Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Pár napja ismét vacakol a kocsim :(

Hátha van valakinek valami ötlete mi lehet ilyenkor a baja, szóval ha 5-6 órát vagy többet áll a kocsi első indításra hiába indítózom csak tekeri de nem indul, ha leveszem a gyújtás és indítózom megint indul pöcre másodjára. Ha nem áll sokat akkor is indul.

Próbáltam úgy is, hogy elsőre rövid ideig indítózom akkor is indul normálisan másodjára.

Benzinszivattyú esetleg, el szokott ez romlani? Benzinszűrő még nem volt cserélve nálam...

Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Hat engem is elert a rangatos Opel betegseg. :(

Az auto olyan 1500-2000 korul elkezd eroteljesen rangatni.

AGR (EGR) kitisztitva tobbszor is (amugy nem volt szutykos csak kicsit kormos a fala, olajat nem eszik), probalva 12V-on mukodik nyit zar rendesen.

Most volt (300 km-el ezelott) olaj, szurok, gyertya, hutofalyadek csere.

Regebben is csinalta de csak ritkan. A folytoszelep es a teljes levegoellatas resz ,a szurotol a szelepig tisztitva.

Megneztem a vakumcsoveket amit tudtam (azt leirna vki pontosan hogy mely csovek ezek es hol vannak mind) nem tunik egyik se repedtnek.

Alapjaraton szepen jar, nagyon ritkan puffan egyet halkan es nem budos a kipufogo gaz sem.

Nem jelez semmilyen hibat a hibajelzo. Megprobaltam kivillogtatni a hibat de nem volt hiba.

Akkor adott csak hibat ha lehuztam az AGR csatlakozojat es ugy mentem vele egy kicsit, es akkor kivillogtatva

AGR hibat adott (azt hiszem 401).

Mostansag kicsi utakra van csak hasznalva es "nem tul frekventalt" kutnal tankoltam 2x is.

Most tankoltam bele 100-as OMV benzint es megkergettem autopalyan (kb 25km-et) de nem nagyon hasznalt.

Visszaraktam a regebbi gyertyakat (meg nem gazosak, en altalaban 15.000-kent cserelek mindent) azokkal is ez a tunet.

Benzinszurot cserelek hamarosan mert mar regi darab van benne, az meg lehet esetleg !?

Megprobalok szerezni egy kolcson trafosort hatha az lesz a baja.

Remelem nem a lambdaszonda sz**akszik. Ezt ki lehet deriteni cseredarab nelkul vhogy ?

A forumot mar atolvastam keresztbe-kasul. (koszi a segitsegeket) :)

Esetleg vki tudna meg otletet adni mit lehetne kezdeni vele "hazilag" !?

Elore is koszi !

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma beindítottam a kocsit és égve maradt a légzsák visszajelző (tegnap este még minden rendben volt). Mitől lehet ez szerintetek így váratlanul?

Géppel ki lehet ütni a hibát,szervízben vagy szerelőnél.Általában az ülés alatti csatlakozó szokott kontakt hibás lenni.Levett akksisarunál szét lehet

húzni a csatlakozót és kitisztítani ,kifújni belőle a koszt .Fontos tudni,hogy amíg ég a piros ,addig a légzsákrendszer nem működik!

Én is párszor kiüttettem a hibakódot,meg kitakarítottuk,megmozgattuk a csatlakozót de végül az oldotta meg a hibát véglegesen,hogy vettem egy bontott biztonsági öv becsatolót a patronnal és a csatlakozóval együtt ,5000 ft.-ért, azóta nincs baj vele!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Hat engem is elert a rangatos Opel betegseg. :(

Az auto olyan 1500-2000 korul elkezd eroteljesen rangatni.

AGR (EGR) kitisztitva tobbszor is (amugy nem volt szutykos csak kicsit kormos a fala, olajat nem eszik), probalva 12V-on mukodik nyit zar rendesen.

A forumot mar atolvastam keresztbe-kasul. (koszi a segitsegeket) :)

Esetleg vki tudna meg otletet adni mit lehetne kezdeni vele "hazilag" !?

Elore is koszi !

Zárd le próbából az EGR-t,az nem kerül semmibe!Hátha mégiscsak az a gond.

Link to comment
Megosztás:

Géppel ki lehet ütni a hibát,szervízben vagy szerelőnél.Általában az ülés alatti csatlakozó szokott kontakt hibás lenni.Levett akksisarunál szét lehet

húzni a csatlakozót és kitisztítani ,kifújni belőle a koszt .Fontos tudni,hogy amíg ég a piros ,addig a légzsákrendszer nem működik!

Én is párszor kiüttettem a hibakódot,meg kitakarítottuk,megmozgattuk a csatlakozót de végül az oldotta meg a hibát véglegesen,hogy vettem egy bontott biztonsági öv becsatolót a patronnal és a csatlakozóval együtt ,5000 ft.-ért, azóta nincs baj vele!

Az üllés alatt van ez a fekete "doboz", abba megy egy kábel a feszítőtől, meg mégegy kábel de az nincs bedugva egyik üllésnél se (nem is volt). Gondolom ez nem igazán jó igy, (a hátsó biztonsági őv miatt is világíthat?)

Link to comment
Megosztás:

Tessék:

http://www.autoalkatresz.hu/auto-biztonsagi_alkatresz/legzsakok/opel_astra_g_zafira_corsa_b_agila_suzuki_wagon_r_legzsak_fedel-715519

Én el akartam vele cserélni egy új HDD-re (320GB),de nem ment bele.Pedig az többet ér.

Ez biztos, hogy nem eredeti, hanem az utángyártott fedél. Több is van neki, ez már eleve gyanús!

Eredetiben nem lehet ilyet venni, kizárólag komplett légzsákkal vagy bontottan, ez biztos, de az akkor nem 6e forint nálunk, hanem háromszorosa.

Én most Angliából veszek egy Vauxhall bontottat. Az angliairól leszedem a Vauxhall logót és a légszák burkolatot, az enyémet is szétszedem, a saját légszákomat megtartom, átrakom rá az Opel-logóval a bontott, de jó állapotú eredeti fedelet.

Az nem hiszem, hogy biztonság szempontjából gond lenne, hogy a két szegecset leszedem és a füleket egyszer ki és vissza feszítem. A burkolat eredeti marad, eredeti anyagból.

Az gond lehet szerintetek, ha az Opel-jelet ragasztom és nem a pöcköket olvasztom vissza, ahogy gyárilag van? Ha véletlenül nyitna a légzsák, az eredeti rögzítéssel sem dobná le a jelet, csakúgy, mint a ragasztott jelet sem.

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudom megnézni, hogy a benzinpumpa csonk le lett-e cserélve fémre vagy még a műanyag van rajta?

Mennyire kell ehhez megbontani a motort? Tudtok erről esetleg képet linkelni?

A cseréje mennyire bonyolult?

Pollenszűrőből meg szabad venni a Technofil magyar gyártmányú aktívszenes szűrőt? Elfogadható minőségű?

https://cromax.hu/130000000-szurok/130420000-szurok/130420123-pollenszuro/6166-pollenszuro-delphi-opel-astra-g-astra-h-zafira-a

Köszönet!

Link to comment
Megosztás:

A kormánymű ereszti a szervóolajat. Szerviz azt mondta csere, kb 100e huf. Erre nincs valami gazdaságosabb javítás? Bontott, felújított érdemes? Az kb. mennyibe fáj? Valakinek tapasztalat? Most még töltögetek utána, de az olaj literje is majdnem 10e.

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudom megnézni, hogy a benzinpumpa csonk le lett-e cserélve fémre vagy még a műanyag van rajta?

Mennyire kell ehhez megbontani a motort? Tudtok erről esetleg képet linkelni?

A cseréje mennyire bonyolult?

Pollenszűrőből meg szabad venni a Technofil magyar gyártmányú aktívszenes szűrőt? Elfogadható minőségű?

https://cromax.hu/130000000-szurok/130420000-szurok/130420123-pollenszuro/6166-pollenszuro-delphi-opel-astra-g-astra-h-zafira-a

Köszönet!

Szia,

én is ezt a típusú szűrőt vettem, igaz még nem került be a gépbe, de talán nem lesz vele gond.

Link to comment
Megosztás:

A kormánymű ereszti a szervóolajat. Szerviz azt mondta csere, kb 100e huf. Erre nincs valami gazdaságosabb javítás? Bontott, felújított érdemes? Az kb. mennyibe fáj? Valakinek tapasztalat? Most még töltögetek utána, de az olaj literje is majdnem 10e.

Nálam is ez a probléma. Szerelőm azt mondta fel lehet újítani, de nem olcsó. 50-60e Ft kb. Olajat nálam nem nagyon eszi legalábbis tócsában nem áll alatta. Azt javasolták még hogy vegyek bontottat ha nagyon kellene, az még megérheti...

Link to comment
Megosztás:

Nálam is ez a probléma. Szerelőm azt mondta fel lehet újítani, de nem olcsó. 50-60e Ft kb. Olajat nálam nem nagyon eszi legalábbis tócsában nem áll alatta. Azt javasolták még hogy vegyek bontottat ha nagyon kellene, az még megérheti...

nekem olyan 45-50e körül kellett bele 2dl olaj, akkor szivárgott, azóta kicsi elment, de nem sok, nekem azt mondták fel lehet újítani, de nem olcsó.... és ki is kell szedni, ők is 100e-es nagyságrendet emlegettek...

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudom megnézni, hogy a benzinpumpa csonk le lett-e cserélve fémre vagy még a műanyag van rajta?

Mennyire kell ehhez megbontani a motort? Tudtok erről esetleg képet linkelni?

A cseréje mennyire bonyolult?

Pollenszűrőből meg szabad venni a Technofil magyar gyártmányú aktívszenes szűrőt? Elfogadható minőségű?

https://cromax.hu/130000000-szurok/130420000-szurok/130420123-pollenszuro/6166-pollenszuro-delphi-opel-astra-g-astra-h-zafira-a

Köszönet!

A vízpumpa csonka gondolsz szerintem:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=nnztoun35zsokio3jfah.jpg

A képért köszönet Mc-elek cartársnak!

Link to comment
Megosztás:

nekem olyan 45-50e körül kellett bele 2dl olaj, akkor szivárgott, azóta kicsi elment, de nem sok, nekem azt mondták fel lehet újítani, de nem olcsó.... és ki is kell szedni, ők is 100e-es nagyságrendet emlegettek...

Nem tudom hogy mióta folyik, mert vásárláskor nem láttam, nem figyeltem, de azóta majd 10e km-t mentem és 1dl kellett bele önteni múlt hónapban.

Azt gondolom hogy ki kell szedni másképp nem lehet felújítani. Szerelőm azt mondta hogy ebben sépci méretü szimberingek vannak olyat kell hozzá gyártatni, de fel lehet újjítattni. Legalábbis én így értelmeztem az általá elmondottakat.

Link to comment
Megosztás:

A vízpumpa csonka gondolsz szerintem:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=nnztoun35zsokio3jfah.jpg

A képért köszönet Mc-elek cartársnak!

Igen, elírtam, természetesen vízpumpa csonk. Köszönet a képért! Így csak azt az egy csövet kell leszednem és már látom is, hogy műanyag vagy már fém. Ha műanyag, akkor cserélem. Egyszerűen ki kell csavarni a műanyagot és becsavarni a fémet? Ez után légteleníteni kell a rendszert vagy van bármi teendőm?

Link to comment
Megosztás:

Igen, elírtam, természetesen vízpumpa csonk. Köszönet a képért! Így csak azt az egy csövet kell leszednem és már látom is, hogy műanyag vagy már fém. Ha műanyag, akkor cserélem. Egyszerűen ki kell csavarni a műanyagot és becsavarni a fémet? Ez után légteleníteni kell a rendszert vagy van bármi teendőm?

Még a csövet sem kell levenned, látszik az az nélkül is.

Elvileg kicsavar, gyakorlatilag beletörhet könnyen....

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, szerintem még műanyag, mert fekete a cső alatti rész is, gondolom ha fém lenne, akkor nem fekete színű lenne...

Ezt mennyire sürgősen kell kicserélni? Jobb, ha most azonnal veszek egyet vagy ráér még? A cseréhez le kell engedni a hűtővizet vagy utána pótolni, vagy simán levesz a cső, kiteker a műanyag (imádkozik, hogy ne törjön bele), majd visszateker a fém, csövet rádug és kész? Nem kell légteleníteni, stb?

Ez kell, ugye: https://cromax.hu/30000000-hutorendszer/30690000-vizpumpa/30690524-vizpumpa-alkatreszei/343242-vizcsocsonk-vizpumahoz-opel

Szerk: Jut eszembe, a vezérműtengely leszorító csavaros dolgot egy Opel szakszerviz telefonon is meg tudja mondani, hogy érintett-e az autóm vagy jobb bevinni? Ez fizetős dolog vagy a szakszerviznek kötelezettsége ellenőrizni?

Köszönet!

Köszönet!

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=753&p=800277

Remélem jó a link.Amúgy a hasznos infókban van utolsó előtti.

Link to comment
Megosztás:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=753&p=800277

Remélem jó a link.Amúgy a hasznos infókban van utolsó előtti.

Köszönet :icon13:

Az én autóm is érintett:( 2005-ös, végig Opel-márkaszervizben volt szervizelve, a Marsallnál, csak megnézték? Persze egyáltalán nem biztos, holnap felhívom az egyik pécsi márkaszervizt. A Penthe jó szerintetek?

Mivel ez visszahívás és gyári hiba, ezért ezt elvileg ingyen megcsinálják, jól tudom? Miből tart ez az egész, hosszadalmas, bonyolult munka vagy gyorsan elvégezhető? Ha fizetni kell, akkor kb. mire számíthatok?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg borzasztó a hangja. Sikerülrt megszólaltatni...

A leg egyserübb ha kicseréled egy másik ajtóbanlévőre az ajtókapcsolót. Azokban nincs bekötve az a szál ami a multiméterbe megy, csak a belső világítást kapcsolja ha jól vettem észre.

Ez tűnik a legegyszerűbb megolásnak, este megnézem! Köszi!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek! A belsőlevegő keringtetésem adta meg magát, részlegesen nyit es zár folyamatosan, a szerelőm azt mondta, hogy müködtető szervómotor csere, 26000ft+1óra szerelés. Az lenne a kérdésem, hogy ez normál ár érte? Astra G, 1.4 16V, 2001. okt. 5 ajtós

Előre is köszönöm a választ :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ne haragudjatok de egy kicsit off leszek.Szeretném a véleményeteket kérni egy álltalam kinézett autóról.

2005.11. havi Opel Signum 3.0 V6 Diesel Cosmo manuális váltós 210000km-el,Osztrák inport.Mi az amire nagyon figyeljek vásárlásnál?

Mi a véleményetek erről a típusról?Van valami jellemző hibája?Köszi mindenkinek. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek! A belsőlevegő keringtetésem adta meg magát, részlegesen nyit es zár folyamatosan, a szerelőm azt mondta, hogy müködtető szervómotor csere, 26000ft+1óra szerelés. Az lenne a kérdésem, hogy ez normál ár érte? Astra G, 1.4 16V, 2001. okt. 5 ajtós

Előre is köszönöm a választ :-)

Először is, valószínűleg neked sem a szervomotor romlott el, az hogy folyamatosan megy, már csak egy tünet. Ugyan nem vigasztal ha azt mondom hogy ez majdhogynem típushiba, de mivel már mások is találkoztak vele, így jó hír hogy van rá megoldás. Ezt az oldalt olvasgassad, lentebb találsz rajta két linket a kétféle rendszerű fűtés (Behr vagy Delphi) esetén a probléma megoldásához: https://sites.google.com/site/opelrepair/szelloztetes

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.