Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Este megnéztem az omi bibliát (német így csináld), és abban benne van a tetőablak szétszerelés, és az az 1-2 mm pontosan 1mm. És ez üveg tetőablak, de a rekordban még fém volt.

Ha vmiben tok segíteni szólj, ha kell akkor beszkennelem azt a rész és átküldöm :wink:

köszi, de ma sikerült megcsinálnom.....

minden frankón müxik :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan dolog történt velem, hogy a vezetőülés előtt vizes lett a padlóburkolat, majd kiszárad gondoltam, de nem!

Aztán felszedtem a kárpitot, és az alatt levő polifoam szerű valami is csöpögött a víztől alul és felül is, de hogy mehetett oda!

:?:

Ha van tippetek szívesen veszem!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan dolog történt velem, hogy a vezetőülés előtt vizes lett a padlóburkolat, majd kiszárad gondoltam, de nem!

Aztán felszedtem a kárpitot, és az alatt levő polifoam szerű valami is csöpögött a víztől alul és felül is, de hogy mehetett oda!

:?:

Ha van tippetek szívesen veszem!

Helló !

A hűtővized nem fogy ? Ha igen, akkor a fűtésradiátor ereszt.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem, nem fogy.

Először arra gondoltam, hogy a télen behordott hó olvadt el, és gyűlt össze, de annak már régen el kellett volna tünnie.

A pedáloknál lévő szivacs alsórésze nedves csak, tehát nem lefele folyik valami, hanem alulról szív a szivacs.

De hogy került oda víz!

A polifoam szerintem átáztathatatlan, és mégis.

A kaszni alján vannak a kis lyukak, azon keresztül bejöhet a víz?

pedig szerintem azon kéne kimennie!

Link to comment
Megosztás:

Helló !

Ha a műanyag takaró - ami a pollenszűrő fölött van- rendesen a helyén van (fülek beakasztva a tűzfal lemezbe), akkor a pollenszűrő elvileg nem kaphat vizet.

Üdv

Kivétel ha a szélvédő előtti müanyaglemez nincs enyhén eltávoodva az üvegtől (főleg ha már cserélve volt a szélvédő)

Link to comment
Megosztás:

Kivétel ha a szélvédő előtti müanyaglemez nincs enyhén eltávoodva az üvegtől (főleg ha már cserélve volt a szélvédő)

Sőt :D igazából nem is maga a műanyag, hanem a műanyag és az üveg közötti gumi szokott eltávolodni az üvegtől... nekem is ott ment be a víz...

FBS paszta vagy sziloplaszt segít :P

Link to comment
Megosztás:

Sőt :D igazából nem is maga a műanyag, hanem a műanyag és az üveg közötti gumi szokott eltávolodni az üvegtől... nekem is ott ment be a víz...

FBS paszta vagy sziloplaszt segít :P

Igen, a gumicsík volt nálam is eltávolodva. És csak mérgelődtem, hogy kocsimosás után belül minden csuromvíz.

Érdemes mihamarabb rendbehozni mert nagyon káros lehet az ablaktötlőmotorra, a venti előtétellenállására, estleg még a ventilátorra is. 15 perces munka és azóta száraz belül is.

Ameddig nem volt tömítve, a kombiba csorgott a víz a hátsó padlószőnyeg alatt.

Érdemes fekete sziloplasztot keresni, nem is látszik a műtét nyoma...

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Nem tom hova írjak 1 kis problematikája van az apukám Astrájának. Ez egy '97 1.4 Ecotech. Néha kigyullad a chek engine lámpája. Levittem egy cumpterolvasásra, és ott a lambdaszondád írta be hibának. Rámért a szerelő, és rendesen ejti a feszültséget, tehát a teszt szerint a szonda jó. Nem fogyaszt sokat, nem rángat, jól indul, tehát nincs baja, csak fatert zavarja az az izé. Katalizátor nincs benne. Lehet hogy ez a baj?

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Nem tom hova írjak 1 kis problematikája van az apukám Astrájának. Ez egy '97 1.4 Ecotech. Néha kigyullad a chek engine lámpája. Levittem egy cumpterolvasásra, és ott a lambdaszondád írta be hibának. Rámért a szerelő, és rendesen ejti a feszültséget, tehát a teszt szerint a szonda jó. Nem fogyaszt sokat, nem rángat, jól indul, tehát nincs baja, csak fatert zavarja az az izé. Katalizátor nincs benne. Lehet hogy ez a baj?

A lambdaszonda nem mér a katslizátor müködését.

ha a Tech lambdaszondát irt ki, akkor ki kő cserélni. biztos le van lassulva, illetve nagy terheléskor kikapcsol....

ezért ég a lámpa.

kő segítség?

Link to comment
Megosztás:

Vágenzi, azért nem értem hogy ha valóban rossz a szonda, mitől jó az autó? Hm mindegy köszönöm. Majd ha rángat meg sokat fogyaszt akko csere. Asszem a sima egyszálas van rajta.

lehet. 1 szálassal és 3 vezetékessel is gyártották. asszem évjáratfüggő, de nem tudom hol volt a váltás. :oops:

utángyártottat ne tegyél bele... azok kakik.

amugy azért lehet még jó a szekér, mert még nem ad állandóan rossz értékeket, csak akkor amikor ég a lámpa....

Link to comment
Megosztás:

Igen, a gumicsík volt nálam is eltávolodva. És csak mérgelődtem, hogy kocsimosás után belül minden csuromvíz.

Érdemes mihamarabb rendbehozni mert nagyon káros lehet az ablaktötlőmotorra, a venti előtétellenállására, estleg még a ventilátorra is. 15 perces munka és azóta száraz belül is.

Ameddig nem volt tömítve, a kombiba csorgott a víz a hátsó padlószőnyeg alatt.

Érdemes fekete sziloplasztot keresni, nem is látszik a műtét nyoma...

A venti ellenállást már cseréltem, de a gondom az, hogy a szőnyeg alját végigtapizva, csak a szőnyeg alján van víz, ezért kétlem, hogy felülről folyik a víz, de lehet, hogy ott már megszáradt.

Utána fogok nézni!!!!

Az jelent valamit, ha a pollenszűrő környékén apró gallyak, falevelek voltak?

Link to comment
Megosztás:

A lambdaszonda nem mér a katslizátor müködését.

ha a Tech lambdaszondát irt ki, akkor ki kő cserélni. biztos le van lassulva, illetve nagy terheléskor kikapcsol....

ezért ég a lámpa.

kő segítség?

Lehet ilyen is? Márcsak azért mert annó amikor mi néztük Sz.Gabival, gépen szépen folyamatosan mászkált a fesz. Viszont nekem pl. pont az van, hogy ha meghajtom a gépet, akkor kezd pilácsolni a lámpa.. 140-150 felett meg szinte folyamatosan ég....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.