Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Azért az megeröltető.

60, de inkább 70 alatt nem egészséges (ha 60-as tábla ki van rakva, akkor 4-ben kihuzatom, és akkor rakom neki az 5-iket).

2500-2700-as elváltásokkal, motorfék kihasználással, előrelátó vezetéssel többet lehet elérni, az eröltetés meg sztem nem tesz jót a motornak.

én is

Link to comment
Megosztás:

Én pontosan nem mértem, hogy mennyi,de fogyogat!Kb.havonta megnézem és,ha a

max/min közepénél lejjebb esett akkor felöntöm 10w40-el!

Igazándiból a benzint se szoktam nézegetni meg számolgatni a fogyit pontosan(csak úgy nagyjából saccolom).

igazából é sem azért kérdeztem csak olvastam egy cikket, és abban azt írja (még más helyen is írja, hogy: 0,7L/1000km amit én egy kicsit sokallok!

Az enyém szerintem nem eszik ennyit (ahogy tapasztalom) de azért az enyém is csipegeti...

Link to comment
Megosztás:

igen csak az nincs nálam, és nem akartam hülyeségeket írni

a gépkönyv 0,6L/1000km-t ír. Ezt én is sokallom, de nem ennyit kell fogyasszon és nem is fogyasztanak általában ennyit, hanem max. ennyit fogyaszthat, az még normálisnak mondható, addig a szervíz nem foglalkozik vele, csak e fölötti fogyasztásnál nyúl hozzá.

Persze ez elég durva lenne, mert ugye akkor 10.000km.-nél 6L olajfogyasztás???Tehát egy csereperiódus alatt többet töltesz uitána (majdnem a dupláját), mint amennyit az olajcserénél belenyomsz :rolleyes:

Nekem még csak 32.000km van benne, és nemrég vettem, 1000km-t tettem bele, ennyi alatt semmit nem evett.

Használtabb, kopottabb mtoroknál fordulhat elő inkább a magasabb olajfogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Használtabb, kopottabb mtoroknál fordulhat elő inkább a magasabb olajfogyasztás.

ez nem feltétlenül igaz !

pl. aki a kis 1.4-es motorral megmutatja a világnak, hogy " kitiprom belőle a 190-et, ha addig élek is" , az ne csodálkozzon, ha zabálni fogja az oilt a verda !

Link to comment
Megosztás:

Nekem bevált, hogy ahol lehet városban is használom az 5.-et. Nem tudom milyen motorod van, de az én Z14XEP-m nem tiltakozik ellene, ha nincs leterhelve(1-2 személy).

Nekem így alakul a fogyasztás: - télen 6.8-7.5 között

- nyáron 6.2-6.8 között

A napi átlag futásom 40-50km, ebből kb 10km város,országuton nem szoktam erősen túrni.Ebből adódnak a fenti átlagok.

én az ötöst csak 75-80 körül használom, ill. nagy ritkán a motorfékhez.

szerintem, ha ilyen távokat mennék, akkor nekem is kijönne ez a fogyó.. :blink: bár nekem sem sokkal vészesebb.

Apropó, a rövid utakra - amelyet araszolva kell menni - szoktam alkalmazni 1 vagy 2 fokozatban a felengedett kuplungos gurulást. így, amíg ki nem jutok a dugóból csak alapjáraton megyek. :rolleyes:

- Persze tudom, hogy sok Opelesnek természetes, de nekem ez új és nagyon pozitív meglepetés volt az Astrámnál és gondolom nagyon hasznos a fogyasztásra.

Ennek használatára lehet valami kitétel vajon? Általában akkor alkalmazom, ha üresen egyesen úton kell lassan haladnom.

Link to comment
Megosztás:

ez nem feltétlenül igaz !

pl. aki a kis 1.4-es motorral megmutatja a világnak, hogy " kitiprom belőle a 190-et, ha addig élek is" , az ne csodálkozzon, ha zabálni fogja az oilt a verda !

én megmutattam a "kis" 1,4-essel....legalábbis 5500-at forgott 170Km/h-nál, és ugye 6250rpm-nél tilt, tehát benne van a lehetőség :rolleyes:

Amúgy igazad van, új motort is lehet úgy használni, hogy falja az olajat és sokat futott, öreg motor is beérheti pár csepp utántöltéssel 3-4ezrenként.

Nekem pl. az F astrám 150.000km volt benne , 10.000km-ként evett kb. 0,5L olajat, ami ugye kevesebb, mint a gyártói jóváhagyás az 1000km-es olajfogyira nézve :blink:

Én nagy általánosságban írtam amit írtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez nem feltétlenül igaz !

pl. aki a kis 1.4-es motorral megmutatja a világnak, hogy " kitiprom belőle a 190-et, ha addig élek is" , az ne csodálkozzon, ha zabálni fogja az oilt a verda !

Ha üzemmelegen csinálja az ember nem lehet gondja.

Kolegámnak a Z14XE motoros astrájában 80e km van, ahol lehet ott padlózza, és az olajat nem eszi (Shell Helix Ultra 5W-40), csak a benzint (1 tankkal 400-450km-t megy el)

Link to comment
Megosztás:

Ha üzemmelegen csinálja az ember nem lehet gondja.

Kolegámnak a Z14XE motoros astrájában 80e km van, ahol lehet ott padlózza, és az olajat nem eszi (Shell Helix Ultra 5W-40), csak a benzint (1 tankkal 400-450km-t megy el)

Hát ha padlózza akkor ne is csodálkozzon. Én nem padlózgatom mégis városba 10 körül kajálgat SAJNOS. Bár nyáron 8,5 el is beéri.

Link to comment
Megosztás:

Én még negyediket se.

Ami durva az az hogy a Corsával se. :lol: (F10/4 van benne és csak 60 fölött kívánja a negyediket, különben torpan.)

Én sem max 3. ha lehet haladni akkor 60-nál lököm a 4.-et. 65. ig még nem fotóznak :P

városban nem látott még a verda 5.et :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sem max 3. ha lehet haladni akkor 60-nál lököm a 4.-et. 65. ig még nem fotóznak :P

városban nem látott még a verda 5.et :lol:

Még jó, hogy nem Zuk-ot vezettek, mert azon csak 3 sebesség volt. Városban csak 1-essel.... :lol: :lol: :P

Skacok, az 5. azért van, hogy használjátok! Városban 1400-on lehet lopakodni 50-el 5.-ben... , rángatás nélkül!

Ma végre én is ki tudtam menni vele, mert december óta csak a városban ment ( bolttól-boltig :lol: )

szinte mindig hidegen, 65km-re vetítve : 9,3 l / 100 km !

Ma 120 km országút ( -8 fokban reggel, 0 fokban délután ) : 6,0 l / 100 km

Azt hiszem , ez nem olyan rossz egy 135 ezres motortól! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nem Zuk-ot vezettek, mert azon csak 3 sebesség volt. Városban csak 1-essel.... :lol: :lol: :P

Skacok, az 5. azért van, hogy használjátok! Városban 1400-on lehet lopakodni 50-el 5.-ben... , rángatás nélkül!

Ma végre én is ki tudtam menni vele, mert december óta csak a városban ment ( bolttól-boltig :lol: )

szinte mindig hidegen, 65km-re vetítve : 9,3 l / 100 km !

Ma 120 km országút ( -8 fokban reggel, 0 fokban délután ) : 6,0 l / 100 km

Azt hiszem , ez nem olyan rossz egy 135 ezres motortól! :lol: :lol:

Bizony nem rossz, az enyém is ekörül fogyaszt (155e km)

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nem Zuk-ot vezettek, mert azon csak 3 sebesség volt. Városban csak 1-essel.... :lol: :lol: :P

Skacok, az 5. azért van, hogy használjátok! Városban 1400-on lehet lopakodni 50-el 5.-ben... , rángatás nélkül!

Ma végre én is ki tudtam menni vele, mert december óta csak a városban ment ( bolttól-boltig :lol: )

szinte mindig hidegen, 65km-re vetítve : 9,3 l / 100 km !

Ma 120 km országút ( -8 fokban reggel, 0 fokban délután ) : 6,0 l / 100 km

Azt hiszem , ez nem olyan rossz egy 135 ezres motortól! ;) :lol:

Vezettem már ZUK-ot :lol: nagy élmény, Barkas sem semmi 4 gang :P

Így az olajfogyira visszatérve sokmindenkitől hallottam meg itt is olvasgatom, hogy csipegetik némelyik autó nagyon is. olaj minőségtől nem függ? 58.000 van a verdámban és 3 éve Castrol 10W40 olaj megy bele és egész életében be volt tartva a 10.000 periódus. mert az előző tulaj ismerősöm volt. ezért is vettem meg, De nekem valahogy szinte semmit nem eszik belőle. néha kicsit de akkor is 10.000 után 3/4ig van a nívó, de van hogy szinte semmi nem tűnik el belőle. Vagy ez majd változhat és idővel nekem is elkezdi enni?

Link to comment
Megosztás:

Én 15000 es csereidőt hallotam a szerelőtől akihez járunk. Most akkor mi a tuti? A motor Z14XE. Most akkor mi az igazság?

Az az érdekes, hogy most átfutottam a kezelési útmutatót is, és a szervízleírást is, de egyikben sem találtam, hogy mennyit adnak meg olajcsereintervallumként. E Kadett és F Astra kezelési útmutatójában egyaránt 15000km szerepel azzal, hogy ha sokat van városban használva, rövid távokon, gyakori hidegindítással és sok araszolással, akkor előbb kell olajat cserélni. Szóval ettől rövidebb intervallum biztosan nincs a G Astranal sem gyárilag előírva, úgyhogy a szerelőnek igaza van. Namost van aki előbb cseréli, kérdés hogy érdemes-e, nyer-e annyit az élettartamon ezzel?

Link to comment
Megosztás:

Z-s motorkódtól már mindegyik longlife (30e).

Bár ez a fogyasztás topik, remélem nem bannolnak ki!

Azért kíváncsi lennék arra, hogy én pl. betartom minidg a 10 000 csereperiódust, mert tudom, a turbó miatt muszáj. De soha nem jutott eszembe 30e menni egy olajjal. A végén majd még cserélni sem kell, olyan lesz mint a váltó olaj.

OFF vége!

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nem Zuk-ot vezettek, mert azon csak 3 sebesség volt. Városban csak 1-essel.... :P :lol: :lol:

Skacok, az 5. azért van, hogy használjátok! Városban 1400-on lehet lopakodni 50-el 5.-ben... , rángatás nélkül!

Ma végre én is ki tudtam menni vele, mert december óta csak a városban ment ( bolttól-boltig :P )

szinte mindig hidegen, 65km-re vetítve : 9,3 l / 100 km !

Ma 120 km országút ( -8 fokban reggel, 0 fokban délután ) : 6,0 l / 100 km

Azt hiszem , ez nem olyan rossz egy 135 ezres motortól! ;) :lol:

Az utolsó szériás Zuk-ok már 4 gangosak voltak. Akkoriban haveromék cégénél (Vízmű) a sofőrök hierarchiájában ez jelentette a csúcsot.

Nagyon szép az a fogyasztás! :lol:

Asszem az enyém sem rossz. :lol:

40 km kivételével full város, 5-15 km-es etapok, csillaggarázs, 225 ekm a mociban: 6.57l/100km. Persze nem benzinből.

Link to comment
Megosztás:

Az utolsó szériás Zuk-ok már 4 gangosak voltak. Akkoriban haveromék cégénél (Vízmű) a sofőrök hierarchiájában ez jelentette a csúcsot.

Nagyon szép az a fogyasztás! :lol:

Asszem az enyém sem rossz. :lol:

40 km kivételével full város, 5-15 km-es etapok, csillaggarázs, 225 ekm a mociban: 6.57l/100km. Persze nem benzinből.

Barátom !

Ez igen! :lol:

Amikor elolvastam, a meghatódástól bepárásodott a szemem... :lol: :P

( Te is vékony talpú skárpit hordasz a lábadon! )

Link to comment
Megosztás:

Vezettem már ZUK-ot :lol: nagy élmény, Barkas sem semmi 4 gang :lol:

Így az olajfogyira visszatérve sokmindenkitől hallottam meg itt is olvasgatom, hogy csipegetik némelyik autó nagyon is. olaj minőségtől nem függ? 58.000 van a verdámban és 3 éve Castrol 10W40 olaj megy bele és egész életében be volt tartva a 10.000 periódus. mert az előző tulaj ismerősöm volt. ezért is vettem meg, De nekem valahogy szinte semmit nem eszik belőle. néha kicsit de akkor is 10.000 után 3/4ig van a nívó, de van hogy szinte semmi nem tűnik el belőle. Vagy ez majd változhat és idővel nekem is elkezdi enni?

Sziazstok! Én Opel szalonban dolgoztam, a szerelők a következőt mondták "A gyári Opel olaj 6-8000KM után veszít kenési tulajdonságából és ezért is isszák a verdák." Hozzátenném ezek az olajak a piacon az egyik leg olcsóbbak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.