Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

mibe?

szinte már zavar a hangos zene

szöveg mégjobban, kivéve ha érdekel amit mond

gyári mp van az autóban, egy lemez hánykolódik benne, de még nem sikerült végighallgatni 3 hónap alatt :lol:

most hangos nyelvleckéket akarok beleaplikállni, legalább kicsit gondolkozzam, hogy miről pofázik a dobozban az ürge :D

Hogy a manóba gyűn be neked az a Danóbiusz?

Link to comment
Megosztás:

én pont nem ezt mondtam

volt ilyen is hogy belerakosgattam ilyen meg olyan fejet

picike gombok, kis kijelző stb

soha többet never

gyári az gyári

ki is nőttem mondjuk az autóhifizésből, kellett hozzá 8-10 év, hála az égnek már mögöttem van :lol:

azóta elég a szól a danóbiusz :D

Vágom, hogy nem ezt mondtad. Uhuhu-ra céloztam az is -el!

Én még nem nőttem ki a zeneordíttatásból. Mostani fejen nincs elmentve egy rádióállomás se, csak üvölt a hip-hop!!

Link to comment
Megosztás:

gyári cucchoz képest minden bazári kókány szerintem

kivezetném az ipod bevezetést azt had szóljon hangosan az ének...

ezt én is így gondolom, hogy kókány minden. De a gyári szerintem nagyon szarul szól, és nem tud empé3at.

én viszont sose hallgatom a rádiót, mert mindig ugyan azt a zenét játszák már 10 éve,, a hirek meg nem érdekel, ugyis csak a nyomor van benne, és az van nekem is...

Link to comment
Megosztás:

én pont nem ezt mondtam

volt ilyen is hogy belerakosgattam ilyen meg olyan fejet

picike gombok, kis kijelző stb

soha többet never

gyári az gyári

ki is nőttem mondjuk az autóhifizésből, kellett hozzá 8-10 év, hála az égnek már mögöttem van :lol:

azóta elég a szól a danóbiusz B)

nyugdijjas vagy bakker :D

Link to comment
Megosztás:

Meghalljuk azt, Bátyja, okosan csináljuk.

Havernek mondta egy rendőr ugyanezt.

-Meg szoktam előzni a szirénázó mentőt!

- Na takkkarodjanak....

Ennyi! :lol:

Urban legend!

"-Meg szoktam előzni a szirénázó mentőt!" Ilyen súlyos szabálysértés bevallásáért minimum feljelent, mert a rendőr is használ megkülönböztető jelzést. Ha jó fej akar lenni, akkor csak az eü. dobozzal, elakadásjelző háromszöggel, szondával, stb., stb. túráztat.

Link to comment
Megosztás:

ezt én is így gondolom, hogy kókány minden. De a gyári szerintem nagyon szarul szól, és nem tud empé3at.

én viszont sose hallgatom a rádiót, mert mindig ugyan azt a zenét játszák már 10 éve,, a hirek meg nem érdekel, ugyis csak a nyomor van benne, és az van nekem is...

pedig akad jó

jazzy, café, radio c :lol: :D B)

Link to comment
Megosztás:

Csak viccelsz,ugye?A törvény nem engedi meg,sajna még akkor sem,ha csak 50-60-l megyünk,az út vagy bármi más miatt.Kikerülni is csak fokozott óvatossággal szabad!

Akciós jogsi? :D

Ne ijedjetek meg,nem őrültem meg teljesen! B)

Utol se érem a szirénázó mentőt,nemhogy megelőzzem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy JVC KD G632 -m van a gyári CAR400 helyett. Tök rossz mert a CAR passomba CDR500 van írva viszont a kocsiba CAR400 volt. Fél évig benne volt de mivel kazis ezért ment is. Leprogramoztattam a kijelzőt ,majd ment bele a JVC. Azóta dinamikusabban szól muzsika meg van empéhárooom USB-ról. Sőt maradt a kormánytáv is mert vettem adaptert hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Csak viccelsz,ugye?A törvény nem engedi meg,sajna még akkor sem,ha csak 50-60-l megyünk,az út vagy bármi más miatt.Kikerülni is csak fokozott óvatossággal szabad!

Sőt amennyire tudom, nem ér kis távolságot tartva követni ("ráakaszkodni") sem, kihasználva hogy ő a megkülönböztető jelzésnek köszönhetően gyorsabban leküzdi a forgalmi akadályokat.

Link to comment
Megosztás:

Én meg elvagyok a gyári fejegységgel, bedobtam hátra még két gyári hangszórót, amikor meg tükröt elektronizáltam, akkor a bontós benne felejtette a csipogókat a háromszögekben. Egyszer vettem transmittert, pont olyat, minta mi Uhunak van. A minősége nem a legjobb, de az én bot fülemnek elmegy. Nem is ezért nem használom hanem, mert lusta vagyok mp3-at töltögetni. Szóval szól a rádió, de csak zene. Csak nagyon ritkán muszáj reklámot hallgatnom, mert mindenhol az megy. Az útinfó meg tök hasznos, eddig egyszer sem jött be nekik és totál nem a lényeget mondják. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak viccelsz,ugye?A törvény nem engedi meg,sajna még akkor sem,ha csak 50-60-l megyünk,az út vagy bármi más miatt.Kikerülni is csak fokozott óvatossággal szabad!

már bocs, de az ótópályán a 110-zel száguldozó mentőt azért lenyomom

eltartott egy ideig neki, mire lement az üres pályán a külső sávba (mert én ott nem előzök, hiába van rá alkalom, mert ott nem szeretnek autózni az emberek)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.