Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Hát azt nem tudom, hogy milyen márka, de AP-900 a típusa, és CM-7-es vezérlővel lett bekötve (http://www.avs-ltd.c...ex.asp?PageID=9). Beszereléssel együtt 107000 Ft volt, ami elég húzós összeg az itt korábban leírtakkal összehasonlítva, de sajna nem tudtam elintézni a gyári egységet.

Ez nagyon durva! :icon11: :( Miért nem kértél segítséget itt a fórumon! 1/10-éből kihoztam magamnak! És gyári!

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon durva! :icon11: :( Miért nem kértél segítséget itt a fórumon! 1/10-éből kihoztam magamnak! És gyári!

Sajnos én egyáltalán nem értek hozzá, magamnak biztos nem tudtam volna bekötni, illetve működésre bírni, itt Miskolc környékén pedig nem tudok olyanról, aki tudott volna segíteni. Mondjuk nekem így is megérte, illetve ha váltásra kerül a sor, és nem fizetik meg az árát, akkor vihetem magammal más típusba is, legfeljebb a csatlakozót kell beszerezni hozzá... :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos én egyáltalán nem értek hozzá, magamnak biztos nem tudtam volna bekötni, illetve működésre bírni, itt Miskolc környékén pedig nem tudok olyanról, aki tudott volna segíteni. Mondjuk nekem így is megérte, illetve ha váltásra kerül a sor, és nem fizetik meg az árát, akkor vihetem magammal más típusba is, legfeljebb a csatlakozót kell beszerezni hozzá... :icon1:

Én ennyit biztosan nem költöttem volna rá, de ha neked megérte?!

Hová tették a kapcsolót? Ugyanúgy működik mint a gyári?

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon durva! :icon11: :( Miért nem kértél segítséget itt a fórumon! 1/10-éből kihoztam magamnak! És gyári!

Elképzelhető hogy én is így járok :) kábelezésem kész, még opelék nem aktiválták bár sanszos hogy nem lehet nekem is hasonló megoldás szükségeltetik.

Tényleg ilyen uni szetthez is megoldható a "tempomat aktiv" műszerfal visszajelzés? DarthVödör esetleg?

gezoli neked megérkezett a csomag?

DarthVödör neked meg úgy emlékszem kellett ecuhoz tüske a csatiból majd keress meg.

Link to comment
Megosztás:

Én ennyit biztosan nem költöttem volna rá, de ha neked megérte?!

Hová tették a kapcsolót? Ugyanúgy működik mint a gyári?

Nekem megért ennyit. Gyárit még csak egyszer próbáltam, bár az egy H Astra volt, annak a funkcióit tudja ez is, illetve azon felül van benne egy sebesség határoló funkció is. A műszerfal aljára került a kapcsoló (lásd a képen), mintha ennek találták volna ki azt a helyet. :D Ráadásul vékonyka kábel megy a vezérlőjéhez (ami mögötte került elhelyezésre a háttérben), így az fúrás nélkül elfér a műanyagok közötti hézagban, még csak nem is látszik. A műszerfali visszajelző nincs hozzá bekötve, nem tudom, hogy megoldható-e, de én anélkül is elvagyok.

702910-20120924-ubJj4c.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez azért érdekes lenne... :confused: Csak gondold végig.

Ha nincs GND, akkor a kijelző (TID) nem világít, nem ír ki semmit.

Bejelöltem pár mérési pontot. A +12V AKKU, s a +5 állandó között, van egy TO92-es tok. Elég csálén van beültetve. Talán valami "hazai" termék. Más a lábkiosztása, mint a panelterv. 78L05 lenne. Ezt, mivel eláll a panelről, elég könnyű beleakadni. Lehet, csak ennyi a baja. Ezért mérd meg, hogy meg van-e a +5V állandó. (kép: tgabika76)

699477-20120922-Sihn34.jpg

Ez pedig maga a kapcsolás...

Úgy látszik, már képet sem tudok berakni... :wacko:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ sikerült képet betenni!!!!!!!!!!

Lehetséges, hogy a panelon a beültetés nem egyezik a kapcsolási razzal?

Nekem a panel e-szerint van beültetve.

703044-20120924-kjuDGO.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez azért érdekes lenne... :confused: Csak gondold végig.

Ha nincs GND, akkor a kijelző (TID) nem világít, nem ír ki semmit.

Bejelöltem pár mérési pontot. A +12V AKKU, s a +5 állandó között, van egy TO92-es tok. Elég csálén van beültetve. Talán valami "hazai" termék. Más a lábkiosztása, mint a panelterv. 78L05 lenne. Ezt, mivel eláll a panelről, elég könnyű beleakadni. Lehet, csak ennyi a baja. Ezért mérd meg, hogy meg van-e a +5V állandó. (kép: tgabika76)

Ez pedig maga a kapcsolás...

Úgy látszik, már képet sem tudok berakni... :wacko:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ sikerült képet betenni!!!!!!!!!!

Hali! Ezt Te rajzoltad ki?? Ha igen akkor minden elismerésem, mondjuk amúgy is mert sok mindent megvalósítottál itt. Ha így megvan a rajz akkor meg is lehetne építeni. Csak kérdés mennyiből jönne ki nah meg ugye a fránya soft. Az gondolom nem hozzáférhető. Gondolkodom én is egy ilyen beszerzésén. Ez is a gyári ablaktörlő kar gombjait használja?

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy a nyomógombok, és a hőmérő (DS18S20 vagy LM35) miatt nem működne.

Valószínűleg az ATMega processzor, és, vagy a program változott. Emiatt van a változás.

A lényeg, hogy tudj mérni azokon a pontokon amit bejelöltem.

A feszültségek megvannak, tehát a táp nem hibás.

A kapcsolási rajz nem teljesen egyezik a panellel több helyen.

Most feladom, majd egyszer talán újra előveszem.

Akik már beépítették, nekik a rádió eredeti opel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utólag szeretnék beépíttetni riasztót. Kérdésem milyet tudnátok ajánlani? Olvasgattam már utána hogy milyenek is a jók pl ugrókódos, ablak felhúzós, ultrahang érzékelős stb stb. Márkára viszont nem tudom. Egy szakival beszéltem a régi F astram-ban Spal AS90 volt azt mondta az jó csak már nem lehet kapni, vagy ha lehet is raktárkészletről és ha elromlik akkor honnan lesz csere alkatrész? Azt is mondta hogy a Cesar típusú sem valami megbízható.

Szóval tudnátok nekem ajánlani valami jót s ami a pénztárcámnak is megfelel? Mert ugye 150 ezerért nem akarok pajzs technológiát vásárolni, nekem elég ha sípol, vinnyog, villog és működik :icon1:

Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

A feszültségek megvannak, tehát a táp nem hibás.

A kapcsolási rajz nem teljesen egyezik a panellel több helyen.

Most feladom, majd egyszer talán újra előveszem.

Akik már beépítették, nekik a rádió eredeti opel?

Igen is fontos hogy gyári a rádió vagy sem! Ugyanis ha le van programozva a gyári rádió akkor soha az életbe nem fogod látni a veramon infóit a TID en. I2C buson kommunikál a cucc. Akkor fogod tudni működésre bírni ha a kijelződön engedélyezve van a gyári rádió. Tehát ha az utólagos rádió veamon nélkül bekapcsolva eltünteti a dátumot. Ha utólagos a rádiód és ép a vezetékelésed (tehát a remote szál nincsen elcspíve/kivéve az isoból) akkor a rádiót bekapcsolva üres sornak kell fogadjon ha ez nem igy van akkor TECH2 vel engedélyezni kell a kijelzőt. Ez az engedélyezés nem azt jelenti hogy mindíg üres lesz az alsó sor ugyanis lehet a verába olyant hogy rádió kijeleztetés, ugye akkor üres de ha a date-t választod akkor elveszi a remote-t és kiiródik a dátum. Amúgy meg minden egyéb esetben a vera értékei lesznek láthatóak. Amúgy bizonyos kijelzőkön a két gomb együttes megnyomásával kiiratható a kódindex, az megmondja milyen üzemmódba van, ha az alsó sorba az önteszt alatt 12 es szám olvasható, akkor biza sosem lesz vera kijelzés ha szét meg össze forrasztja a páciens akkor sem :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utólag szeretnék beépíttetni riasztót. Kérdésem milyet tudnátok ajánlani? Olvasgattam már utána hogy milyenek is a jók pl ugrókódos, ablak felhúzós, ultrahang érzékelős stb stb. Márkára viszont nem tudom. Egy szakival beszéltem a régi F astram-ban Spal AS90 volt azt mondta az jó csak már nem lehet kapni, vagy ha lehet is raktárkészletről és ha elromlik akkor honnan lesz csere alkatrész? Azt is mondta hogy a Cesar típusú sem valami megbízható.

Szóval tudnátok nekem ajánlani valami jót s ami a pénztárcámnak is megfelel? Mert ugye 150 ezerért nem akarok pajzs technológiát vásárolni, nekem elég ha sípol, vinnyog, villog és működik :icon1:

Köszi előre is.

Szia!

Ha a ricsajon kívül védelemre is szeretnéd használni a kütyüt akkor itt olvashatsz utána, hogy mit ajánlanak elsőnek (mert nem a risztót):

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004268

Vagy keres Őt: http://kovialarm.hu/

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Igen is fontos hogy gyári a rádió vagy sem! Ugyanis ha le van programozva a gyári rádió akkor soha az életbe nem fogod látni a veramon infóit a TID en. I2C buson kommunikál a cucc. Akkor fogod tudni működésre bírni ha a kijelződön engedélyezve van a gyári rádió. Tehát ha az utólagos rádió veamon nélkül bekapcsolva eltünteti a dátumot. Ha utólagos a rádiód és ép a vezetékelésed (tehát a remote szál nincsen elcspíve/kivéve az isoból) akkor a rádiót bekapcsolva üres sornak kell fogadjon ha ez nem igy van akkor TECH2 vel engedélyezni kell a kijelzőt. Ez az engedélyezés nem azt jelenti hogy mindíg üres lesz az alsó sor ugyanis lehet a verába olyant hogy rádió kijeleztetés, ugye akkor üres de ha a date-t választod akkor elveszi a remote-t és kiiródik a dátum. Amúgy meg minden egyéb esetben a vera értékei lesznek láthatóak. Amúgy bizonyos kijelzőkön a két gomb együttes megnyomásával kiiratható a kódindex, az megmondja milyen üzemmódba van, ha az alsó sorba az önteszt alatt 12 es szám olvasható, akkor biza sosem lesz vera kijelzés ha szét meg össze forrasztja a páciens akkor sem :D

Fordítva.

Nekem le van programozva a gyári rádió a kijelzőről (tehát mindig a dátum látszik, függetlenül attól hogy a rádió be- vagy kikapcsolt állapotban van-e), és mégis működik a Vera.

Ha nincsen leprogramozva a gyári rádiód, akkor a(z utólagos) rádiót bekapcsolva a kijelző alsó sora üres lesz, a rádió kikapcsolt állapotában pedig a dátum fog látszani.

De abban egyetértünk hogy ez valószínűleg így nem jó a Verának.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.