Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Amik ott vannak árak anniért ki is hozzák ? Most nézem Falken 185/60R14 csak 10200ft :)

Mennyi idő a szállítás?

Én is ezt a Falkent fogom a héten megvenni a helyi gumisnál. Felszerelve 12200/db, új szeleppel és semleges gázzal töltve. Ne felejtsétek, hogy a kiszállítás is pénzbe kerül, és ha a gumisnál veszem, akkor így a szerelés, centírozás a fenti sallangokkal ergyütt csak 1500/db. Igaz, hogy ráadásul még nála fogom a felniket is újra festetni. Remélem szép és jó lesz! ;)

Link to comment
Megosztás:

A Debica gumikról mi a vélemény? Kb. csak annyira jó, amennyire olcsó, vagy azért nem olyan rossz? :)

Hát szerintem inkább felejtős.Hamarabb vennék pl. klubtagtól egy-két idényt futott más fajta gumit, mint valaha is Debicát rakjak az autómra.Tudom, elég szélsőséges gondolkodás, de túl olcsó ahhoz, hgy jó legyen.

Amúgy arra tökéletes, hogy ne a felnin guruljon a verda! ;) De tényleg szánj egy kicsit több zsét rá, és keress rendes gumit! ;)

Link to comment
Megosztás:

20-ért meg Good-Year EAGLE VENTURA-t...

Ezek szerint az már csak nagyzási mániásoknak való, annyival nem tud többet?

Minél jobb minőségű egy téligumi, annál jobban ki lehet tolni a vezetés határait az ésszerűség határain belül persze.Ez az én véleményem.Nekem téliben Daytonom van, normál vezetési stílus mellett tökéletes.De csodákra nem képes.

Egyébként pontosan erre valók a tesztoldalak, hogy az ember körbe tudjon nézni, mielőtt gumit vesz.

A nyárim Fulda.Előtte Barumom volt.nem elég, hogy murvagyorsan szálszakadt lett, egy parányi kátyútól, nem lehetett vele úgy autózni, mint a Fuldával.Utóbbi jobban tapad, jobb esőben, szal stabilabb gumi.Elég sok kátyúba beleszálltam már vele sajnos, de még mindig okés.

Pedig árban nem sok különbség volt! :)

Link to comment
Megosztás:

A falken nagyon jó. Erős, strapabíró és igen jó száraz úton. :)

Én most hívtam az egyik gumist ő is azt mondta, hogy az elmúlt évek tapasztalata alapján nincs gond ezzel a márkával.

195/50R15 méretben

Falken ze 512 12200 Ft szerelve centírozva

Dunlop sp sport 01 pedig 15700 Ft

ezen felül csak a szelep és a súly amit fizetni kell, de az csak pár száz forint szokott lenni.

Link to comment
Megosztás:

Én most hívtam az egyik gumist ő is azt mondta, hogy az elmúlt évek tapasztalata alapján nincs gond ezzel a márkával.

195/50R15 méretben

Falken ze 512 12200 Ft szerelve centírozva

Dunlop sp sport 01 pedig 15700 Ft

ezen felül csak a szelep és a súly amit fizetni kell, de az csak pár száz forint szokott lenni.

Ez is ze 512 csak 14-esbe mert nincs zsé most felnit és gumi is venni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.