Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

A Metabond motorolajok esetében lenne egy dolog, amivel mindenképp számolni kell. Mégpedig az, hogy a Metabond hírnevét acélnemesítő hatású adalékaival és ezeket tartalmazó kenőanyagaival érte el. Ezeknél az adalékoknál az acélnemesítő tulajdonságuk mellett a motorban lévő kormot és szennyeződéseket feloldja és az olajba tartja. Ez idáig örvendetes! De felmerülhet az a probléma, hogy emiatt különböző tömítő részeknél (pl. szimmeringeknél) megindulhat az olaj szivárgása. Tehát ezen kezelés ideállisabb újszerű motorok esetében.

A kérdés kézenfekvő: A fent említett ígéretes és kedvező árú Metabond olajak tartalmaznak-e ilyen adalékot (ami valószínű), azaz jelentkezhetnek-e ezen problémák? :?:

De majd a tapasztalatok megadják a választ! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Olajszűrő cseréjéhez kell egy speckó szerszám, hacsak nem vagy

hivatásos erőművész. :D

:)

Kölökkoromban, apám csavarhúzóval brutálisan átszúrta a régi szűrőt, és úgy lazította le, ha kézzel nem ment. Végülis úgyis ki lett dobva. (csak jó nagy tepsi kell alá, hogy ne menjen a fáradt olaj mindenfelé) Az újat meg elég kézzel erősen ráhúzni. Nem szép megoldás, de bevallom én is így csináltam egyszer (mert még csak egyszer volt olyan, hogy nem sikerült kézzel lecsavarni.).

Link to comment
Megosztás:

A Metabond motorolajok esetében lenne egy dolog, amivel mindenképp számolni kell. Mégpedig az, hogy a Metabond hírnevét acélnemesítő hatású adalékaival és ezeket tartalmazó kenőanyagaival érte el. Ezeknél az adalékoknál az acélnemesítő tulajdonságuk mellett a motorban lévő kormot és szennyeződéseket feloldja és az olajba tartja. Ez idáig örvendetes! De felmerülhet az a probléma, hogy emiatt különböző tömítő részeknél (pl. szimmeringeknél) megindulhat az olaj szivárgása. Tehát ezen kezelés ideállisabb újszerű motorok esetében.

Ez előfordulhat, de azoknál a motoroknál, amelyeknél ez előfordulna, Metabond nélkül is csak (viszonylag rövid) idő kérdése a szivárgás. Mert ha már a koksz tömít, nem szabad messzire indulni...

Link to comment
Megosztás:

A Metabond olajok nem tartalmazzák az adalékot, azokhoz is ajánlják külön.

A lerakódásgátló tulajdonsága szerintem megegyezik bármelyik jobb olajéval,

mert ugye minden jó olajnak van ilyen tulajdonsága.

Tehát ebből a szempontból nem kell tőle félni.

Amúgy az adalék is arról szól, hogy a szennyeződést leoldja, és a saját

mikrorészecskéivel pótolja, tehát hasznosan tömít. :)

Link to comment
Megosztás:

Én 100e után tettem az Astrába Metabondot. A használt autókhoz a "C" való. Én úgy éreztem, hogy egy árnyalatnyit jobb (dinamikusabb) lett tőle. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy miután beleöntötted hirtelen lórúgás szerűen megindul, hanem valahogy "kultúráltabb" lesz tőle a motor. Szerintem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

KANES!

Persze hogy érdemes. Az újakhoz is van adalék, azokba is érdemes. :)

Felhívom a figyelmed a következő hozzászólásomban vázolandó akcióra,

mely szerint bármely 5L olaj + adalék vásárlás esetén 10% kedvezmény illet a végárból! :D

Ha jól láttam, C14SE a géped, abba a METABOND SPEED 10W40-et ajánlom.

Adalékból pedig az OLD illetve a C lenne jó. Együtt a kettő 14374HUF a kedvezménnyel,

és ingyen ki lesz szállítva Budapesten belül (vidékre +posta).

Ha érdekel, írj emailt!

Ja, és olajcserénél kell beletenni az adalékot, az új olajba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Letölthető a teljes METABOND és ELF árlista!

METABOND

ELF

MOTE tagoknak kedvezmény = 10% (min 5000HUF rendelés kell)

Bármely 5L olaj + bármely adalék vásárlás kedvezménye = 10%

20000HUF felett automatikusan 10% kedvezmény!

A METABOND és ELF termékek részletes műszaki leírása a http://www.metabond.hu oldalon található!

Aki érdeklődni vagy rendelni szeretne, itt megteheti: gabor@opel16v.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Olajos téma,

Tegnap utántöltöttem egy kicsi olajat, leveszem az olajbetöltősapkáját, mi van ott?

Ilyen izé fehér hab-gélszerű trutyi!

Normális ez?

azbiztos hogy nem én tettem bele! akkor ki?

megtalálom ezzel szórakozik...

Mi ez a fehér izé?

Ajajj :) nem a viz keveredik az olajjal ? :?

Link to comment
Megosztás:

Na nem említettem, de láttam ilyen vízszerűcseppeket ott a kartergáz olajköpködésétgátló lemez felületén, de a vizem az megvan mind, és avíz felszine nem olajfoltos, ha most ha hűtővizem nem fogy akkor honnan szerzi? Összel mérettem a vizet mennyi is? valami -32°C-ig fagytűr azzal a refraktomérővel nézteék fényfelé forulva, benzinkútnál.

De/vagy mennyi az a víz ami belekerülhet így keveredésnél?

És ha van direkte kartergáz kivezetésem a légszűrőbe a szelepfedélből akkor hogyhogy nem szipkázza ki a vízgőzt is a kartergázzal eggyütt?

Mostis ajajj?

még rámragad...

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenkinek!

Remélem jó helyen kérdezem a következőt. :roll:

Olajteknő tömítést kell vegyek 1-2 napon belül,és azt kérdezném hogy gyárit vegyek aminek 5700ft körül van darabja és kettő kell belőle,vagy esetleg megteszi valami jobb utángyártott is?

Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Nem kell betojni, a kartergázcsőben a kartergáz szedi össze a

nedvességet, annak van ilyen fehér trutyis habja. Gondolom visszajutott

valahogy a szelepekhez... Nem hasznos, úgyhogy nézd át, merre lejt

a kartergázelvezető csöved! :)

Gabi és szerinted mit lehet kezdeni ilyennel..mármint OFF nővérem 4ütemű öszvérének (trabijának)ON mociján is van ilyen jelenség, de én a gyakori városi használatra gondoltam, hogy az okozza...de akkor lehet, hogy a leválasztó vagy mi a csuda...az a doboz lenne hibás, ami a kartergáz vissza vezetésért felelős csőrendszerben van? :?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én is oilcsere előtt állok.

Kb 150000 van a szívben (pontosan nem tom mert visszatekerten vettem, csak tüzetes átvizsg. után erre lehet következtetni). Help me, milen oilt tegyek bele.

Kicsit van hangjuk a hidrotőkéknek, de nagyon halk, inkább olyan egyszer hallatszik egyszer nem a duruzsolás.

Az olajat nem eszi, gyakorlatilag 8500 Km után talán még egy feles sem hiányzik belőle (az is talán azért, mert 2 hónapig kicsit szivárgott a szelepfed tömítésem), tehát látszólag a nívószint aligha változott.

Jó lesz nekem a Valvoline maxlife 10W40? Vagy ajánlatok valami jobbat?

Minden helpet szívesen veszek, csak jó legyen és természetesen olcsó :wink:

Köszöntem!

Üdv:I_S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.