Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

hali

kérdésem: takarítottam ma az autót,és az ülés alatt láttam valami műszert,amihez kábel is megy a padlóból. ez mi lehet?

ezen a képen is ittvan,a piros fekete valami

A biztonsági öv feszítő pirotechnikai patron, vagy mi a szösz a neve.

A légzsákkal együtt működik, ütközésnél belehúz az ülésbe.

Szerk.: legalábbis szerintem...

Link to comment
Megosztás:

A biztonsági öv feszítő pirotechnikai patron, vagy mi a szösz a neve.

A légzsákkal együtt működik, ütközésnél belehúz az ülésbe.

Szerk.: legalábbis szerintem...

igen, ez az ülés alatti csati, A sárga kábel megy az övfeszítőhöz! Ezen kívül itt csatlakozik az ülésfűtés és az oldallégzsák is! Valamit a bizti öv visszajelző, ha van!

Link to comment
Megosztás:

Tengermély tiszteletem Uraim!

Segítséget kérnék a következőben:

Néhány nappal ezelőtt azt vettem észre, hogy a háromfunkciós infokijelző (TID, avagy középkonzolkijelő) háttérvilágítása bekapcsolva marad, akkor is, ha kiveszem a kulcsot és lezárom az autót. Az idő, hőmérséklet adatok nem láthatóak, csak az LCD világít.

Az autóban nem a gyári rádió van, hanem egy Sony CDX-S2250. Az antennavezérő vezeték lekötésével már próbálkoztam, de nem segített.

Meglátásotok szerint lehet valami köze a multitimernek ehhez a jelenséghez? Hétvégén volt vele egy kis küzdelmem, de az még akkor megoldódott.

Korábban valaki említette, hogy a dátumkijelzés eltűnését a rádió bekapcsolásra le lehet kódolni. Esetleg ez a jelenség is hasonlóan orvosolható lenne?

Köszi!

KM.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Szatuna van kb. 6-7 éve....

A vaterás linken árult cuccot Balatonfűzfőn lehet személyesen átvenni. Na és vajon hol van a Szatuna telephelye? Ott bizony! Lehet vmelyik melós fusiban legyárt magának pár darabot és eladja? Már nyomozok, eredményt majd közlök ha érdekel vkit.

Link to comment
Megosztás:

A vaterás linken árult cuccot Balatonfűzfőn lehet személyesen átvenni. Na és vajon hol van a Szatuna telephelye? Ott bizony! Lehet vmelyik melós fusiban legyárt magának pár darabot és eladja? Már nyomozok, eredményt majd közlök ha érdekel vkit.

Sima ügy: nincs semmi mismásolás: a gyár rájött, hogy az interneté a jövő és megbízta a marketinges gizikét, hogy olcsólégterelő nicknévvel árulja a 10.000.000 tonnás elfekvő árukészletet.

Link to comment
Megosztás:

A vaterás linken árult cuccot Balatonfűzfőn lehet személyesen átvenni. Na és vajon hol van a Szatuna telephelye? Ott bizony! Lehet vmelyik melós fusiban legyárt magának pár darabot és eladja? Már nyomozok, eredményt majd közlök ha érdekel vkit.

Nekem heko van,már vagy 4 éve.nem adtam oda az előző g-ről.Meg vagyok vele elégedve,jobban is tetszik,mert nem áll ki annyira,mint a szatuna.

Link to comment
Megosztás:

Sima ügy: nincs semmi mismásolás: a gyár rájött, hogy az interneté a jövő és megbízta a marketinges gizikét, hogy olcsólégterelő nicknévvel árulja a 10.000.000 tonnás elfekvő árukészletet.

És nekik 4400ért is megéri elpasszolni? Mert a hivatalos honlapon is netes rendelés van, 7400 a két darab, plusz kiszállítás. Amúgy hihető lenne ez a verzió is, hisz ha a sablon kész, akkor utána gondolom gombokért előállítanak egy párat.

Link to comment
Megosztás:

A fűtésszabályozó izzókat ki lehet cserélni a konzol megbontása nélkül?

Ha szerencséd van, akkor elég a ventilátor kapcsolóját lehúznod. Alul, középen van egy izzó, amit kis kézügyességgel (vagy csipesszel) ki tudsz cserélni. Minden más esetben sajna csak bontással lehet.

Link to comment
Megosztás:

A fűtésszabályozó izzókat ki lehet cserélni a konzol megbontása nélkül?

Én már cseréltem egy G Astrán bontás nélkül. Illetve az autó rádiót meg az alsó rekeszt szedtem ki. És nagyon vékony kézzel, csipesszel sokat játszva kilehetett szedni az izzókat.

Ez egy 1.2-es 3 ajtósnál volt. Gondolom a többinél is így lehet. Enyémen még nem néztem. 70Ft-os izzókat vettem akkor, és a kiégettnek a foglalatát átforrasztottam a foglalat nélkülire.

így olcsón bár sok munkával megvolt a csere. A végeredmény jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Akkor konzol ki,és góóóóó,max 25 perc,mondom én aki már szétlegózta majdnem az egész autót :D

a beltérben bármit szétkapok mint foxi a lábtörlőt

a rutinom már megvan nekem is :D

fűtőradiátor csere+ átkábelezés elejétől a végéig sima ügy

+ülésfűtés panelek beszerelése

beltérben nagy mester vagyok. aksisgépel megy mint a villám.

egyedül a motortérrel nem játszok

mert van egykét dolog ami a tanuló pénz volt a beltérben.

toronycsapágy,stabpálca, gátlók, fékek cseréje nem gond

a tankomat kéne leszednem valahogy mert beesett a marmonkanna szűrője és a kúton 800ftonként kiold apisztoj :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.