Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Tehát! Amikor az autó vásárlásakor a szalonba berakták a rádiót a hozzá kapott - talán - garancialevélen volt egy 4-5 jegyű bizt. kód. Ezt azonban még sosem kellett használnom, mivel az akku sem volt még kivéve, és sajnos ez a papírom elkeveredett valahova.

A resetelés után nem kérte a kódot a készülék, az eltárolt rádióállomások maradtak a helyükön. Kódügyben megkerestem emailben a JVC-t, de még nem kaptam választ.

Tgabika76! Ha ilyen típusú rádiód van és esetleg megvan hozzá az a papír amin a kód van, oszd már meg velem légyszíves! Bár szerintem készülékazonosság esetén sem egyforma a termék kódja.

Nem hallottam még jvc-t,kódot kérni,de lehet,attól még biztos van ilyen.Az én kenwoodom is kért,csak kiszedték belőle <_<

Link to comment
Megosztás:

Tehát! Amikor az autó vásárlásakor a szalonba berakták a rádiót a hozzá kapott - talán - garancialevélen volt egy 4-5 jegyű bizt. kód. Ezt azonban még sosem kellett használnom, mivel az akku sem volt még kivéve, és sajnos ez a papírom elkeveredett valahova.

A resetelés után nem kérte a kódot a készülék, az eltárolt rádióállomások maradtak a helyükön. Kódügyben megkerestem emailben a JVC-t, de még nem kaptam választ.

Tgabika76! Ha ilyen típusú rádiód van és esetleg megvan hozzá az a papír amin a kód van, oszd már meg velem légyszíves! Bár szerintem készülékazonosság esetén sem egyforma a termék kódja.

Nekem volt/van JVC-m. Ami kódot adnak hozzá, azt nem a készülék kéri, hanem az alapján tudnál előlapot rendelni hozzá ha elhagyod. Kódot nem kér a működéshez. És minden egyes rádiónak más a biztonsági kódja.

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt/van JVC-m. Ami kódot adnak hozzá, azt nem a készülék kéri, hanem az alapján tudnál előlapot rendelni hozzá ha elhagyod. Kódot nem kér a működéshez. És minden egyes rádiónak más a biztonsági kódja.

Így van!

Most ugyan nem kerestem elő a használati utasítást, de emlékeim szerint abban sincs ilyen fejezet hogy hogyan adjuk be neki a kódot, merthogy nem kell ilyen!

Link to comment
Megosztás:

nincs valakinek elfekvőben valami mp3 as képes rádiója ami müködik ócsópénzé??? zafirából elhajitanám a cdr500 ast...

Lipi dzsí! a tiedet olvastam, ha engedsz egy tizest érdekel :D

Így is occsó! <_<

15 ért van egy kenwoodom!teli lenyilós,befordulós(nem motoros),mp3-s.Pontos tipus most nem tom,most melózok,de ilyen az előlapja,tökéletesen müxik!Alig használt. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Addig-addig morfondíroztam, idegesített az ülés melegítős-szivargyújtós-nagyon melegedős dolog. xD

Lsd. ITT

Nem kell itt semmit forrasztgatni, meg cserélni.

Egyszerűen csak ki kell jól hajtani a 2 oldalsó szárnyat az ülésmelegítő csatiján, így ni

Passzentos mostmár és semmi lötyögés meg harangozás a dugaljban. <_<

Ezek után már nemhogy forró a csatlakozó éppen csak langyos. :D

Az adatokat meg elírtam kicsit.

Az egyik 2.5 A-t vesz fel, a másik 3.5 A-t, ( a korábbi 2.2A / db helyett ).

Link to comment
Megosztás:

Megmaradt az 5 ajtósom ültetőrugói.Szerintetek jó lenne az a caravanba?

Összenéztem a súlytáblázatot,a caravan könnyebb 102 kilóval.

Max nem ültetne annyit?

Vagy próba,és kiderül? <_<

Biztosan jól nézted?

Egyébként a válasz: nem. Ezek nagyon típus specifikusak pont a tömeg miatt.

Link to comment
Megosztás:

Megmaradt az 5 ajtósom ültetőrugói.Szerintetek jó lenne az a caravanba?

Összenéztem a súlytáblázatot,a caravan könnyebb 102 kilóval.

Max nem ültetne annyit?

Vagy próba,és kiderül? <_<

Az 5 ajtós a könnyebb nem?A caravannak kellene a nehezebbnek lennie.

Egyébként milyen márkájú a rugógarnitúra?

Link to comment
Megosztás:

Az 5 ajtós a könnyebb nem?A caravannak kellene a nehezebbnek lennie.

Egyébként milyen márkájú a rugógarnitúra?

Az 5 ajtós,2.0 Di 1365kg

Az 1.6 caravan 1245kg.

Ezen én is csodálkozom,hogy könnyebb a caravan,pedig nem is a hiányos cl2 <_< .Gondolom a diesel moci nyomja a többletet.

És éppen e miatt gondoltam rá,hogy bele próbálom.

Merwede rugók30/30.

Link to comment
Megosztás:

Az 5 ajtós,2.0 Di 1365kg

Az 1.6 caravan 1245kg.

Ezen én is csodálkozom,hogy könnyebb a caravan,pedig nem is a hiányos cl2 <_< .Gondolom a diesel moci nyomja a többletet.

És éppen e miatt gondoltam rá,hogy bele próbálom.

Merwede rugók30/30.

Uram , ön nyert!

Vagy beteszed és kirázza a lelket belőled, vagy a jó rugózás érdekében cementes zsákot költöztetsz a Caravanba. Utóbbi hibája, hogy a többletsúly inkább a hátsó tengelyen fog jelentkezni, azaz nmem ott, ahol a dízel moci többlete volt.

Link to comment
Megosztás:

120kg különbség nem fogja kirázni a lelket belőle, hiszen az alig több mintha plusz 1 utas ülne az autóban... attól még nem változik olyan mértékben a rugózás...

De neked igazából nem is az önsúlyt kéne nézned, hanem a megengedett tengelyterhelést, azaz hogy ennek a súlynak mekkora része jut az első, és mekkora a hátsó tengelyre. Ez az adat mindkét autónál megtalálható a B oszlopon levő típustáblán.

Link to comment
Megosztás:

Az 5 ajtós,2.0 Di 1365kg

Az 1.6 caravan 1245kg.

Ezen én is csodálkozom,hogy könnyebb a caravan,pedig nem is a hiányos cl2 <_< .Gondolom a diesel moci nyomja a többletet.

És éppen e miatt gondoltam rá,hogy bele próbálom.

Merwede rugók30/30.

A dízlinek nehezebb az orra, így nem hinném, h a karakterisztikája jó lenne...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy ledes izzót a belső világítás sofita izzójának helyére.

Ami érdekes, hogy kikapcsolt állásban is halványan, de világít a led:-) Mi okozza ezt a jelenséget?

Amúgy visszaraktam a hagyományos izzót.

Valami ellenállás kell bele,de volt már itt erről szó,keress vissza.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.