Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Szerintem a benzines ugyan azt mutatja, persze ha nem mph-ban van skálája. Nekem annyiból tetszik a krómkarika a fűtéskonzol körül, hogy megtöri azt a sok fekete műanyagot. Persze cserélhetnék teljes közép konzolt de ez a megoldás olcsóbb volt. :D

Pont ezért nem jön be,nagyon kirí a feketeségből,de ez csak az én véleményem persze :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Pont ezért nem jön be,nagyon kirí a feketeségből,de ez csak az én véleményem persze :icon1:

Én is nézegettem már ezeket krómokat oda de még mindig nem tudom elképzelni hogy jól mutatna a faberakásos változaton, műszeregységbe már egy éve szeretnék de a fűtés konzolt én is kihagyom :)

Amúgy szép kis autó morattila ;)

Más:

A hamutartó alatti kis műanyag alatt nekem oda van vezetékelve a két ülésfűtés és a tc kapcsoló csatlakozók, a gombok és a helyek nincsenek kivágva persze, de a csatlakozók a műanyag alatt vannak. Létezik hogy az ülésfűtés ki van vezetékelve az ülés alá is és csak fűtőbetétet illetve kapcsolókat kéne szerezzek?

Módosítva : ftamas0201
Link to comment
Megosztás:

Én is nézegettem már ezeket krómokat oda de még mindig nem tudom elképzelni hogy jól mutatna a faberakásos változaton, műszeregységbe már egy éve szeretnék de a fűtés konzolt én is kihagyom :)

Amúgy szép kis autó morattila ;)

Más:

A hamutartó alatti kis műanyag alatt nekem oda van vezetékelve a két ülésfűtés és a tc kapcsoló csatlakozók, a gombok és a helyek nincsenek kivágva persze, de a csatlakozók a műanyag alatt vannak. Létezik hogy az ülésfűtés ki van vezetékelve az ülés alá is és csak fűtőbetétet illetve kapcsolókat kéne szerezzek?

Köszi, akkor nagy valószínűleg be van vezetékelve, a helyedben keresnék gyári ülést amiben benne van a fűtőlap és ha megvan a konzol meg a kapcsoló, akkor kB 10perc a beszerelesben.

Link to comment
Megosztás:

Jó lett! Nekem is a letisztult, egyszerű de nagyszerű csinosítgatás jön be. Erre mifelénk leginkább a giccses a 'menő', vagy csak még azt ismerik a kis tudatlanok :D Vagy! sok az ízlésficamos tag :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Jó lett! Nekem is a letisztult, egyszerű de nagyszerű csinosítgatás jön be. Erre mifelénk leginkább a giccses a 'menő', vagy csak még azt ismerik a kis tudatlanok :D Vagy! sok az ízlésficamos tag :)

Szép, de a tükröt levenném róla, nekem az az egy nem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

T. Márkatársak!

Menetrögzítő kameráról van valakinek tapasztalata?

Milyet érdemes venni,esetleg konkrét típus,ami bevált?

Köszönöm az infót előre is!

e-bayen van sok féle. Én is gondolkodok valamin, de még nem vettem...

http://www.ebay.com/itm/2-5-270-LCD-HD-DVR-Car-Camera-6-LED-IR-Traffic-Digital-Video-Recorder-fe-/231440447523?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e2ecf823

Módosítva : imy
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

bekerült a világítós napellenző a sofőr oldalra is :D

most már menet közben, és akár este is tudom magamat sminkelni :D :D

és egy kérdés:

a porvédő lemez a hátsó tárcsafékhez megegyezik bármelyik lyukosztással?4x100 5x110?

mert ugye szépen lassan átalakításra kerül a hátsó fertály...

Link to comment
Megosztás:

bekerült a világítós napellenző a sofőr oldalra is :D

most már menet közben, és akár este is tudom magamat sminkelni :D :D

és egy kérdés:

a porvédő lemez a hátsó tárcsafékhez megegyezik bármelyik lyukosztással?4x100 5x110?

mert ugye szépen lassan átalakításra kerül a hátsó fertály...

Ledes lett? Kép? :icon1:

Link to comment
Megosztás:

bekerült a világítós napellenző a sofőr oldalra is :D

most már menet közben, és akár este is tudom magamat sminkelni :D :D

és egy kérdés:

a porvédő lemez a hátsó tárcsafékhez megegyezik bármelyik lyukosztással?4x100 5x110?

mert ugye szépen lassan átalakításra kerül a hátsó fertály...

Nekem is tervben van.

Tudtommal nem azonos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.