Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia!

:icon13: Nagyon jól mutat,nekem is ilyen hátsó pilácsom van csak caravánon.

K_p457_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p459_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyébként publikus,hogy mi történt a csomi ajtóddal?

Csinos. :)

Nem láttam a fától az erdőt. :) :(

Gurultam ki egy fás árnyékos helyről és annyira holttérben volt egy vékony sötét kérges fa hogy egyszerűen nem vettem észre. Nem kicsit voltam ideges, mert nem hiányzott egy 40 ezres kiadás...

Módosítva : pszaby
Link to comment
Megosztás:

Csinos. :)

Nem láttam a fától az erdőt. :) :(

Gurultam ki egy fás árnyékos helyről és annyira holttérben volt egy vékony sötét kérges fa hogy egyszerűen nem vettem észre. Nem kicsit voltam ideges, mert nem hiányzott egy 40 ezres kiadás...

Köszi! :)

Sajnálom a történteket, :( tényleg elég idegesítő tud lenni, egy ilyen helyzet, és nem beszélve a kiadásokról.

Módosítva : bocs
Link to comment
Megosztás:

Szia!

:icon13: Nagyon jól mutat,nekem is ilyen hátsó pilácsom van csak caravánon.

Egyébként publikus,hogy mi történt a csomi ajtóddal?

Először én is ilyen hátsólámpát akartam venni,csak nem bírtam kiszedni az izzó előtti szines búrákat.Így meg nem tetszik.Inkább raktam volna bele szines izzókat.

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretnélek elkeseriteni,de még a Brembo sem "gyári"már...Szinte minden ilyen helyeken készül :pinch:

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretnélek elkeseriteni,de még a Brembo sem "gyári"már...Szinte minden ilyen helyeken készül :pinch:

Igen, köszi, Brembo-ról hallottam is (sőt még az F1-ben is megemlítették, hogy a Ferrari állítólag - még a valódi - Brembo készletet felvásorlta magának, mert már az sem az igazi).

De akkor ki és mit árul gyári GM alatt?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nézegetem ebayen a ledes cuccokat...ha gondolok egy merészet, hogy be merem rakni a műszerfal világításba a kínából rendelt cuccost, milyet rendeljek, ha rendelek? Rendelt már valaki ledet?

pl. ezek:

http://tinyurl.hu/LD7P/

http://tinyurl.hu/mywA/

Ezekkel a cuccokkal nem az a baj hogy Kínában készülnek, hanem hogy erősen kérdőjeles minőségűek. Kínában (is) tudnak minőséget gyártani a gagyi mellett, csak annak ott is ára van (mi a PCB-k esetében tapasztaltuk ezt, ua cég tud gyatra és jó minőséget is produkálni, az összegtől függ). Továbbá mire kiskereskedelmi forgalomba kerül, addigra már olyan áron kapod meg, mintha valóban kimondottan autóipari minősítéssel bíró led-et vettél volna. Ezek nagyon instabilak, képesek halványulni, nem egyenletes fényt adni, sőt gyakran hamar be is adják a kulcsot. Amíg olyan helyre kerül hogy kevésbé szívás cserélgetni/piszkálni (pl. rendszámtábla világítás(, addig talán nem akkora gáz. De egy műszerfalba állandóan cseszegetni már nem túl vicces. Persze nem lehet általánosítani, simán lehet hogy amit bevásárolsz azzal nem lesz gebasz, de jó esély van a fordítottjára is. Ha komoly és minőségi megoldást keresel elérhető áron (amivel nem lesz gondod semmilyen téren), akkor pü-ben szívesen megadok Neked egy elérhetőséget, ez a szaki hihetetlenül jól, garantáltan minőségi (gyári minőségű) ledekkel operál, komoly tapasztalata van ezen a területen is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi! :)

Sajnálom a történteket, :( tényleg elég idegesítő tud lenni, egy ilyen helyzet, és nem beszélve a kiadásokról.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan lesz egy Vauxhall astrám. :) Persze az Opel jel meg a feliratok átkerülnek.

Ma délutáni elfoglaltság megvolt, átépíteni a dolgokat. Sikerült szereznem egy ugyanilyen színkódú autóról való szép állapotú ajtót (egy-két karcot kell polírozni illetve egy festékleütést kijavítani), üveggel, még a kábelköteg, a féklámpa és műanyag burkolatok is benne voltak.

Érdekes, hogy két ugyanolyan színkódú autó között is van árnyalatnyi különbség. Közelről látszik, hogy az enyém picit világosabb. Igaz, hogy ez már Classic az ajtó meg egy sima 2004-es astráról van. Lehet emiatt....

IMG_20140822_183718_www.kepfeltoltes.hu_
Módosítva : pszaby
Link to comment
Megosztás:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan lesz egy Vauxhall astrám. :) Persze az Opel jel meg a feliratok átkerülnek.

Ma délutáni elfoglaltság megvolt, átépíteni a dolgokat. Sikerült szereznem egy ugyanilyen színkódú autóról való szép állapotú ajtót (egy-két karcot kell polírozni illetve egy festékleütést kijavítani), üveggel, még a kábelköteg, a féklámpa és műanyag burkolatok is benne voltak.

Érdekes, hogy két ugyanolyan színkódú autó között is van árnyalatnyi különbség. Közelről látszik, hogy az enyém picit világosabb. Igaz, hogy ez már Classic az ajtó meg egy sima 2004-es astráról van. Lehet emiatt....

IMG_20140822_183718_www.kepfeltoltes.hu_

Szia!

Előfordulhat,hogy amiatt van színeltérés,bár elég furcsa lenne,hogy a Classic-okat más színnel fújták volna gyárilag,annak ellenére,hogy ugyan az a színkód .

Mindenesetre szépen néz ki. :icon13:

Nekem sötétebb kék az autóm,de ez a szín is tetszik G Astrába (mármint a Te autód színe). :)

A lényeg,hogy sikerült ugyanolyan színű csomi ajtót szerezned. :)

Link to comment
Megosztás:

Bontós srác szerint 2004-től van ez a szín.

Amúgy pedig eladó lesz ha valakit érdekelne egy sötétített hátsó szélvédő (nyomott ajtóval együtt :) ), pótféklámpa, csomiajtó belső műanyag burkolatok, "astra", "vauxhall" és "1.7cdti" feliratok.

Pedig az enyem 2003 ev eleji, igaz csak nemet piacra csinaltak ezt a felszereltseget.
Link to comment
Megosztás:

Én mikor a Vectrámra kevertetem színt,hozta a néni a színkódkártyáját és hozzánézte melyik hasonló.Hiába volt E 545.Az évek változtatják az árnyalatot.

Ó nem csak az évek. Van olyan passat pl. ami ugyan abból a színkódból 5 különböző árnyalat is van. Ezért sem lehet csak színkod alapján festéket kevertetni. Jobb helyeken erre fel is hívják a figyelmet, illetve legalább a tank ajtót illik bevinni.

És a valamire való fényező ezért is szokta fújás során az anyagot "belecsapni" a mellette lévő elembe.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap voltam Kunszentmiklóson Astra Club-os autós találkozón! Szuper volt, kár, hogy nem találkoztam innen senkivel! :(

Itt vannak a képek:

https://plus.google.com/u/0/photos/106631535768501005420/albums/6050871692717423601

Jövőre gyertek! :)

Gyönyörű az a piros Astra Caravan.

Régóta bánom már, hogy nem Caravan-t vettem anno!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.