Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Hogy ne legyen olyan szép az élet, most elkezdett szarakodni az önindítóm :rolleyes:

Indításkor kerreg egy kicsit, és csak utána indít. Ez javítható, vagy cserére számítsak? <_<

A tiéd isuzu?

Ha német dízel,akkor a tiédben azt hiszem bosch önindító van.

Szét kell szedni,keféket cserélni,bolygómű részét hőálló zsírral összerakni,de persze előtte kimosni brigivel szép tisztára.

Elég nagy szopi leszedni,aknából célszerű.

A kerregés lehet a behúzó hibája,de lehet hogy csont száraz és azért nem húz be.

Link to comment
Megosztás:

A tiéd isuzu?

Ha német dízel,akkor a tiédben azt hiszem bosch önindító van.

Szét kell szedni,keféket cserélni,bolygómű részét hőálló zsírral összerakni,de persze előtte kimosni brigivel szép tisztára.

Elég nagy szopi leszedni,aknából célszerű.

A kerregés lehet a behúzó hibája,de lehet hogy csont száraz és azért nem húz be.

Az enyém Isuzu

Ezzel gondolom autóvillamossági-szerelőhöz kellene menni (merthogy én nem fogok nekiállni :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Az enyém Isuzu

Ezzel gondolom autóvillamossági-szerelőhöz kellene menni (merthogy én nem fogok nekiállni :rolleyes: )

Igen,de ha van egy jó szerelőd vetesd le vele és úgy vidd el valami olyan szakihoz,akiben meg is bízol,nehogy úgy jár mint Joee,akinek a bolygómű része háromba volt törve és mégis úgy rakta össze a szaki.

Link to comment
Megosztás:

Igen,de ha van egy jó szerelőd vetesd le vele és úgy vidd el valami olyan szakihoz,akiben meg is bízol,nehogy úgy jár mint Joee,akinek a bolygómű része háromba volt törve és mégis úgy rakta össze a szaki.

Köszi a tippet <_<

Hát, sok szerelő ismerősöm nincs, de bennük próbálok majd megbízni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődnék hogy F Astrába illetve B vectrába mi módon lehet utólag klimát rakni (rakatni).És mennyi kb a költsége?

:rolleyes:

Nemrég szó volt róla valamelyik topicban, lehetni éppen lehet, de iszonyat nagy átalakításokkal jár (komplett fűtéskonzol csere, a hűtőt is valszeg cserélni kellene a zárhíddal meg az alatta levő lemezzel együtt (a plusz hűtő és venti miatt), kivágások a tűzfalon a csöveknek...), használt cuccokból is sztem 200k minimum lenne a vége. Sztem nem éri meg a dolog, inkább csere klímás autóra, ha ez a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég szó volt róla valamelyik topicban, lehetni éppen lehet, de iszonyat nagy átalakításokkal jár (komplett fűtéskonzol csere, a hűtőt is valszeg cserélni kellene a zárhíddal meg az alatta levő lemezzel együtt (a plusz hűtő és venti miatt), kivágások a tűzfalon a csöveknek...), használt cuccokból is sztem 200k minimum lenne a vége. Sztem nem éri meg a dolog, inkább csere klímás autóra, ha ez a lényeg.

Calibránál volt részem ilyen utólagos klímásításban, az összeg amit írtál nagyjából stimmel (bontott cuccokról van szó), bár ott a vezérlést is át kellett alakítani mert a klíma egy fiatalabb feszítőgörgős vezérlésű autóból volt, ez meg hozott magával olyan problémákat hogy a végén többek között az olajpumpát és az egyik motortartó bakot is cserélni kellett a vezérlésen kívül. Amúgy ha az embernek van egy kis rutinja autószerelésben (leginkább szedte már szét párszor a sajátját) és néha akad segítsége is, akkor nem kivitelezhetetlen, mi anno a ház előtt az utcán (akna nélkül ugye) 1 hét alatt végeztünk vele, úgy hogy közben jöttek ezek a nem várt problémák amiket fentebb említettem.

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(Silver79 @ 2007-07-03 - 12:12)

Érdeklődnék hogy F Astrába illetve B vectrába mi módon lehet utólag klimát rakni (rakatni).És mennyi kb a költsége?

Nemrég szó volt róla valamelyik topicban, lehetni éppen lehet, de iszonyat nagy átalakításokkal jár (komplett fűtéskonzol csere, a hűtőt is valszeg cserélni kellene a zárhíddal meg az alatta levő lemezzel együtt (a plusz hűtő és venti miatt), kivágások a tűzfalon a csöveknek...), használt cuccokból is sztem 200k minimum lenne a vége. Sztem nem éri meg a dolog, inkább csere klímás autóra, ha ez a lényeg.

Egyetértek az előttem szólóval....

Lányomék tettek bele, gyári újat szervízben, 300ér, de csak elől fúj! Én ha összejön a rávaló akkor jövöre kicserélem egy gyárilag ilyennel szereltre! De maradok a 2 literesnél mert az már bírja. A korábbi 90 lovas G Astrámban előzésnél (3.-ban) mindíg ki kellett kapcsolnom a a klímát, hogy ne érjen kudarc.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok ,szeretnék segítséget kérni van egy astra f classicom és mikor elindulok kis idő elteltével kigyulad a sárga hibajelző lámpa és csak ujrainódítás után alszik el ,de ugyanugy kis isdö multán megint világít ,olvastam a hibakódkiolvasásról ,hogy ki lehet villogtatni ,össze kell zárni az A B pontot de zet a eljárást a c-vel kezdődő motorszámokhoz írják az enyém meg x14nz ,de lehet csak én vagyok béna :rolleyes:( Valaki segítsen legyenszives.Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

sziasztok ,szeretnék segítséget kérni van egy astra f classicom és mikor elindulok kis idő elteltével kigyulad a sárga hibajelző lámpa és csak ujrainódítás után alszik el ,de ugyanugy kis isdö multán megint világít ,olvastam a hibakódkiolvasásról ,hogy ki lehet villogtatni ,össze kell zárni az A B pontot de zet a eljárást a c-vel kezdődő motorszámokhoz írják az enyém meg x14nz ,de lehet csak én vagyok béna <_<( Valaki segítsen legyenszives.Előre is köszönöm

A motor topicban válaszoltunk.

Légyszíves legközelebb csak egy helyre írd be a hozzászólásod, ha tudunk úgyis segítünk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azzal a tiszteletteljes kérdéssel fordulnék tapasztaltabb barátaim felé, hogy az F asta hűtője javítható-e.A hiba abban áll, hogy kb egy hónapja észrevettem,hogy itt szivárog a víz.Ajánlottak mindenféle hűtőrendszer tömítő vackot de nem mertem beletölteni.Mára megérett az elhatározás,hogy javítani vagy cserélni kell a hűtőt mert nem áll szándékomban megfőzni a mocit.

Néztem bolti árakat :) és berszéltem bontósokkal is ami már barátibb ár de még mindig zsákbamacsek mert ugye lehet az a hűtő is xar.És van még a javítás amiről majd Ti megmondjátok lehetséges-e vagy sem.

Szóval mit ajánlotok?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azzal a tiszteletteljes kérdéssel fordulnék tapasztaltabb barátaim felé, hogy az F asta hűtője javítható-e.A hiba abban áll, hogy kb egy hónapja észrevettem,hogy itt szivárog a víz.Ajánlottak mindenféle hűtőrendszer tömítő vackot de nem mertem beletölteni.Mára megérett az elhatározás,hogy javítani vagy cserélni kell a hűtőt mert nem áll szándékomban megfőzni a mocit.

Néztem bolti árakat :) és berszéltem bontósokkal is ami már barátibb ár de még mindig zsákbamacsek mert ugye lehet az a hűtő is xar.És van még a javítás amiről majd Ti megmondjátok lehetséges-e vagy sem.

Szóval mit ajánlotok?

Ha hozzáférhető helyen van esetleg epokittel meglehet ragasztani,de akkor leszedni,megtisztítani és várni min 24 órát a felkenés után!Persze ez csak akkor ha tényleg látható és hozzáférhető a lyuk!

Link to comment
Megosztás:

Üdv minden sorstársamnak! Sikerült nemrég beszereznem egy "kamaszodó" astrácskát. Különösebben nincs vele gond, de a gondos tulaja bírt vele 1,2 tized liter olajjal közlekedni... (no comment) :) Nem tudom vajon milyen sérüléseket szenvedett ettől, ezért jó lenne ha egy hozzáértő megvizslatná picit.

Márkaszervízekben ugyebár nem bízunk, ismerősöm nincs, marad tehát az érdeklődés.

Székesfehérváron lenne jó néhány Opelos fan-t találni, mivel 2 hete ide evett a fene, úgy tűnik véglegesen. Szóval ha tudtok nekem ebben segíteni, nagyon megköszönném!

Az se lenne rossz, ha mint kezdő fórumozót a megfelelő helyre irányítanátok...

Link to comment
Megosztás:

Szeva! Engem is Fehérvárra fújt a szél. De sajna nem tudok javasolni senkit, aki ilyennel (becsületesen) foglalkozna. Mi a régebbi Opeleket buheráljuk. Viszont holnap biztos lesz itt FPepe. Ő a környékről van, és igazán nagy F Astra fan és mágus, biztos tud ajánlani szakembert. Az F Astra az Alba Manta Team-nek túl fiatal autó. :)

Link to comment
Megosztás:

Szeva! Engem is Fehérvárra fújt a szél. De sajna nem tudok javasolni senkit, aki ilyennel (becsületesen) foglalkozna. Mi a régebbi Opeleket buheráljuk. Viszont holnap biztos lesz itt FPepe. Ő a környékről van, és igazán nagy F Astra fan és mágus, biztos tud ajánlani szakembert. Az F Astra az Alba Manta Team-nek túl fiatal autó. :)

Na meg nem is manta... B) Apropó! Hol szoktak fehérváron benzingőzös talik lenni? Amolyan nemhivatalos, tudod! :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mi lehet a probléma a vassal, ha motorféknél 5-dikben 120-110-ig , 4dikba 100-90-ig as tempóban érdekes morajlást lehet hallani. Sajnos nem tudom beazonosítani honnan. :) Olyan mintha kipufogó felől valahonnan jönne,de ez nem 100%.

Akkor kezd a kipufogóval. :) Nézd/nézesd meg nem-e kifúj valahol. (a végén kívül B) ) De érdekes, ha csak 4-5ben csinálja.

Link to comment
Megosztás:

Üdv minden sorstársamnak! Sikerült nemrég beszereznem egy "kamaszodó" astrácskát. Különösebben nincs vele gond, de a gondos tulaja bírt vele 1,2 tized liter olajjal közlekedni... (no comment) B) Nem tudom vajon milyen sérüléseket szenvedett ettől, ezért jó lenne ha egy hozzáértő megvizslatná picit.

Márkaszervízekben ugyebár nem bízunk, ismerősöm nincs, marad tehát az érdeklődés.

Székesfehérváron lenne jó néhány Opelos fan-t találni, mivel 2 hete ide evett a fene, úgy tűnik véglegesen. Szóval ha tudtok nekem ebben segíteni, nagyon megköszönném!

Az se lenne rossz, ha mint kezdő fórumozót a megfelelő helyre irányítanátok...

Üdv Sky69!

Én Fehérváron nem tudok mondani neked szervízt, én személy szerint Velencére szoktam vinni a gépet egy ismerőshöz szervízelni, max oda tudnálak elvinni, de elég elfoglalt, úgyhogy nem tudok most időpontot mondani. Ha így is érdekel a dolog, jelezd, és próbálok egyeztetni vele. Egyébként írhatnál nekünk pár részletet a kocsiról (motortípus, évjárat, stb...) :o Remélem azóta azért már öntöttél bele valami normális olajat (ezügyben olvasgasd kicsit az olajos topicot).

...Viszont holnap biztos lesz itt FPepe. Ő a környékről van, és igazán nagy F Astra fan és mágus, biztos tud ajánlani szakembert. Az F Astra az Alba Manta Team-nek túl fiatal autó. :)

Hehe, Sanyi ez azért kicsit túlzás :) Inkább csak igyekszem :omg:

Link to comment
Megosztás:

Akkor kezd a kipufogóval. :) Nézd/nézesd meg nem-e kifúj valahol. (a végén kívül B) ) De érdekes, ha csak 4-5ben csinálja.

Szia

Nekem is ez a furcsa.

MErt totál olyan hang mintha ki lenne likadva, de csak ezeknél a tempóknál sebességeknél hallom és ott is csak motorféknél.

Olyan mintha onnan jönne csak nem találok rá magyarázatot. :)

Link to comment
Megosztás:

Szia

Nekem is ez a furcsa.

MErt totál olyan hang mintha ki lenne likadva, de csak ezeknél a tempóknál sebességeknél hallom és ott is csak motorféknél.

Olyan mintha onnan jönne csak nem találok rá magyarázatot. :)

Ilyesmit az enyém is csinál időnként, én a kerékcsapágyra gyanakszom az enyém esetében. És sztem azért csak motorféknél hallani, mert gyorsításnál elnyomja a motorhang.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.