Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

nem értesz engem barátom.nekem is két vakdugó van,de ha ezt kiveszem van két baszott nagy lyuk ahová beleesik a tartó.nem tudom hová rögzíteni.

-az insignia fóvoka ok.

-bontó felejtő. :wacko:

Értelek én kispajtás, sőt még a hozzászlások közt is tudok olvasni:

Gabika ez akkor egy C corsába lett beszerelbve vagy a G astrába? mert nekünk a sofőr ülés felett csak vakdugók vannak...ott nincs "majrévas"...pláne nem csavaros......esetleg ilyen csavaros alapműanyagot ami a kaszniba bele illik mennyiért lehet külön venni?

Pedig nagyon tetszik nekem is.... :D Grat hozzá! :wacko: :wacko:

Ha viszolyogsz a bontóktól, akkor próbálkozz aukciós oldalakon (Vatera, Tesz-Vesz, e-bay), bár újat itt sem kapsz. A kilométer-számlálót műszeresen 2 perc alatt arra az értékre állítják be, amit te akarsz. Vagyis a használtan vett óra is mutathat valós km-t.

Másik megoldás a plazmaszámlap 1., 2. (ez ugyan dízelé,de jobban megbambulható). Látványos, de a beszereléshez kicsit szét kell borítani a műszeregységet.

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer köszönöm nektek.A bontokkal az a gond hogy nincs nekik. :wacko:

Én is a c corsamból vettem ki a szemcsitartót,reggel probáltam is beletenni a g astra-ba, de nem sikerült :D

Kivettem a két vakdugot és az alatta lévő két lyukba nem lehetett belefeszíteni a tartót.Megkérdezem hogy létezik e valami műanyag anya vagy bármi más amibe a csavarok belekapnak...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani,hogy hol helyezkedik el a központizár vezérlő-egység és esetleg melyik annak a biztije?

Thx!

A vezérlő elektronika az anyós lábnál az A oszlop felőli oldalon a műanyag kárpit alatt található, hogy melyik a biztie azt nem tom opel füzet meg nincsen előttem de holnapra megmondom azt is :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha kiégett a biztonsági öv visszajelző izzó a műszerfalon, azt hogyan tudnám kicserélni? Tudom, hogy nem olyan fontos, meg ilyenek, de már megszoktam, hogy ott van. :-)

Köszi előre is.

Dehogy nem fontos!

A javításhoz ki kell szerelni a komplett műszeregységet.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan veszélyes dolog, kis műszaki affinitással nyugodtan nekiállhatsz, de már megbocsáss, nem egészen értem hogy miért akarod kicserélni. Ha kiégett az az izzó a műszerfalban, akkor az valószínűleg azért van mert sokat világított, ha pedig sokat világított, az meg azért van mert ritkán használsz biztonsági övet. Ilyenformán ha kicseréled, az új is elég hamar ki fog égni. Nem volna egyszerűbb rendeltetésszerűen használni az övet, akkor úgysem látod világítani ezt a visszajelzőt tehát nem zavar hogy nincs benne izzó? :D

Amúgy érdekes hogy neked van ilyen visszajelződ, az enyémben például nincs, és én eddig úgy tudtam hogy csak azokon a piacokon kötötték be ezt a visszajelzőt, ahol kötelező volt a megléte (például Japán).

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan veszélyes dolog, kis műszaki affinitással nyugodtan nekiállhatsz, de már megbocsáss, nem egészen értem hogy miért akarod kicserélni. Ha kiégett az az izzó a műszerfalban, akkor az valószínűleg azért van mert sokat világított, ha pedig sokat világított, az meg azért van mert ritkán használsz biztonsági övet. Ilyenformán ha kicseréled, az új is elég hamar ki fog égni. Nem volna egyszerűbb rendeltetésszerűen használni az övet, akkor úgysem látod világítani ezt a visszajelzőt tehát nem zavar hogy nincs benne izzó? :D

Amúgy érdekes hogy neked van ilyen visszajelződ, az enyémben például nincs, és én eddig úgy tudtam hogy csak azokon a piacokon kötötték be ezt a visszajelzőt, ahol kötelező volt a megléte (például Japán).

Megmondom őszintén, hogy ezt egy diagnosztika vizsgálat után tudtam meg, ami mindenre kiterjedt. Hibát kerestünk, és (szerencsére) "csak" ezt a hibát találtuk. Úgyhogy gondolom benne kell hogy legyen, ha már egyszer kidobta hibának a műszer... Vagy tévedek?

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan veszélyes dolog, kis műszaki affinitással nyugodtan nekiállhatsz, de már megbocsáss, nem egészen értem hogy miért akarod kicserélni. Ha kiégett az az izzó a műszerfalban, akkor az valószínűleg azért van mert sokat világított, ha pedig sokat világított, az meg azért van mert ritkán használsz biztonsági övet. Ilyenformán ha kicseréled, az új is elég hamar ki fog égni. Nem volna egyszerűbb rendeltetésszerűen használni az övet, akkor úgysem látod világítani ezt a visszajelzőt tehát nem zavar hogy nincs benne izzó? :D

Amúgy érdekes hogy neked van ilyen visszajelződ, az enyémben például nincs, és én eddig úgy tudtam hogy csak azokon a piacokon kötötték be ezt a visszajelzőt, ahol kötelező volt a megléte (például Japán).

Valószínűleg van a tiédben is, de az csak "Check control", azaz amíg világít, addig lefuttat egy rendszer működőképességet ellenőrző programot, ám a be nem kapcsolt övre nem figyelmeztet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lenne egy gyors kérdésem.2008-as Astra G 1.4 Classicom van. A motortérből kéne bevinnem az utastérbe egy kábelt. Meg tudja valaki mondani, hol kell keressem a bemenő kábeleket, vagy esetleg egy vakdugót amin bejuttathatom a szükséges kábelt?Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lenne egy gyors kérdésem.2008-as Astra G 1.4 Classicom van. A motortérből kéne bevinnem az utastérbe egy kábelt. Meg tudja valaki mondani, hol kell keressem a bemenő kábeleket, vagy esetleg egy vakdugót amin bejuttathatom a szükséges kábelt?Előre is köszi a választ.

Szia!

Igaz, nekem régebbi G Astrám van, de gondolom nem tér el sokban a felépítése... Nemrég volt nekem is ugyan ez a kérdésem. A gázpedál tövében van egy kis gumi gyűrű, ott lehet áthatolni a motortérből/be.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Igaz, nekem régebbi G Astrám van, de gondolom nem tér el sokban a felépítése... Nemrég volt nekem is ugyan ez a kérdésem. A gázpedál tövében van egy kis gumi gyűrű, ott lehet áthatolni a motortérből/be.

Hali

Megtaláltam, bár szép kis tornamutatvány kell hozzá, hogy elérje az ember. Megvan a motor felöli oldala is. Mit kell ezzel tenni?? Át kell szúrni valamivel, vagy ki lehet pattintani a gumit valahogy??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha kiégett a biztonsági öv visszajelző izzó a műszerfalon, azt hogyan tudnám kicserélni? Tudom, hogy nem olyan fontos, meg ilyenek, de már megszoktam, hogy ott van. :-)

Köszi előre is.

Nem akarok vészmadárkodni, de nekem úgy rémlik hogy ott nem izzó van, hanem smd led. Ha valóban az ment ki, akkor azt otthon csak akkor tudod kicserélni ha van némi elektronikai gyakorlatod.

Lehet hogy előbb máshol kellene szétnézni. Lehet hogy a jeladó, vagy kapcsoló hányt be.

Link to comment
Megosztás:

A kaszniból honnan lehet 12V-ot szedni? Kihangosítóhoz kéne, a motortérből nem tudom áthúzni.

Azt nem tudja valaki, hogy a rádió (Pioneer DEH-2900) miért némítja alapból magát ha hozzáteszem a kihangosítót? Ha telefonálok akkor viszont bekapcsolja a hangot. Egyelőre a mute-ot nem kötöm be.

szivargyújtó,a rádió elektromos antenna kimenete(ez lehet hogy nem állandó 12V ,nemtom),vagy a rádió kapcsolt tápjáról,vagy beteszel magad mellé egy aksit ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.