Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Egyrészt szerintem olvasd el a G astra kézikönyvet és majd rájösz mekkora baromságot kérdeztél,másrészt 22 évesen nincs olyan kifogás,ami elfogadható lenne a helyesírás és fogalmazási készség ilyenfokú hiányára.

OFF

Moderátorként én is egy hasonló helyesírásbajnokkal (bár ő sokkal súlyosabb fokú azt hiszem) küzdök a Calibrás fórumon, ő meg van róla győződve hogy rajság/jópofa dolog úgy írni hogy azt rajta kívül senki ne értse. Most erre mit mondjak? A kitiltás még nem jutott eszembe, de adtál egy jó ötletet.

ON

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Minap írtam, hogy indítási gondom van astrával, hidegen nem indul pöccre.

Nos, ha minden igaz megtalálták a problémát.

A főtengely jeladó ment ki benne.

Remélem, ha másnak is ilyen problémája lesz, nem szenved ennyit vele, mint mi ;)

És köszönöm wessznek, amiért egyből felajánlotta a segítségét :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó neked,akkor közel van hozzád wessz!Ő törökbálinti szerelő és itt mindenki

őt hívja,ha gond van.Tedd azt te is.Írj neki privát üzenetet vagy az ajánlott

szerelőknél nézd meg!

Itt van ni,WE-szi szervíz!

Sziasztok.

Minap írtam, hogy indítási gondom van astrával, hidegen nem indul pöccre.

Nos, ha minden igaz megtalálták a problémát.

A főtengely jeladó ment ki benne.

Remélem, ha másnak is ilyen problémája lesz, nem szenved ennyit vele, mint mi ;)

És köszönöm wessznek, amiért egyből felajánlotta a segítségét :rolleyes:

Ismét sikerült valakinek segíteni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

OFF

Hey John!

Te mióta vagy moderátor?

Most vettem észre...

ON

Egyrészt szerintem olvasd el a G astra kézikönyvet és majd rájösz mekkora baromságot kérdeztél,másrészt 22 évesen nincs olyan kifogás,ami elfogadható lenne a helyesírás és fogalmazási készség ilyenfokú hiányára.
Link to comment
Megosztás:

Na üdv!

Tovább bonyolódik az 1.7-es dizel astra ügye!

A ventik nem mennek még a klímáé sem! A klíma nem mükszik és van két hibakódunk: P1540 ez érvénytelen jel (ez állandó) illetve ugyan ez P1540 csak annyi különbséggel hogy ez meg magas jel. A diagnosztikai műszerrel sem tudtuk munkára bírni a ventiket teszt üzemmódban.

Valakinek ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Na üdv!

Tovább bonyolódik az 1.7-es dizel astra ügye!

A ventik nem mennek még a klímáé sem! A klíma nem mükszik és van két hibakódunk: P1540 ez érvénytelen jel (ez állandó) illetve ugyan ez P1540 csak annyi különbséggel hogy ez meg magas jel. A diagnosztikai műszerrel sem tudtuk munkára bírni a ventiket teszt üzemmódban.

Valakinek ötlet?

Csatlakozók és vezetékek ellenőrzése a ventilátorok felé első körben. Én valami testelési hibára tippelek.

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozók és vezetékek ellenőrzése a ventilátorok felé első körben. Én valami testelési hibára tippelek.

Üdv

Ezeken már rég túlvagyunk a biztiken,csatikon,testpontokon is és nem tudunk már mit kezdeni vele. Valószínü hogy a klímavezérlő körül lesz a gubancz mivel az vezérli a ventiket(hűtővíz is). Az össz bemenő-kimenő test illetve pozitív vezetéken van áram. A jel vezetékekkel meg nem tudunk mit kezdeni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Megtörtént a tömítés cserém az üzemanyag szivattyú és a tank között. Sajnos amikor kikerült belőle a régi, már láttam, hogy nem azzal lesz a gond. Teletankoltam és sajnos még mindig folyik a drága lé. Spéci lámpával sikerült kicsit bevilágítanom, hogy megnézzem a tankot és láttam, hogy van 2 további k/be vezetés a tank tetején kb. 20 centire a benzinpumpa lyukától és észrevettem, hogy a hátrébb lévőből folyik a benzin. Olyan mintha közvetlen a tövéből folyna, de ott én nem láttam tömítést.

Van valakinek ötlete, hogy ott mi tud ereszteni és egyáltalán mi célt szolgál?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Megtörtént a tömítés cserém az üzemanyag szivattyú és a tank között. Sajnos amikor kikerült belőle a régi, már láttam, hogy nem azzal lesz a gond. Teletankoltam és sajnos még mindig folyik a drága lé. Spéci lámpával sikerült kicsit bevilágítanom, hogy megnézzem a tankot és láttam, hogy van 2 további k/be vezetés a tank tetején kb. 20 centire a benzinpumpa lyukától és észrevettem, hogy a hátrébb lévőből folyik a benzin. Olyan mintha közvetlen a tövéből folyna, de ott én nem láttam tömítést.

Van valakinek ötlete, hogy ott mi tud ereszteni és egyáltalán mi célt szolgál?

Lehet akár a benzin visszavezető is, lehet meglazult a bilincse.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Megtörtént a tömítés cserém az üzemanyag szivattyú és a tank között. Sajnos amikor kikerült belőle a régi, már láttam, hogy nem azzal lesz a gond. Teletankoltam és sajnos még mindig folyik a drága lé. Spéci lámpával sikerült kicsit bevilágítanom, hogy megnézzem a tankot és láttam, hogy van 2 további k/be vezetés a tank tetején kb. 20 centire a benzinpumpa lyukától és észrevettem, hogy a hátrébb lévőből folyik a benzin. Olyan mintha közvetlen a tövéből folyna, de ott én nem láttam tömítést.

Van valakinek ötlete, hogy ott mi tud ereszteni és egyáltalán mi célt szolgál?

Pff

Talán az aktív szén szűrőből visszamenő cső megy oda.

Talán :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért akartok valakit kitiltani mert helyesírási hibákat vétett? Tényleg hülyeséget kérdezett, de az hogy így ír nem biztos, hogy szándékos. (keveset ült az iskolában :D ) :D :rolleyes:

Ide általában segítségért jönnek az emberkék, talán illene megtisztelni azt aki rajtam/rajta próbál segíteni, hogy érthető formában teszi fel a kérdést. Az utcán sem úgy megyek oda valakihez, hogy: Csumi, nem vágod hol a genyóban lehet a bót? Pedig akkor tök idegentől kérdeztem. Akinek nincs fél perce átolvasni a mondanivalóját mielőtt elküldi az úgysem ér rá autót szerelni, ergó kár foglalozni vele. Nade OFF. meg nem is az én dolgom. ;)

Link to comment
Megosztás:

skacok

hátsó ablakemelő kart ki lehet iktatni valahogy? gyerek állandóan tekergeti-....

Szia,

Le lehet venni, de akkor is ott marad a csonk, ami egy erősebb kanyarodásnál szerintem nekicsapódhat a lábának és megsértheti azt. Maximum lefeded valami gumival.

Azt kell mondani a gyereknek, hogy ha tekergeti, akkor jön az opelmanó és elviszi tőletek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Kartársak!

Azt miből veszem észre ha vmelyik hátsókerék csapágyamnak kakukk van?

Arra gondolok, hogyha megemelem az autót és megpörgetem a kereket akkor is lehet hangja, vagy esetleg kotyoghat a kerék?

Mert egyszerűen nem akarom elhinni, hogy a gumijaim morognak ennyire.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.