Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

DOLGOS TIBORNAK:

Szia! én a próbaverziót szoktam használni. Egy hátránya, hogy egy hónap után lejár, de akkor mindig újat töltök le ugyanonnan, leszedem a régit és az újat felteszem. Ez így még legálisnak is mondható magánhasználatra. innen tudod leszedni:

Üdv...

U.i: bass...a meg a citromail, 2x próbáltam válaszoni de visszadobta a leveleimet

Azért írtam ide nyilvánosba, mert nem jutott eszembe az itteni neved.

Ha nem akarod felfedni magad a nagyérdemű előtt, akkor itt ne válaszolj, max PÜ ben

ÜDV:FRZ

HOPP BOCSÁNAT! nem ide akartam tenni hanem a cset-be!

Oda be is teszem..

Ezt moderátor törölheti is.. sorry

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szedte már ki valaki a kárpitot (szőnyeget)? Mert sajna mikor folyt a radiátor, tele lett az eleje!

És még mindig nem tudott kiszáradni, mert az a vastag szivacs annyira megszívta magát, hogy ki kell szednem!

De tudom, hogy együtt van az egész és csak egybe jönne ki. De elöl mit kell kiszedni, hogy kivehessem?

Elég a középkonzolt és váltóboxot? Persze a két ülés és a küszöbök.

Vagy ki kell venni az egész műszerfalat? Mert ha igen, akkor inkább elvágom a francba, ugysem látszik visszatéve!

Persze nem látható helyen!

Köszi a segítséget!

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

jaj, mégvalami!

Nem megy a klímám, pedig tavaly töltettem fel! De annyira nem megy, hogy be sem kapcsol!

Nem lehet hallani a kis kattanást, hogy behúzna! Esetleg gatyára ment a kompresszor, mert elég zakatolós hangja volt már legutóbb!

Azt esetleg meg lehet nézni valahogy, hogy van e benne gáz? Vagy levenni a kompresszort úgy, hogy nem megy el a gáz?

Ez is fontos lenne!

Köszi mindenkinek!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

jaj, mégvalami!

Nem megy a klímám, pedig tavaly töltettem fel! De annyira nem megy, hogy be sem kapcsol!

Nem lehet hallani a kis kattanást, hogy behúzna! Esetleg gatyára ment a kompresszor, mert elég zakatolós hangja volt már legutóbb!

Azt esetleg meg lehet nézni valahogy, hogy van e benne gáz? Vagy levenni a kompresszort úgy, hogy nem megy el a gáz?

Ez is fontos lenne!

Köszi mindenkinek!

Üdv

Valszínű csak nincs benne gáz.

Én kedden töltettem, nekem még bekapcsolt a kompresszor, de semmi több. 0,6 kg kell bele, nekem 0,06 kg volt benne.

Olajcsere, töltés, tisztítás 12e

Link to comment
Megosztás:

Autópályán 130-nál úgy döntött a picike, hogy nem megy tovább (motor kicsit megrángatott, motorellenörző lámpa majd olajlámpa kigyulladt)

hibakódok:

1112

0300

0303

0304

Részvétem... Itt lesd meg a hibakódok jelentését. 1112 szerintem nem lehet, az inkább 0112.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szedte már ki valaki a kárpitot (szőnyeget)? Mert sajna mikor folyt a radiátor, tele lett az eleje!

És még mindig nem tudott kiszáradni, mert az a vastag szivacs annyira megszívta magát, hogy ki kell szednem!

De tudom, hogy együtt van az egész és csak egybe jönne ki. De elöl mit kell kiszedni, hogy kivehessem?

Elég a középkonzolt és váltóboxot? Persze a két ülés és a küszöbök.

Vagy ki kell venni az egész műszerfalat? Mert ha igen, akkor inkább elvágom a francba, ugysem látszik visszatéve!

Persze nem látható helyen!

Köszi a segítséget!

Üdv

Gábor

Hello!

Nekem szintén hasonló bajom volt...javítás után kárpit tisztítógép jó alapos tisztítás majd egy jó program hétvégére 1 láda sőr egy rostönsütés autó ajtók kinyit és napsütéses szárítás...:-) a szönyeget nem raktam még vissza pár napig és okés lett a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Viszont én csak egyszer próbáltam újra beindítani (és nem indult), mert eddig 4 db ugyan olyan (egyszerre vett) astrából 2 vezérműtengely-töréses volt a cégnél, tehát várható hogy az enyém is az.

Hello!

Ne idegesíts,mikori kiadásúak az astrák??

Smith

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem szintén hasonló bajom volt...javítás után kárpit tisztítógép jó alapos tisztítás majd egy jó program hétvégére 1 láda sőr egy rostönsütés autó ajtók kinyit és napsütéses szárítás...:-) a szönyeget nem raktam még vissza pár napig és okés lett a dolog.

Hali,

köszi a gyors választ, vasárnap kiszedem aztán takarítógép, vagy kádban kimosom, kicsavarom, aztán ki a napra pár napra!<_<

Remélem segíteni fog!

A klímakompresszort egyébként szokták újítani? Mint mondjuk a generátort?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hali,

köszi a gyors választ, vasárnap kiszedem aztán takarítógép, vagy kádban kimosom, kicsavarom, aztán ki a napra pár napra!<_<

Remélem segíteni fog!

A klímakompresszort egyébként szokták újítani? Mint mondjuk a generátort?

Üdv

Pill.

én nem szedtem ki csak ami kiszedhető szőnyeg na meg a gumiszönyeg

az alapborítást nem szedtem ki azt hagytam és azt takarítottam jó alaposan és hagytam kiszáradni. A műanyagok alá van beépitve a az alapborítás megvágni meg szerintem ne vágd meg!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Most vettem egy 2002-es Opel Astra GCC-t. Nagyrészt ismerem élettörténetét, ezért tudom, hogy volt rajta hütőcsere. Valószínűleg összefüggésben van vele a hiba ami a következő: Alapjáraton, pl piroslámpánál, rendszertelen időközönként felvillan a a hűtülámpa, és a fordulatszámmérő valamint a hűtőfolyadék hőmérő leugrik 0-ra. Ez mennyire szervizes hiba, mert még csak ismerkedem az autóval.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Most vettem egy 2002-es Opel Astra GCC-t. Nagyrészt ismerem élettörténetét, ezért tudom, hogy volt rajta hütőcsere. Valószínűleg összefüggésben van vele a hiba ami a következő: Alapjáraton, pl piroslámpánál, rendszertelen időközönként felvillan a a hűtülámpa, és a fordulatszámmérő valamint a hűtőfolyadék hőmérő leugrik 0-ra. Ez mennyire szervizes hiba, mert még csak ismerkedem az autóval.

Szerintem semmi összefüggés! de talán vkinek volt már hasonló gondja...milyen motor? mennyi km?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok még,remélem,jó helyre írok... :lol:

1.4 16V G Caravan Astrámnál a napokban előjött hibája:

Amikor a gyújtást ráteszem,elkezd a hűtőventillátor eszeveszett módon működni és kigyullad a sárga "hűtőlámpa"

A hiba előfordulása előtt megpróbáltam a klímát bekapcsolni,de egyálltalán nem hűt! Lejjebb viszi a fordulatszámot,de nem műxik.

Mi lehet a bibi? Előre is köszönöm a helpet! <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok még,remélem,jó helyre írok... :lol:

1.4 16V G Caravan Astrámnál a napokban előjött hibája:

Amikor a gyújtást ráteszem,elkezd a hűtőventillátor eszeveszett módon működni és kigyullad a sárga "hűtőlámpa"

A hiba előfordulása előtt megpróbáltam a klímát bekapcsolni,de egyálltalán nem hűt! Lejjebb viszi a fordulatszámot,de nem műxik.

Mi lehet a bibi? Előre is köszönöm a helpet! :lol:

nincs benne gáz

feltöltsem...? <_<

Link to comment
Megosztás:

Mennyire igaz. Szerencsére a szerelőmnél van minden, ami Opelhez kell és a diag nem kerül nekem semmibe, csak a benzin... <_<

OP-COM, a megbízható PC alapú Opel diagnosztikai program

Az OP-COM egy hazai fejlesztésű, teljesen magyar nyelvű PC alapú

diagnosztikai program, amely segít neked a hibák gyors, és pontos

behatárolásában.

A programcsomag segítségével a mindegyik 1990-2009 között gyártott Opel

gépjárműveket diagnosztizálhatod!

plusz Saab régi és can-es verzió

kell még magyarázat?

Link to comment
Megosztás:

OP-COM, a megbízható PC alapú Opel diagnosztikai program

Az OP-COM egy hazai fejlesztésű, teljesen magyar nyelvű PC alapú

diagnosztikai program, amely segít neked a hibák gyors, és pontos

behatárolásában.

A programcsomag segítségével a mindegyik 1990-2009 között gyártott Opel

gépjárműveket diagnosztizálhatod!

plusz Saab régi és can-es verzió

kell még magyarázat?

Ehhez mi kell és mennyiből jön ki cakk pakk?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.