Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Nem akarlak meggyőzni.....SŐT!!!

Azért reagálnék egy-két gondolat erejéig....

Állítólag otthon vagy a kémiában...akkor nem értem, hogy miért hihetetlen..

A hengerekben az üzemanyag és levegő ( oxigén+stb) keveréke ég el....ez az égés messze van...nagyon messze van a tökéletes égéstől....

(ha Debrecenben jársz szólj és beviszlek a kémia-tanszékre :lol: egy profnak talán elhiszed...az elméletet..)

"A kémia az egy nagyon szép és izgalmas tárgy... főleg annak aki meg is érti"

Ez a "kütyü" a molekulaszerkezetet változtatja meg...ezáltal az égés tökéletesebb lesz....Nem tökéletes!!! Csak jobb, mint nélküle...

A kémiai ismereteim ezen a téren kielégítőek, és nem tőled tudom azt sem, hogy nincs tökéletes égés :)

Pont az említett molekulaszerkezet megváltoztatása, ami baromság. Ez csak hülyítés. Mutass nekem egy tudományos

értekezést arról, hogy foszilis üzemanyagokban hogyan lehet úgy megváltoztatni a molekulaszerkezetet, hogy az stabil

legyen, és az adott anyag oxidációjakor előnyösen befolyásolja ezt a lezajló folyamatot :)

Mert ezt egy tankba lógatott passzív kütyüvel, ami idézem: "A készülék elektromosságot nem alkalmaz. Kémiai anyagot nem juttat az üzemanyagba"

szóval ez engem nem lendít ki azon hitemből, hogy ez a kütyü is csak egy az átverések közül, amivel pár jó marketinges halálra keresi magát :D

Ha valóban javítani akarsz az égés hatásfokán, akkor alkalmazz olyan üzemanyagadalékot, ami tartalmaz oxigénmegkötő

komponenst, mert az valóban sokat segít :huh: A versenyüzemanyagokban is ezt használják nagy mennyiségben ;)

Link to comment
Megosztás:

Na most lehet, hogy megköveztek, de én se kémikus, se autós szaki nem vok.

Tehát ha valamivel tökéletesebbé tesszük az égést, akkor adott tömegű, adott arányú levegő-üzemanyag keverékből nagyobb energia szabadul fel, vagyis javul a hatásfok. Ez okozna csökkenést a fogyasztásban? Vagy ezt a menetdinamikán lehet észrevenni? Szerkezetileg jobban igénybeveszi a motort?

Rossz a gondolatmenet? Magyarázza már el valaki! Olyan Micimackó (csacsi, öreg medve ) szinten. :huh:

Link to comment
Megosztás:

mennyire tudtok lovagolni ezen a témán :huh:

én már rég lezártam.

Tudjátok okos ember hülyéskedik.

Hülye ember okoskodik. :lol:

inkább dobjatok fel egy újabb témát :)

Új témát? inkább térjünk vissza a fogyasztásra, ezzel meg át kéne fáradni a beszélgetős topikba.

Ez tök jó!!! :)

Ugye csak viccelsz??? Nagyon remélem...

Nem akarlak meggyőzni.....SŐT!!!

Azért reagálnék egy-két gondolat erejéig....

Állítólag otthon vagy a kémiában...akkor nem értem, hogy miért hihetetlen..

A hengerekben az üzemanyag és levegő ( oxigén+stb) keveréke ég el....ez az égés messze van...nagyon messze van a tökéletes égéstől....

(ha Debrecenben jársz szólj és beviszlek a kémia-tanszékre :D egy profnak talán elhiszed...az elméletet..)

"A kémia az egy nagyon szép és izgalmas tárgy... főleg annak aki meg is érti"

Ez a "kütyü" a molekulaszerkezetet változtatja meg...ezáltal az égés tökéletesebb lesz....Nem tökéletes!!! Csak jobb, mint nélküle...

Nem csodaszer...!!!!!!!!! Nem kamu!!! Az elv már őrült régi!!!

Az meg gondolom már szintén hihetetlen, hogy a kutatás célja elsősorban károsanyag-kibocsátás jelentős csökkentése volt....ugyanis a tőlünk civilizáltabb nemzetek már régen rájöttek mennyire fontos a környezetvédelem és iszonyat nbagy pénzeket ölnek ebbe...Nálunk inkább lezárják az EGR-t... ;)

A szétnézel a neten akkor találsz referenciát bőven...még magyart is...és lehet, hogy egy autó-verseny sportban szereplő emberkének jobban hinnél...talán...

ha most lenne rá keret kipróbálnám én is...neked is ezt ajánlom...( nem vagyok érdekelt az eladásban!...sajnos :D )

Na most az erő, amiről írnak, hogy a készülék kihasználja, és ezzel változtat a szerkezeten olyan kicsi, hogy gyakorlatilag ha a kütyü közelében meg is változik a nafta szerkezete, az a tankot elhagyva aligha marad ugyanúgy... Gabi is ezt akarja szerintem elmagyarázni, csak nem értitek meg.

Ha egy stabil kötést alkotna, és így stabilizálná a nafta szerkezetét, akkor lenne benne valami. De egy meglehetősen gyenge erőről van szó, szal bukta.

És itt bukik meg a kütyü.

Kémiailag mondom, a nafta lehet jobb lesz a tankban a kütyü közelében, de távol már ugyanaz a szutyok marad. És a kémiában nem méteres távolságokról beszélnek...

Na most seggbe rúgom magam is ezért az offért. Folytatást ha akar valaki, az az egyéb csevegős topikban tegye.

ui: hasu, légyszi az idézések végéről a /quote-okat ne töröld, most kijavítottam, de nagyon zavaró, ha összefolyik 2 ember hozzászólása.

Link to comment
Megosztás:

Új témát? inkább térjünk vissza a fogyasztásra, ezzel meg át kéne fáradni a beszélgetős topikba.

Na most az erő, amiről írnak, hogy a készülék kihasználja, és ezzel változtat a szerkezeten olyan kicsi, hogy gyakorlatilag ha a kütyü közelében meg is változik a nafta szerkezete, az a tankot elhagyva aligha marad ugyanúgy... Gabi is ezt akarja szerintem elmagyarázni, csak nem értitek meg.

Ha egy stabil kötést alkotna, és így stabilizálná a nafta szerkezetét, akkor lenne benne valami. De egy meglehetősen gyenge erőről van szó, szal bukta.

És itt bukik meg a kütyü.

Kémiailag mondom, a nafta lehet jobb lesz a tankban a kütyü közelében, de távol már ugyanaz a szutyok marad. És a kémiában nem méteres távolságokról beszélnek...

Na most seggbe rúgom magam is ezért az offért. Folytatást ha akar valaki, az az egyéb csevegős topikban tegye.

ui: hasu, légyszi az idézések végéről a /quote-okat ne töröld, most kijavítottam, de nagyon zavaró, ha összefolyik 2 ember hozzászólása.

Én fogysztásban gondoltam másik témára

ezzel meg tényleg át kell fáradni a "merengöhőz"

"elbeszélgetés" cimü alrovatba. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

X17DTL G Astra Caravanom van. Mióta elhoztam a kereskedőtől még az első teli tank van benne és mentem eddig 120km-t vele. Már villogott a lámpa amikor telitankoltam első kattanásig (42liter ment bele)

Nagyjából napi 30-35km-t megyek az autóval, ebből fele város, fele autópálya.

Nagyjából milyen fogyasztásra számítsak?

Link to comment
Megosztás:

X17DTL G Astra Caravanom van. Mióta elhoztam a kereskedőtől még az első teli tank van benne és mentem eddig 120km-t vele. Már villogott a lámpa amikor telitankoltam első kattanásig (42liter ment bele)

Nagyjából napi 30-35km-t megyek az autóval, ebből fele város, fele autópálya.

Nagyjából milyen fogyasztásra számítsak?

Kb: 5.2 - 6.2 között: terheléstől, várostól függően.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. mindenkinek!

Most jottunk haza sielesbol, s 4 szemely, full csomag (tetobox is fullra pakolva), sok falun at, azon kivul 100-al kozlekedve, ill. minden reggel 1500 meter magasra felhajtva -6 fokban indulva, 570 km-t menve 6.6-os fogyasztas jott ki. 1.6 G Caravan. Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Üdv. mindenkinek!

Most jottunk haza sielesbol, s 4 szemely, full csomag (tetobox is fullra pakolva), sok falun at, azon kivul 100-al kozlekedve, ill. minden reggel 1500 meter magasra felhajtva -6 fokban indulva, 570 km-t menve 6.6-os fogyasztas jott ki. 1.6 G Caravan. Szerintetek?

Szerintem nem rossz :)

Link to comment
Megosztás:

Csak egy kis történet a trafiról:

Tatabányáról jöttem hazafelé hajnali 3kor munkából. Bepakoláskor a fejemre csapódott a csomagtartó a hideg miatt és hogy nem volt már elég gáz a kis tartályokban. ( 96-os Vectra B 5ajtós GTS). 7centis vágás a fejeme, dőlt belőle a vér.

MIután sikerült elállítani, rászántam magam, hogy elvezetek Pestre és ott párom megnézi (egészségügyis), aztán majd ott eldöntjük, hoyg kell e menni vele a balesetire.

Végig 130-as tempót tartottam, pedig nem kicsit voltam ideges, meg a fejem is lüktetett. Kollégám velem utazott és megkértem, hogy szóljon ha a bevezetőrésznél látja az első 100-as táblát, nehogy beleszaladjak 130-al.

MIelőtt kérdeznétek, nem vezethetett ő, mert jogsija sincs meg ivott is már.

Vezetés közben hívott a főnököm és az volt a legfontosabb problémája, hogy a cucc kerüljön a raktárba mielőtt dokihoz megyek és ezen még jobban felhúztam magam. Természetesen ekkora elértem a bevezető szakaszt és nem vettem észre a 100-as táblát. Bumm..... 130-al bele a 100-as zónába és meglepő módon a 100-as tábla tövébe ott volt a trafi ami szépen le is kapott 130-al :)

Ennyit arról, hogy nem a lehúzásra megy az egész és azt bassszák meg aki sérült fejjel becsületesen 130-al vezet végig Bp határáig és a 100-as tábla tövébe berakják a trafit :)

A jó ....-va édes feljebbvalójukat!

Link to comment
Megosztás:

Srácok, 2000-es 1.4es Astra mennyit kellene, hogy egyen? Csak városban közlekedek vele, ilyen 2-2,5 ezer fölé nem megy a fordulat, nagyon finoman nyomom neki. Viszont most félnél áll a mutato 260km-rel, ami pont 10 literre jön ki(már ha 52 literes tényleg a tankja). Ez viszont elég elszomorító egy 1,4estől, mivel a 2 hete lecserélt 19 éves 2 literes vectrám is ennyit evett akárhogy tapostam. Nem lineáris a mutató, és kijöhet a tank ürülésére egy ilyen 7-8 literes fogyasztás szerintetek? Gond lehet az autóval, vagy ezek ennyit esznek? A Totalcar népítéletben mindenki ilyen 6,5-7,5 fogyasztást irt, ezért furcsállom.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, 2000-es 1.4es Astra mennyit kellene, hogy egyen? Csak városban közlekedek vele, ilyen 2-2,5 ezer fölé nem megy a fordulat, nagyon finoman nyomom neki. Viszont most félnél áll a mutato 260km-rel, ami pont 10 literre jön ki(már ha 52 literes tényleg a tankja). Ez viszont elég elszomorító egy 1,4estől, mivel a 2 hete lecserélt 19 éves 2 literes vectrám is ennyit evett akárhogy tapostam. Nem lineáris a mutató, és kijöhet a tank ürülésére egy ilyen 7-8 literes fogyasztás szerintetek? Gond lehet az autóval, vagy ezek ennyit esznek? A Totalcar népítéletben mindenki ilyen 6,5-7,5 fogyasztást irt, ezért furcsállom.

Nálam sem klappol a fogyasztás a mutató szerint (X17DTL). A mutató szerint picivel 1/4 alatt van a tank és most áll 526km-en a mérő. Ez 52literes telitank esetén 7,5 - 8literes fogyasztást jelentene, ami sehogy nem akar klappolni azzal amiket mások mondtak erre a motorra (5,8-6,5)....viszont.... múlthéten mikor teletankoltam már ersősen villogott az üzemanyagszintjelző és kattanásig tankoltam a kocsiba 42litert, szóval van egy olyan sejtésem, hogy nem 52literes az a tank, legalább is ha első kattanásig van tankolva akkor nem annyi megy bele.

6,5literes fogyi esetén 800km-t kéne tudjak menni az autóval 52liter gázolajjal, de már negyed alatt van a mutató és 526km van még csak benne. Mi nem stimmel?????? :)

Link to comment
Megosztás:

2005, 1.4 Twinport: 580-600km lámpa felvillanásáig (kb 42-44 liter)

Na végre egy ember, akinek szintén hasonló a fogyasztása, mint az enyém... :)

2006, 1.6 Twinport: 550-600 lámpa bekapcsig..

Btw, nem tudja valaki, hogy nincs esetleg nagyobb tank lehetőség a G Astrához? Ez az 52 liter nem sok..

Link to comment
Megosztás:

Na végre egy ember, akinek szintén hasonló a fogyasztása, mint az enyém... :)

2006, 1.6 Twinport: 550-600 lámpa bekapcsig..

Btw, nem tudja valaki, hogy nincs esetleg nagyobb tank lehetőség a G Astrához? Ez az 52 liter nem sok..

:)

Azt nem mondtam, hogy ez rövid táv, kevés város :) (napi 20-30 km)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.