Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Most délután próbáltam és égett a visszajelző, indítás után el is alszik szépen, de ha leállítom a motort és újra gyújtás akkor már nem világít. Egy kis idő elteltével megint ugyanez.. Tényleg lehet gond az olajnyomással? mert akkor inkább húzom a szerelőig ..

m

sztem ez nem hiba. ma reggel neztem es az enyem is igy produkal. nem is figyeltem amugy. olajam nem fogy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van nekem egy 99-es Sedan G Astrám és egyik nap benyomtam a csomagtartót. Nem tud valaki egy olyan bontót ahol normális árakkal rendelkeznek?

Választ előre is köszi!

Van egy coupe csomiajtom. Annyival masabb kint a sedan hogy benne van a feklampa es a kromcsik alul. Ha erdekel irj privit.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

m

sztem ez nem hiba. ma reggel neztem es az enyem is igy produkal. nem is figyeltem amugy. olajam nem fogy.

Nem tapasztalok más rendellenességet én sem, de most már abszolút nem gyullad fel a lámpa egy nap állás után próbáltam.. Remélem a gomba csere megoldja a problémát, csak itthon nem tudom úgyhogy csütörtökig várnom kell. Próbáltam, hogy lehúztam a kis egyvezetékes csatlakozóját de úgy sem gyulladt fel.

Link to comment
Megosztás:

attila0022, on 14 Apr 2015 - 3:58 PM, said:

Nem tapasztalok más rendellenességet én sem, de most már abszolút nem gyullad fel a lámpa egy nap állás után próbáltam.. Remélem a gomba csere megoldja a problémát, csak itthon nem tudom úgyhogy csütörtökig várnom kell. Próbáltam, hogy lehúztam a kis egyvezetékes csatlakozóját de úgy sem gyulladt fel.

Testet adj neki, akkor kell világítania.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom a visszajelző nem izzó hanem led, inkább a gomba lehet a gyanús.

Ha elektromos a gázpedálod akkor te is kitudod villogtatni a hibakódokat. Fék+gázt tövig benyomod, gyújtást ráadod és számolod a hibajelző ikon villogását. Majd belököd ide mit dobott ki ;)

De egy kolléga jóvoltából személtetve is tudod csinálni: https://sites.google.com/site/gastraokossagok/muszerfal#TOC-Hibak-d-olvas-s:

köszi, elmondta a Drága, hogy mi fáj neki :D 0141, Lambdaszonda-fűtő áramkör (Bank 1, szonda 2) funkció rendellenesség. ez jelent is valami konkrétat vagy csak olyan általános hibajelzés?

Link to comment
Megosztás:

köszi, elmondta a Drága, hogy mi fáj neki :D 0141, Lambdaszonda-fűtő áramkör (Bank 1, szonda 2) funkció rendellenesség. ez jelent is valami konkrétat vagy csak olyan általános hibajelzés?

lehúztam a katalizátor előtti szondát, elindítottam, de semmi változás.. mondjuk az alapjárat ingadozott, de kb 10 másodpercenként 100 fordulatot.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azzal nem.

Az jó mert pont ezért szereztem be egyet, igaz mire megjött Kínából és kitudtam volna próbálni a szerelőm már megoldotta.

köszi, elmondta a Drága, hogy mi fáj neki :D 0141, Lambdaszonda-fűtő áramkör (Bank 1, szonda 2) funkció rendellenesség. ez jelent is valami konkrétat vagy csak olyan általános hibajelzés?

Persze hogy jelent, de hogy mi rá a megoldás az passz. Biztos lesz valaki tőlem bölcsebb aki megmondja ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az jó mert pont ezért szereztem be egyet, igaz mire megjött Kínából és kitudtam volna próbálni a szerelőm már megoldotta.

Persze hogy jelent, de hogy mi rá a megoldás az passz. Biztos lesz valaki tőlem bölcsebb aki megmondja ;)

lehúztam a katalizátor előtti szondát, elindítottam, de semmi változás.. mondjuk az alapjárat ingadozott, de kb 10 másodpercenként 100 fordulatot.

akkor várom az ötleteket, persze megköszönném azt is ha tudnátok ajánlani egy jó szakit Fehérváron vagy környékén.

Link to comment
Megosztás:

Z14XE-nél hol van az olajnyomás-mérésre alkalmas csatlakozás? Hideg és kb 80 fokos motornál sincs semmi hidrotőke hang, de üzemmelegen előjön (kb 2 hidronak hallatszik a hangja). Arra tippelek, lehet hogy nincs megfelelő nyomás melegen.

Megmérettem az olajnyomást (üzemmelegen). Alapjáraton 0,8 bar, 2000-es fordulaton pedig 3,5 bar. A szaki 3 opciót vázolt:

- hidrotőke tisztító adalék (mondtam már volt benne, Pro-tec márka)

- hidrotőkék kiszedése 1 napig benzinben áztatni

- új hidrotőkék

Az utóbbi két esetben + szelepfedél tömítés + 2 db vezérműtengely szimmering. Anyagköltség (Ina tőkével) kb 37 ezer Ft. + munkadíj kb 20 ezer Ft. De azt mondja, hogy ha így marad ahogy jelenleg, akkor sem lesz baja a motornak.

Módosítva : gedikart
Link to comment
Megosztás:

Megmérettem az olajnyomást (üzemmelegen). Alapjáraton 0,8 bar, 2000-es fordulaton pedig 3,5 bar. A szaki 3 opciót vázolt:

- hidrotőke tisztító adalék (mondtam már volt benne, Pro-tec márka)

- hidrotőkék kiszedése 1 napig benzinben áztatni

- új hidrotőkék

Az utóbbi két esetben + szelepfedél tömítés + 2 db vezérműtengely szimmering. Anyagköltség (Ina tőkével) kb 37 ezer Ft. + munkadíj kb 20 ezer Ft. De azt mondja, hogy ha így marad ahogy jelenleg, akkor sem lesz baja a motornak.

Érdekes. Ekkora eltérés nem szokott lenni. A 0,8 igen kevés, a 3,5 viszont teljesen jó.
Link to comment
Megosztás:

Érdekes. Ekkora eltérés nem szokott lenni. A 0,8 igen kevés, a 3,5 viszont teljesen jó.

Itt 1,3 bar értéket ír alapjáraton, igaz Z16XE-re (ami talán Z16XEP akart lenni, ha már H Astra). Nálam 0W40-es Mobil1 ESP van az autóban, lehet hogy ezért kevesebb az alapjárati nyomás, illetve a műszer sem biztos hogy a legpontosabb volt

http://injektor.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=45:motorolaj-olajnyomas-olajcsere-ii&catid=13:alapok&Itemid=108&lang=hu-HU

Módosítva : gedikart
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.