Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

már bocs, de az ótópályán a 110-zel száguldozó mentőt azért lenyomom

eltartott egy ideig neki, mire lement az üres pályán a külső sávba (mert én ott nem előzök, hiába van rá alkalom, mert ott nem szeretnek autózni az emberek)

Amíg nem megkülönböztető jelzést használóval teszed semmi gond. Minden más esetben:

"A törvények ismeretének hiánya nem mentesít a felelősségre vonás alól."

Link to comment
Megosztás:

Ne ijedjetek meg,nem őrültem meg teljesen! :D

Utol se érem a szirénázó mentőt,nemhogy megelőzzem! B)

Ezt már nem dumálod ki. :D :D :)

Amíg nem megkülönböztető jelzést használóval teszed semmi gond. Minden más esetben:

"A törvények ismeretének hiánya nem mentesít a felelősségre vonás alól."

Így van, amíg "csak" az egyik van működtetve ( akár csak a fény, vagy csak a hangjelzés) addig figyelmezteteő jelzésnek minősül- vagyis ha minkettő egyszerre megy, na, az a megkülönbözetett jelzés. Amúgy a pályán minket is előznek, hiába megy a szer a max. 125km/h-jával. Igaz, olyanra is akadt példa, hogy egy kis faluban majdnem utolértünk késő este egy személyautót majd' 90-nel, erre odalépett és elhúzott a francba, mintha kiért volna a községből... :D

Más: amúgy a gyári rádiók jók, nem recsgősek? Pl. a CAR400-asok. Csak mert az F-ben nincs gond a gyárival, igaz csak rádiót hallgatok. Néha jó lenne ha hétvégéken normálisabbb zenék is mennének, na ilyenkor jó lenne ha lenne CD-s rádió benne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Más: amúgy a gyári rádiók jók, nem recsgősek? Pl. a CAR400-asok. Csak mert az F-ben nincs gond a gyárival, igaz csak rádiót hallgatok. Néha jó lenne ha hétvégéken normálisabbb zenék is mennének, na ilyenkor jó lenne ha lenne CD-s rádió benne. :lol:

Nálam szépen szól a gyári CCR 600,elvagyok vele.

A CD meg már lejárt,raksz bele egy transzmittert és kész .3-4000 ft. sok zene,nem ugrik,nem akad!

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem megkülönböztető jelzést használóval teszed semmi gond. Minden más esetben:

"A törvények ismeretének hiánya nem mentesít a felelősségre vonás alól."

Velem már előfordult, hogy az M3-as kivezetőjén egy szirénázó IFA tűzoltókocsit értem utol! Az kb. 90-el mehetett a külső sávban ... megelőztem, mint mindenki!! :lol:

Szerintem pályán vagy más többsávos úton ez normális!

Link to comment
Megosztás:

Nálam szépen szól a gyári CCR 600,elvagyok vele.

A CD meg már lejárt,raksz bele egy transzmittert és kész .3-4000 ft. sok zene,nem ugrik,nem akad!

Csak kell egy szabad freki, mert ha mindenki transzmittert vesz, előbb-utóbb elfogynak a szabad frekvenciák :D

Én is csak lustaságból nem veszem elő, túl sok macera míg beállítja az ember. Vagy csak rosszat választottam? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Velem már előfordult, hogy az M3-as kivezetőjén egy szirénázó IFA tűzoltókocsit értem utol! Az kb. 90-el mehetett a külső sávban ... megelőztem, mint mindenki!! :lol:

Szerintem pályán vagy más többsávos úton ez normális!

Igen, szerintem sem előzés, hanem a párhuzamos közlekedésre alkalmas úton egymás mellett történő elhaladás.

Link to comment
Megosztás:

A fogyasztás topicból ide.

Mibe kerülhet,most egy BC beépítése?

Opel16v cartársnál tessék érdeklődni. Bár már kb. másfél éve nincs a régi és az új még nem érkezett meg.

És még ott van a bontott BC lehetősége is.

Majd ő ellát tanácsokkal, tippekkel, irányadó árakkal.

Link to comment
Megosztás:

Opel16v cartársnál tessék érdeklődni. Bár már kb. másfél éve nincs a régi és az új még nem érkezett meg.

És még ott van a bontott BC lehetősége is.

Majd ő ellát tanácsokkal, tippekkel, irányadó árakkal.

Úgy is lehetne csinálni,hogy venni egy bontottat ,kijelzőstől mindenestől

és bekötni,helyileg pedig beszerelni a rádió alá abba a lyukba egy beépítő kerettel.

Jól kitaláltam mi?Jogdíjat a címemre kérem postázni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy is lehetne csinálni,hogy venni egy bontottat ,kijelzőstől mindenestől

és bekötni,helyileg pedig beszerelni a rádió alá abba a lyukba egy beépítő kerettel.

Jól kitaláltam mi?Jogdíjat a címemre kérem postázni. :lol:

Én postázom,ha megcsinálod! :D

Link to comment
Megosztás:

Nevessetek ki, de hülye vagyok a témához!

Mire jó a BC, hogy ilyen gyakori téma?

Board Computer:Fedélzeti számítógép.

Tájékoztat az autó működéséről,hibákról ilyesmi.

Bővebben majd leírják a többiek,mert nekem most jött a váltás és tűzök haza,majd onnan folytatjuk!

Link to comment
Megosztás:

Nevessetek ki, de hülye vagyok a témához!

Mire jó a BC, hogy ilyen gyakori téma?

Fedélzeti számítógép. Lehet rajta nézegetni a pillanatnyi fogyasztást, megtehető kilométert a jelenlegi benzinmennyiséggel, stopper van rajta, képes kiírni bizonyos hibákat stb. Minden funkció nekem sem tiszta... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Board Computer:Fedélzeti számítógép.

Tájékoztat az autó működéséről,hibákról ilyesmi.

Bővebben majd leírják a többiek,mert nekem most jött a váltás és tűzök haza,majd onnan folytatjuk!

Ennyit azért kapisgáltam. De mégis milyen adatokat? Fogyasztás, megtehető km, ezeket már hallottam. És még?

Link to comment
Megosztás:

Fedélzeti számítógép. Lehet rajta nézegetni a pillanatnyi fogyasztást, megtehető kilométert a jelenlegi benzinmennyiséggel, stopper van rajta, képes kiírni bizonyos hibákat stb. Minden funkció nekem sem tiszta... :lol:

Hát ez eddig nem tűnik nagy durranásnak..

Bár lehet ha megszoktam volna hogy van, akkor nem tudnék élni nélküle.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.