Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Szintén zenész. Akkor kezdi ha 18-20 Liter benya marad a tankba, először csak kihagy egy pillanatra erős gyorsításkor, aztán ahogy fogy a benya egyre gyakrabban, végül már le is áll. Ráinditok, kuplung kinyom, padló, semmi gond , pörög ezerrel. Most azt csinálom, megvárom, amig megint előjön a hiba, hazamegyek, megbontom az injektornál, és nyomatok kannába, egyáltalán az üanyag szálitással vannak-e a gondok. :rolleyes:

Olyan gyorsan jársz hogy felkenyődik az a kevés benzin a tartály falára.. :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan gyorsan jársz hogy felkenyődik az a kevés benzin a tartály falára.. :rolleyes:

Már én is gondoltam erre, csak ugye a tankban van olyan rekesz aminek lebirintusszerű bejárara van, hogy ne mászkáljon el a benya a pumpától, és a régi pumpával 3 liter benzinnel is mentem gond nélkül, ezzel meg 17 liternél már szarakodik. Ezért gondoltam pumpa hibára, de lehet teljesen másról van szó. Most injektor tisztítón gondolkodok, ártani csak nem árt.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért meg hogyan, de valami megjavult. :)

Nem az ac-s gond.

Jöttem hazafelé, és egész úton azt éreztem, hogy nem stimmel valami. Darabos volt, nehékes volt, nem is ment jól meg rángatott is picit. Már azt gondoltam, hogy az ac-s dolog kezdi, de nem. Olyan 40 km után előztem egyet (előtte is előzgettem azért) és teljesen meglepődtem, gyönyörűen húzott, de mégis lágyan, na mondom ilyennek kellene lennie. Azután ilyen lett. :) Nem csak gyorsításoknál, hanem egyenletes tempónál is. Alacsony fordulatot is sokkal inkább bírja. Kisimult. :rolleyes: Ennek most örülök. :)

Lehet csak ki kellett kormolni rendesen, mert az utóbbi időben csak rövidtávon ment.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért meg hogyan, de valami megjavult. :)

Nem az ac-s gond.

Jöttem hazafelé, és egész úton azt éreztem, hogy nem stimmel valami. Darabos volt, nehékes volt, nem is ment jól meg rángatott is picit. Már azt gondoltam, hogy az ac-s dolog kezdi, de nem. Olyan 40 km után előztem egyet (előtte is előzgettem azért) és teljesen meglepődtem, gyönyörűen húzott, de mégis lágyan, na mondom ilyennek kellene lennie. Azután ilyen lett. :) Nem csak gyorsításoknál, hanem egyenletes tempónál is. Alacsony fordulatot is sokkal inkább bírja. Kisimult. :rolleyes: Ennek most örülök. :D

Lehet csak ki kellett kormolni rendesen, mert az utóbbi időben csak rövidtávon ment.

Most akkor mit ajánlasz? Menjek fel a pályára oszt padlózzam le? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért meg hogyan, de valami megjavult. :)

Nem az ac-s gond.

Jöttem hazafelé, és egész úton azt éreztem, hogy nem stimmel valami. Darabos volt, nehékes volt, nem is ment jól meg rángatott is picit. Már azt gondoltam, hogy az ac-s dolog kezdi, de nem. Olyan 40 km után előztem egyet (előtte is előzgettem azért) és teljesen meglepődtem, gyönyörűen húzott, de mégis lágyan, na mondom ilyennek kellene lennie. Azután ilyen lett. :) Nem csak gyorsításoknál, hanem egyenletes tempónál is. Alacsony fordulatot is sokkal inkább bírja. Kisimult. :rolleyes: Ennek most örülök. :)

Lehet csak ki kellett kormolni rendesen, mert az utóbbi időben csak rövidtávon ment.

Nem lehet,hogy az AGR van lekormolódva?

Link to comment
Megosztás:

Most akkor mit ajánlasz? Menjek fel a pályára oszt padlózzam le? :rolleyes:

Az ac-s dolgot nem oldotta meg. A végén már lefogyott annyira, hogy megint éreztem párszor, de az jól érezhetően más. Egyébként nyugodtan csak nehogy szíjszakadás legyen. :)

Nem lehet,hogy az AGR van lekormolódva?

Szerinted nekem van? C-s motor, én nem találtam. Igaz egy gombostűt nem tudnék leejteni, de nem tudom hol van.

Link to comment
Megosztás:

Az ac-s dolgot nem oldotta meg. A végén már lefogyott annyira, hogy megint éreztem párszor, de az jól érezhetően más. Egyébként nyugodtan csak nehogy szíjszakadás legyen. :)

Szerinted nekem van? C-s motor, én nem találtam. Igaz egy gombostűt nem tudnék leejteni, de nem tudom hol van.

Már a C16NZ-ben is van... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már a C16NZ-ben is van... :rolleyes:

Du hast nen C18XEL ohne AGR Ventil.

Gib mal bei Ebay X18XE ein da ist ein Motor bei dem man auf dem Bild das AGR Ventil gut erkennen kann. Da ist so ne silberne Dose und dahinter sitzt noch so ein Teil mit nem schwarzen Schnorchel unten dran, das ist das AGR Ventil das fehlt bei dir.

Tehát nincs benne...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.