Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Nézd meg neked mi van ráírva a rugóra, nekem ZC volt, a cikkszáma 90512016. Felhozza a te kocsidnál is az eCat?

Ha neked is ZC, akkor jó lesz neked is a Kayaba.

Ezt vetted?https://opel.alkatreszek.hu/webaruhaz/hu/autotipus__opel__astra__astra_g_lepcsoshatu_f69_1998_09_2009_12__9983/lengescsillapitok_rugok_1__spiralrugo__spiralrugo__elsotengely?gyakori=I

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom 100%-ra megmondani, mert a Cromax a saját cikkszámát írta a számlára. 1.2-1.4-eshez való Kayaba, amit a Cromaxon találni.

Ha ide beírom az én kocsimat (z14xe kombi), akkor azt dobja ki, mint amit te is linkeltél.

http://www.kyb-europe.com/catalogue.asp

RH1156 K-Flex
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv Újabb probléma :omg: folyamatosan ég a biztonsági öv lámpa bár azt olvastam ez lehet légzsák is az lenne a kérdésem hol van ennek az érzékelője vagy csatlakozó vagy valamilyen része hogy talán egy kis mozgatás vagy egy kis kontakt spray segitene rajta

opel astra g 98

Módosítva : freedom
Link to comment
Megosztás:

freedom, on 27 Dec 2014 - 3:52 PM, said:

Üdv Újabb probléma :omg: folyamatosan ég a biztonsági öv lámpa bár azt olvastam ez lehet légzsák is az lenne a kérdésem hol van ennek az érzékelője vagy csatlakozó vagy valamilyen része hogy talán egy kis mozgatás vagy egy kis kontakt spray segitene rajta

opel astra g 98

A jobb oldali ülés alatt van egy csati, ami nekem szórakozni szokott. Nem szabad teljesen előre tolni a széket.

És ha már világít, nem hagyja abba, töröltetni kell.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Megnéztem nekem ZD,mi lehet a különbség?

Az e-cat szerint annyi, hogy a ZC klíma nélkülihez való (ami furcsa, mert az enyém klímás és ez volt benne, bár ki tudja, lehet már cserélték), a ZD meg klímáshoz. Viszont a Kayaba meg nem tesz különbséget a kettő között.

Link to comment
Megosztás:

A jobb oldali ülés alatt van egy csati, ami nekem szórakozni szokott. Nem szabad teljesen előre tolni a széket.

És ha már világít, nem hagyja abba, töröltetni kell.

Üdv.

Ennek gyújtásráadáskor nem kell felvillannia? Mert a légzsák lámpa (ami a bal szélén van teljesen) felvillan de mellette az öves csóka nem. Az üléseket huzatolás céljából kiszedtem, ilyenkor aszem az akksit lekötöttem. Kocc nem volt vele, elvileg előttem sem.

Link to comment
Megosztás:

Üdv,

Az ablaktörlőm egyik napról a másikra igencsak belassult, ami télen nem túl jó dolog, szerintetek mi a probléma? Nincs letapadva a lapát, és a legnagyobb sebesség állásban kb. olyan gyors csak, mint alapsebességen.

Mechanikus vagy elektromos a probléma? Semmi más hibát nem észlelek.

Link to comment
Megosztás:

Ide is irok,nem kifejetten dizel tema...

Sziasztok!

Y20DTH motornal a kovetkezo hibajelenseg lepett fel....most hogy hidegebb napok vannak,nem akar felmelegedni a motor-legalabbis muszer szerint.

Eddig ugyan lassacskan(5-6 km eltelte utan) de felmelegedett 80 celsius fokig.

Most se helyben,de tegnap meg egy 25 km-es Pestre bemenetelnel se erte el a 70 fokot. Futes van,jo meleg is a kocsiban de mintha mas szaga is lenne a kipufogo gaznak.

Letezik hogy a termosztat nyari es 60 fok kornyeken tartja a motort?

a kepen a mutato lathato uzemmeleg allapotban. (talan neha bekuszik a dupla rovatka koze)CAM00724__600_x_450__www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Ide is irok,nem kifejetten dizel tema...

Sziasztok!

Y20DTH motornal a kovetkezo hibajelenseg lepett fel....most hogy hidegebb napok vannak,nem akar felmelegedni a motor-legalabbis muszer szerint.

Eddig ugyan lassacskan(5-6 km eltelte utan) de felmelegedett 80 celsius fokig.

Most se helyben,de tegnap meg egy 25 km-es Pestre bemenetelnel se erte el a 70 fokot. Futes van,jo meleg is a kocsiban de mintha mas szaga is lenne a kipufogo gaznak.

Letezik hogy a termosztat nyari es 60 fok kornyeken tartja a motort?

Ezt a marhaságot honnan vetted (nyári termosztát)?

Ki kell cserélni mert meghalt!

Link to comment
Megosztás:

Ide is irok,nem kifejetten dizel tema...

Sziasztok!

Y20DTH motornal a kovetkezo hibajelenseg lepett fel....most hogy hidegebb napok vannak,nem akar felmelegedni a motor-legalabbis muszer szerint.

Eddig ugyan lassacskan(5-6 km eltelte utan) de felmelegedett 80 celsius fokig.

Most se helyben,de tegnap meg egy 25 km-es Pestre bemenetelnel se erte el a 70 fokot. Futes van,jo meleg is a kocsiban de mintha mas szaga is lenne a kipufogo gaznak.

Letezik hogy a termosztat nyari es 60 fok kornyeken tartja a motort?

a kepen a mutato lathato uzemmeleg allapotban. (talan neha bekuszik a dupla rovatka koze)CAM00724__600_x_450__www.kepfeltoltes.hu

5-ös szériás BMW-im vannak évek óta és ott bevett szokás hogy téli(91°) és nyári(83-87°) termosztátot cserélgetek. Nyáron kimélem a motort,télen pedig minél melegebben tartom. (hidegjáratásos kopás elkerülése,komfortosabb fűtés,fogyasztás csökkentése stb.) Ezért gondoltam hogy itt is van ilyesmi,de ha tévedtem akkor elismerem. :)

Azt tudtam hogy hogy az opel dizelei(és más modern dizelek is) nagyon lassan melegednek be.

Szó ami szó,legjobb ha megnézem a termosztátot. Köszi! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5-ös szériás BMW-im vannak évek óta és ott bevett szokás hogy téli(91°) és nyári(83-87°) termosztátot cserélgetek. Nyáron kimélem a motort,télen pedig minél melegebben tartom. (hidegjáratásos kopás elkerülése,komfortosabb fűtés,fogyasztás csökkentése stb.) Ezért gondoltam hogy itt is van ilyesmi,de ha tévedtem akkor elismerem. :)

Azt tudtam hogy hogy az opel dizelei(és más modern dizelek is) nagyon lassan melegednek be.

Szó ami szó,legjobb ha megnézem a termosztátot. Köszi! :)

Akkor én kérek elnézést, de még életemben nem hallottam ilyesmiről, pedig találkoztam egy-két autóval!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Lenne egy kérdésem, hogy mostanság az első szélvédőnek az ablakspriccelője csak néha néha akar működni és nem tudom hogy mi lehetne a gondja és hogy mit lehetne vele kezdeni?! Téli szélvédőmosó van benne, ha működik akkor megfelelő erővel spriccel! Esetleg valami ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Lenne egy kérdésem, hogy mostanság az első szélvédőnek az ablakspriccelője csak néha néha akar működni és nem tudom hogy mi lehetne a gondja és hogy mit lehetne vele kezdeni?! Téli szélvédőmosó van benne, ha működik akkor megfelelő erővel spriccel! Esetleg valami ötlet?

Az ablakmosó motor megy? (gondolom folyadék van benne)

Ha nem megy: kapcsoló, kábel, csatlakozás-t kellene ellenőrizni.

Ha megy akkor lehet valahol el van tömődve a cső. (vagy a fúvóka)

Link to comment
Megosztás:

sziaszok! olyan problémám merült fel, hogy a kézifékem ( tárcsás bosch) egyszerűen nem akar rendesen visszaengedni.
a karok amiket a bowden huzogat leragadnak. a rugó nem tudja visszahúzni őket pedig már a rugók is rövidebbre lettek véve hogy erősebbek legyenek
2éve lettek felújjítva kompletten .
a bal hátsó fék roszz úton zörög ,csörög de semmi baja működik az üzemi része
kezdek haragudni a tárcsás hátsó részre

Link to comment
Megosztás:

Az e-cat szerint annyi, hogy a ZC klíma nélkülihez való (ami furcsa, mert az enyém klímás és ez volt benne, bár ki tudja, lehet már cserélték), a ZD meg klímáshoz. Viszont a Kayaba meg nem tesz különbséget a kettő között.

Megvan a rugó,Suplexet vettem jó árban,holnap csere

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Na, ma elromlott valami szerintem a jobb hátsó fék körül. Menet közben, úgy fél óra út után, 60-80-as tempónál egyszer csak fémes, súrlódó hang volt hallható, amit először nem is tudtam, hogy a mi autónkból jön, de gyanús volt. Megálltam, majd bent is kint is őrület büdös volt, olyan égett szag, amit először nem tudtam, hogy a motorból jön vagy honnan, majd megállapítottam, hogy a jobb hátsó kerék olyan büdös, mint a pusztulat. Próbáltam elindulni, kivillant és világított az ABS sárga lámpa, és érezhetően blokkolt a kerék. Amikor megpróbáltam hátra tolatni, akkor olyan volt, mintha be lett volna húzva a kézifék. Kb 5 perc múlva újra elindultam, ABS lámpa nem világított, üresben és szépen gurult, nem fékezett a kerék, a fék is működött. Hazáig mentem, kb. 30 perc, addig bent már nem lehetett érezni a szagot. Otthon kapu előtt megáll. Na, onnan már beblokkolt a kerék, se előre, se hátra, nem akartam erőltetni. Na ez mi lehet szerintetek? Beragadt a fék?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Na, ma elromlott valami szerintem a jobb hátsó fék körül. Menet közben, úgy fél óra út után, 60-80-as tempónál egyszer csak fémes, súrlódó hang volt hallható, amit először nem is tudtam, hogy a mi autónkból jön, de gyanús volt. Megálltam, majd bent is kint is őrület büdös volt, olyan égett szag, amit először nem tudtam, hogy a motorból jön vagy honnan, majd megállapítottam, hogy a jobb hátsó kerék olyan büdös, mint a pusztulat. Próbáltam elindulni, kivillant és világított az ABS sárga lámpa, és érezhetően blokkolt a kerék. Amikor megpróbáltam hátra tolatni, akkor olyan volt, mintha be lett volna húzva a kézifék. Kb 5 perc múlva újra elindultam, ABS lámpa nem világított, üresben és szépen gurult, nem fékezett a kerék, a fék is működött. Hazáig mentem, kb. 30 perc, addig bent már nem lehetett érezni a szagot. Otthon kapu előtt megáll. Na, onnan már beblokkolt a kerék, se előre, se hátra, nem akartam erőltetni. Na ez mi lehet szerintetek? Beragadt a fék?

nekem uj a kötél y17dt-m van ma történt hogy reggel behuztam és utána nem akart normálisan menni 1-2 km. után elengedte utána már jö volt bár nem huztam be szerintem valami rákerült a kötélre és megfagyhatott, mert nekem hátul miden uj ,de azért megnézetem a szerelövel.

Link to comment
Megosztás:

nekem uj a kötél y17dt-m van ma történt hogy reggel behuztam és utána nem akart normálisan menni 1-2 km. után elengedte utána már jö volt bár nem huztam be szerintem valami rákerült a kötélre és megfagyhatott, mert nekem hátul miden uj ,de azért megnézetem a szerelövel.

Hát, én fagyban nem használok kéziféket, de már nem volt túl jó előtte, csak egész fent fogott. De most lötyögős, vagyis szinte pár centit felmegy magától, olyan, mintha nem is működne. De nem babráltam a kéziféket, de remélem, hogy csak az fagyott meg, akadt be és nem a hátsó fék sérült.

Link to comment
Megosztás:

sziaszok! olyan problémám merült fel, hogy a kézifékem ( tárcsás bosch) egyszerűen nem akar rendesen visszaengedni.

a karok amiket a bowden huzogat leragadnak. a rugó nem tudja visszahúzni őket pedig már a rugók is rövidebbre lettek véve hogy erősebbek legyenek

2éve lettek felújjítva kompletten .

a bal hátsó fék roszz úton zörög ,csörög de semmi baja működik az üzemi része

kezdek haragudni a tárcsás hátsó részre

Szia!

Ismert sajnos a problémád. Telemegy retekkel a tengely mellett és nem engedi kis erőhatásra visszahúzni. Keress valamilyen autónak a kuplungkinyomócsapágy visszahúzó rugóját az erősebb mint a gyári.

A másikoldali nyeregnek a csörgését a betétek okozzák. Nézd meg benne van e az összes feszítő rugó ami gátolja a betétet a rezgésben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.