Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Megtörtén a Tempomat bekapcsolása!

De nem működik!

Nem tudta a kolléga normálisan letesztelni.. (OP_COM-al) Mert a Tempomat menüjénél nem töltődnek be normálisan a dolgok! Szerinte az ECU baszakodik.. mert a légtömegmérő és a lambda szonda is fars hiba lehet! Nem is kap tápot!

Viszont egy menübe azt jelezte, hogy be van kapcsolva.. aktív.. a tempomat de nem működik!

A féket megnyomva nem változik semmi (0-1)! Ez olyan nekem mintha a 4 érintkezős lenne benne de az ECU-ba nincs bekötve!

A kuplungpedál kapcsoló azt írta, hogy be van nyomva! (nekem a kapcsolóról egy zöld kis Ízé kiesett! De csak azt akadályozta meg szerintem, hogy ne tudd nyomkodni a gombot) Vagy nem tudom.. de kiesett!

Az a leírás alapján az pedálkapcsolón az a piros műanyag mozgatása mért tilos? Mert oké, hogy a pedál benyomja valameddig de nem teljesen! Vagy az mit akadályoz mi a szerepe pontosan?

Tiszta ideg vagyok tőle, nem tudom mit csináljak!

Állandóan elvinni hozzá nem egy költséghatékony dolog!

Meg kellene néznem minden vezeték be van e kötve normálisan?

Szia nekem pl hasonló esetem volt. Minden rendben bekötve, kuplung kapcsolom 3 vezetékes volt amit ki cseréltem 2 vezetékesre, 1000x le ellenőrizve a vezetékeket a bekötéseket, és 2 hónap ideg után kiderült h a tempomattos indexkarom gyárilag hibás!! Kicseréltük a kart és 2 éve tökéletesen működik. Azt javaslom előszőr keres olyan embert akinek van működő karja és probáld ki azzal. Én is így tudtam meg hogy a kar a hibás amikor egy működő tempomattos Astrából kiszedtük a kart a proba idejére és lám működött.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia nekem pl hasonló esetem volt. Minden rendben bekötve, kuplung kapcsolom 3 vezetékes volt amit ki cseréltem 2 vezetékesre, 1000x le ellenőrizve a vezetékeket a bekötéseket, és 2 hónap ideg után kiderült h a tempomattos indexkarom gyárilag hibás!! Kicseréltük a kart és 2 éve tökéletesen működik. Azt javaslom előszőr keres olyan embert akinek van működő karja és probáld ki azzal. Én is így tudtam meg hogy a kar a hibás amikor egy működő tempomattos Astrából kiszedtük a kart a proba idejére és lám működött.

megpróbálok gyorsan szerezni egy ELM327-es OBD-t és azzal leellenőrzöm!

meg sajnos nem tudom, hogy van e fehérvári aki ebbe tudna segíteni!

Módosítva : szpeki
Link to comment
Megosztás:

Annyit had kérdezek meg, hogy a kuplung pedál kapcsolón a piros műanyag amit ne nyomjunk be az csak azért van mert akkor nem lehet a helyére rakni, mert az akadályozza meg a füleket, hogy kicsússzon a kapcsoló! Vagy esetleg köze van, hogy a pedál kapcsolója hol szakítsa meg a kört!?

Link to comment
Megosztás:

Annyit had kérdezek meg, hogy a kuplung pedál kapcsolón a piros műanyag amit ne nyomjunk be az csak azért van mert akkor nem lehet a helyére rakni, mert az akadályozza meg a füleket, hogy kicsússzon a kapcsoló! Vagy esetleg köze van, hogy a pedál kapcsolója hol szakítsa meg a kört!?

Az a piros biz-basz fogja szabályozni hogy a kuplungkar mennyire nyomja be a kapcsolót. Úgy emlékszem teljesen ki kellett húzni, majd beteszed a helyére és a kuplung benyomásakor majd beállítja magát. A zöld pöcök az nekem is kiesett belőle senki nem tudta megmondani anno kell e oda, de nem kell, működik anélkül is.

Link to comment
Megosztás:

Annyit had kérdezek meg, hogy a kuplung pedál kapcsolón a piros műanyag amit ne nyomjunk be az csak azért van mert akkor nem lehet a helyére rakni, mert az akadályozza meg a füleket, hogy kicsússzon a kapcsoló! Vagy esetleg köze van, hogy a pedál kapcsolója hol szakítsa meg a kört!?

Rogziteshez van csak.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

szét lehet valahogy szedni a világítós napellenzőt?

az izzójára lennék kíváncsi.

esetleg ha olyan, akkor leddel helyettesíteném.

Régebben már láttam itt az oldalon valaki mintha ledesítette volna. Úgy emlékszem szofita izzó volt benne. Talán ha visszakeresel megtalálod még.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

szét lehet valahogy szedni a világítós napellenzőt?

az izzójára lennék kíváncsi.

esetleg ha olyan, akkor leddel helyettesíteném.

Régebben már láttam itt az oldalon valaki mintha ledesítette volna. Úgy emlékszem szofita izzó volt benne. Talán ha visszakeresel megtalálod még.

Kicsit keresgéltem még, ennyit találtam róla most így hirtelen:

http://www.opelforum.hu/topic/17-egyeb-cseveges/?p=1005847

http://www.opelforum.hu/topic/17-egyeb-cseveges/?p=1005909

De mintha valahol lett volna részletesebb leírás és több kép is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítség kellene nekem! Remélem tudtok segíteni!

Keresnem kellene másik ECU-t de nem tudom, hogy pontosan minek kellene megegyezni!

http://kepfeltoltes.hu/view/150415/5399258_1024x768_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

eddigi keresés alapján a képen piros négyzetben elölt számok megegyeznek a többi nem!

Pontosan ugyan olyat nem találok! :(

Pedig csere lenne nem tudják írni illetve olvasni normálisan!

Pl: Állandó légtömegmérő probléma! Kimeneti feszültség 0,0V viszont a levegő hőmérsékletet jól mutatta!

Fehérváron voltam egy jó szakinál.. vágja a témát ő mondta ECU csere.. Pl a Tempomatott bekapcsolta és nem működik.. nem tudja normálisan vissza olvasni!

Z18xe a motorom és z18xe1 szoftver rajta!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítség kellene nekem! Remélem tudtok segíteni!

Keresnem kellene másik ECU-t de nem tudom, hogy pontosan minek kellene megegyezni!

http://kepfeltoltes.hu/view/150415/5399258_1024x768_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

eddigi keresés alapján a képen piros négyzetben elölt számok megegyeznek a többi nem!

Pontosan ugyan olyat nem találok! :(

Pedig csere lenne nem tudják írni illetve olvasni normálisan!

Pl: Állandó légtömegmérő probléma! Kimeneti feszültség 0,0V viszont a levegő hőmérsékletet jól mutatta!

Fehérváron voltam egy jó szakinál.. vágja a témát ő mondta ECU csere.. Pl a Tempomatott bekapcsolta és nem működik.. nem tudja normálisan vissza olvasni!

Z18xe a motorom és z18xe1 szoftver rajta!

Wessz szervíz Törökbálinton!

Keresd Őket!

http://www.opelforum.hu/topic/1617-wessz-opel-szerviz-vendegkoenyv/

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni mert én már tanácstalan vagyok. Az autóm 3 hete csinálta hogy ha be volt csukva az összes ajtó akkor is égett elől a beltér világítás. Ha elkezdtem elfordítani a kulcsot egyből sipolt mintha nem lenne becsukva a vezetőoldali ajtó. Beindítás után is égve maradt a világítás + ha jobbra indexeltem akkor a beltér világítás is az index ütemében villogott. :huh: Kivettem az ajtónyitás érzékelőt, megfújtam levegővel, visszaraktam, hiba megszűnt. 1 hét múlva ismét ugyanez a történet így elmentem és vettem egy új érzékelőt. Most mikor a lakás elé értem ismét elkezdte ezt a játékot. Gondolom egy gyári gm alkatrész nem 2 hétig üzemel. Van még ilyenkor egy olyan jelenség is hogy távirányítóval nem lehet csak 1-szer lecsukni az autót, második gombnyomásra nem történik semmi, nincs reteszelés.

Szerintetek mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni mert én már tanácstalan vagyok. Az autóm 3 hete csinálta hogy ha be volt csukva az összes ajtó akkor is égett elől a beltér világítás. Ha elkezdtem elfordítani a kulcsot egyből sipolt mintha nem lenne becsukva a vezetőoldali ajtó. Beindítás után is égve maradt a világítás + ha jobbra indexeltem akkor a beltér világítás is az index ütemében villogott. :huh: Kivettem az ajtónyitás érzékelőt, megfújtam levegővel, visszaraktam, hiba megszűnt. 1 hét múlva ismét ugyanez a történet így elmentem és vettem egy új érzékelőt. Most mikor a lakás elé értem ismét elkezdte ezt a játékot. Gondolom egy gyári gm alkatrész nem 2 hétig üzemel. Van még ilyenkor egy olyan jelenség is hogy távirányítóval nem lehet csak 1-szer lecsukni az autót, második gombnyomásra nem történik semmi, nincs reteszelés.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Pedig valamelyik ajtónyitás érzékelőd a rossz!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne. hogy ma délután az autómon felkapcsolt a tank visszajelző hogy kevés az üzemanyag és folyamatosan világított. Mentem vele tovább egy idő után elkezdett villogni a visszajelző lámpa ez normális másnál is így működik?

köszi a válaszokat

üdv Tamás

Link to comment
Megosztás:

Ha az anyósoldali ajtó van nyitva és leállítás után nem veszem ki a kulcsot akkor nem sipol. Ez alapján akkor a sofőroldalinál van a gond de az meg 2 hete van az autóban.

volt egy extrás komplett kábelkötegem a hátsó e.ablakokhoz alkudoztam ki, abban benne volt mind a 4 érzékelő.

ha gondolod van még 3 darabom, ingyen odaadom csak a postát kell fizetned.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne. hogy ma délután az autómon felkapcsolt a tank visszajelző hogy kevés az üzemanyag és folyamatosan világított. Mentem vele tovább egy idő után elkezdett villogni a visszajelző lámpa ez normális másnál is így működik?

köszi a válaszokat

üdv Tamás

Igen, nyomatékosan figyelmeztet, hogy most már tényleg ideje tankolni.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne. hogy ma délután az autómon felkapcsolt a tank visszajelző hogy kevés az üzemanyag és folyamatosan világított. Mentem vele tovább egy idő után elkezdett villogni a visszajelző lámpa ez normális másnál is így működik?

köszi a válaszokat

üdv Tamás

igen. 10 L környékén világít, 5 L környékén villog.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha az anyósoldali ajtó van nyitva és leállítás után nem veszem ki a kulcsot akkor nem sipol. Ez alapján akkor a sofőroldalinál van a gond de az meg 2 hete van az autóban.

Szerintem csak a sofőr oldali ajtó nyitására sípol.Anyós bármikor kiszállhat,ha benne van a kulcs a kocsiban:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.