Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Az nem semmi, sajnálom. :/

Ahogy wakond kérdezi, tettest sikerült elkapni vagy a kereszteződésben történt esetleg?

Módosítva : ftamas0201
Link to comment
Megosztás:

Az nem semmi, sajnálom. :/

Ahogy wakond kérdezi, tettest sikerült elkapni vagy a kereszteződésben történt esetleg?

a lila kocsi az, -kis ívben- hagyta el a telephelyet és pont belém kanyarodott mert túl gyorsan mentem.

a rendőr mondta neki ha 280al megyek akkor is ő a hibás nem fogta fel a raj gyerek de ő látta hogy gyorsan jöttem

10.E helyszíni, mínusz betétlappal távozott meg a sérült verdával

haladok a sávomban, látom jön kifele de nem tűnt gáznak ,nézek előre egyszer csak puff fék jeges az út széle megálltam vagy 35 40 méterre a fotón rajta sincs a kocsi

kicsit nagy volt a reakció idő mire fogtam hogy elkapottpont a holttértől végigküldött rendesen

Módosítva : mr. bb
Link to comment
Megosztás:

a lila kocsi az, -kis ívben- hagyta el a telephelyet és pont belém kanyarodott mert túl gyorsan mentem.

a rendőr mondta neki ha 280al megyek akkor is ő a hibás nem fogta fel a raj gyerek de ő látta hogy gyorsan jöttem

10.E helyszíni, mínusz betétlappal távozott meg a sérült verdával

haladok a sávomban, látom jön kifele de nem tűnt gáznak ,nézek előre egyszer csak puff fék jeges az út széle megálltam vagy 35 40 méterre a fotón rajta sincs a kocsi

kicsit nagy volt a reakció idő mire fogtam hogy elkapottpont a holttértől végigküldött rendesen

Ejj, de sajnálom! A szívem szakad meg ha egy olyan autót látok lezúzva, ahol tudom hogy a gazdájának többet jelent egy mezei használati eszköznél. Ezt csak azok értik, akik így élik az életüket és az autó(k) nekik nem csak szükségből hanem szerelemből van jelen az életükben.... Mindenkinek szomorú eset egy ilyen, de egy autóbolondnak duplán vagy triplán...

(Logisztikai vezetőnkkel sem sikerült ezt megértetnem anno december elején amikor odahívtam, hogy nézze meg a kocsim ajtaját amibe valamelyik embere belenyitotta a Transit ajtaját. Ő nem igazán értette hogy nekem miért akkora fájdalom egy 6-8 cm-es fényezéses sérülés... Mondjuk ő könnyen ugrál, 4-5 évente a cég egy új Focus-t tesz a segge alá amivel semmi dolga... Biztosító "rendezte" ugyan, kárfelmérő kerek perec megmondta helyszínen, hogy hiába vigyázom az autóm és korát meghazudtoló állapotú és csili-vili /ezt feljegyezte és fotózott mindent a kocsin/, a biztosítónak csak egy 12 éves autó, ad 23 ezer ft-ot és felejtsük el. Abból javíttatni nem nagyon kell...)

Azt tanácsolom, hogy ne is biztosítózd Te, ne akarjanak "alkudozni" (gyorskár ritkán fedezi reálisan, azonban ők már így felmérnek mindent, felajánlják a gyorskárt vagy hogy számlára javíttasd Te, de előtte részletes javítási dokut adj be, aztán a végén meg mikor Téged kell kifizetni -mivel Te javíttatod ki saját zsebből és viszed a végszámlát- nekiállnak cigánykodni az avultatással aztán jó esetben csak 70-80-90%-ot térítenek). Vidd be egy olyan szervizbe, ahol átadod a dokumentumokat és mindent elintéznek (szerződött biztosító partner még jobb). Ezen formációban a végén biztosan nem marad plusz a zsebedben (nullás ügylet), de az avultatást jó eséllyel megúszod és ezen cégeknek messze jobb az alkupozíciójuk a biztosítóval szemben, így többet tudnak a javításra kiszedni a biztosító zsebéből így helyre tudják állítani tisztességesen.

Módosítva : Janó32
Link to comment
Megosztás:

Ejj, de sajnálom! A szívem szakad meg ha egy olyan autót látok lezúzva, ahol tudom hogy a gazdájának többet jelent egy mezei használati eszköznél. Ezt csak azok érik, akik így élik az életüket és az autó(k) nekik nem csak szükségből hanem szerelemből van jelen az életükben.... Mindenkinek szomorú eset egy ilyen, de egy autóbolondnak duplán vagy triplán...

(Logisztikai vezetőnkkel sem sikerült ezt megértetnem anno december elején amikor odahívtam, hogy nézze meg a kocsim ajtaját amibe valamelyik embere belenyitotta a Transit ajtaját. Ő nem igazán értette hogy nekem miért akkora fájdalom egy 6-8 cm-es fényezéses sérülés... Mondjuk ő könnyen ugrál, 4-5 évente a cég egy új Focus-t tesz a segge alá amivel semmi dolga... Biztosító "rendezte" ugyan, kárfelmérő kerek perec megmondta helyszínen, hogy hiába vigyázom az autóm és korát meghazudtoló állapotú és csili-vili /ezt feljegyezte és fotózott minden a kocsin/, a biztosítónak csak egy 12 éves autó, ad 23 ezer ft-ot és felejtsük el. Abból javíttatni nem nagyon kell...)

Ez pontosan így van ahogy mondod, szerintem mi akik itt ezen a fórumon tárgyalgatjuk minden egyes apró kis hibáját vagy miértjét az autónknak, vigyázunk rá, óvjuk és nyugodtan mondhatjuk hogy a család szeretett tagja, szörnyű ilyet látni és legfőképp átélni.

(Nekem külső kilincset kellett cserélni mert valaki neki nyitotta az ajtót egy parkolóban, persze a tettes sehol, a külső borítása konkrétan letört a kilincsnek a zárbetét mentén végig, fényezés a csoda folytán nem sérült, így lenyeltem, viszont 6ezer forintomba került egy új utángyártott kilincs. Ez még nem is pláne, elvittem, kicserélték megyek érte erre a belső kilincs krómozását lepattintották és hogy nem ők voltak. Bizonyíték hiányába bele kellett törődnöm vehettem bontott kilincset belülre mert újat nem kapni. És akkor döntöttem úgy pontosan tegnap hogy ehhez senki még egyszer hozzá nem nyúl ami nem a motorteret illeti, tegnap kicseréltem és végre egyben minden. Nekem is egy érvágás volt szinte ezeket benyelni és persze 10ezer ft és az időm a nem is saját hülyeségemért és persze szúrta a szemem. Nekem is mondták hogy de az csak a krómozás, attól még gurul. És ugye az ember agyában az a bizonyos ér ilyenkor azért el tud pattanni és legszívesebben elküldené melegebb éghajlatra az illetőt.)

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, tudni valami pontosabbat hogy mi történt?

Még anno amikor pelyhes tökű lánglovag voltam, mutogattak egy tűzesetről készült videót az "iskolában". Ha jól emlékszem Budapest XII. kerületében történt az eset. Egy autószerelő műhelyben, a szerelőaknában lévő nagy tálcában - amiben természetesen benzin volt - mosogatták az olajos alkatrészeket. Mivel - mint utólag kiderült egyik szerelő sem volt dohányos - valószínűleg valamilyen más szikra okozta a felgyülemlett benzingőz robbanását és az utána keletkező tüzet. Hárman maradtak ropogósan a szerelőaknában.

Akár még ilyen is történhetett itt. A vizsgálat majd megállapítja...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem kell valakinek OSRAM Silverstar 2.0 izzó? :D Kb. 20km van benne, csak én vettem ledet a helyzetjelzőbe, így lecserélném a tompítottat is inkább XENON hatásúra.

szerk.:

itt a helyzetjelző nappal

http://kepfeltoltes.hu/150108/helyzet_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a xenon hatású izzó enyhén parasztvakítás. Vizes útburkolaton nem fogsz sok mindent látni. Tartsd meg az osramokat jobban jársz.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sikerült beszereznem a már többször emlegetett világítós hátsó kapaszkodót. Elkezdtem leszedni a tetőkárpitot, a bal oldalon, de én nem találok semilyen szabad csatlakozót a kapaszkodó környékén. Merrefelé lehet? Sajnos a vezetékeket nem kaptam meg a kapaszkodókkal (nem szedték ki az autóból, a maradékot meg már le is adták egy Méh telepen), így magamnak kell majd legyártanom tűzősarukkal, mondjuk ez nem olyan nagy probléma. A visszapillantónál lévő lámpával nem akarom párhuzamosan kötni őket, egyrészt mert akkor annak a betápvezetéke fogja megtáplálni mindhárom lámpát, ami nyilván a méretezett áramnak a dupláját jelentené, másrészt pedig akkor elveszne a hátsólámpa olyan funkciója, ami lehetővé teszi,hogy akkor is felkapcsoljam, amikor épp nem világít a visszapillantónál lévő lámpa. Az információkat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Ez is osram lesz, majd meglátjuk, hogy mennyire fog beválni. A Silverstartól többet vártam..

Próbáld ki a night breaker + ot! Jó izzó nagyon. Én teljesen meg vagyok vele elégedve és már több mint egy éve szolgál szép a fénye is és még látni is lehet vele.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Próbáld ki a night breaker + ot! Jó izzó nagyon. Én teljesen meg vagyok vele elégedve és már több mint egy éve szolgál szép a fénye is és még látni is lehet vele.

Szemeztem már azzal is, pontosabban a Night Breaker Unlimiteddel. Te hány km-t mész egy éven? Félek, hogy hamar megadja magát, nem akarom évente cserélni. Ha kibírni jó 2 évet (évi 12-15e km mellett), akkor lehet, hogy bevállalnám.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szemeztem már azzal is, pontosabban a Night Breaker Unlimiteddel. Te hány km-t mész egy éven? Félek, hogy hamar megadja magát, nem akarom évente cserélni. Ha kibírni jó 2 évet (évi 12-15e km mellett), akkor lehet, hogy bevállalnám.

Már csak ezért is érdemes feldobni egy nappali menetfényt. Én is aránylag sokat megyek egy évben cirka 20e km, s ha az ember nem tolvaj, betörő stb, :D akkor többnyire nappal közlekedik, igy feleslegesen használva a tompított izzók mellett a első , hátsó helyzetjelző, km óra, kp. konzol világitás stb.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Már csak ezért is érdemes feldobni egy nappali menetfényt. Én is aránylag sokat megyek egy évben cirka 20e km, s ha az ember nem tolvaj, betörő stb, :D akkor többnyire nappal közlekedik, igy feleslegesen használva a tompított izzók mellett a első , hátsó helyzetjelző, km óra, kp. konzol világitás stb.

Nem kötözködés kép de lakott területen kívűl nem kell hátsó helyzetjelző? mert ugye a tompított igen, más országokban mindenhol kötelező és ugye ezzel együtt kapcsol a hátsó helyzetjelző. tudom az utakon sokan mennek drl-el és elfelejtik felkapcsolni a tompítottat amikor esteledik.

Link to comment
Megosztás:

Nem kötözködés kép de lakott területen kívűl nem kell hátsó helyzetjelző? mert ugye a tompított igen, más országokban mindenhol kötelező és ugye ezzel együtt kapcsol a hátsó helyzetjelző. tudom az utakon sokan mennek drl-el és elfelejtik felkapcsolni a tompítottat amikor esteledik.

Nappal, szép időben nem kell! A gyári menetjelzők is ilyenek. Az úgyfelejtett menetjelző már más kérdés.... Éjszaka és korlátozott látási viszonyok között már kell tompítottat használni, vele együtt hátsó helyzetjelzőt.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült beszereznem a már többször emlegetett világítós hátsó kapaszkodót. Elkezdtem leszedni a tetőkárpitot, a bal oldalon, de én nem találok semilyen szabad csatlakozót a kapaszkodó környékén. Merrefelé lehet? Sajnos a vezetékeket nem kaptam meg a kapaszkodókkal (nem szedték ki az autóból, a maradékot meg már le is adták egy Méh telepen), így magamnak kell majd legyártanom tűzősarukkal, mondjuk ez nem olyan nagy probléma. A visszapillantónál lévő lámpával nem akarom párhuzamosan kötni őket, egyrészt mert akkor annak a betápvezetéke fogja megtáplálni mindhárom lámpát, ami nyilván a méretezett áramnak a dupláját jelentené, másrészt pedig akkor elveszne a hátsólámpa olyan funkciója, ami lehetővé teszi,hogy akkor is felkapcsoljam, amikor épp nem világít a visszapillantónál lévő lámpa. Az információkat előre is köszönöm!

Javaslom szerezd be a hozzá való kábelt.

És a hátsó ajtókhoz a nyitás érzékelőt.

Akkor úgy fog működni ahogy szeretnéd.

Együtt ajtónyitásra, külön vagy állandóan, mivel a kapaszkodón van 3 állasú kapcsoló.

ha kell segítek, írj privit adok kontaktot kábel ügyileg.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem kötözködés kép de lakott területen kívűl nem kell hátsó helyzetjelző? mert ugye a tompított igen, más országokban mindenhol kötelező és ugye ezzel együtt kapcsol a hátsó helyzetjelző. tudom az utakon sokan mennek drl-el és elfelejtik felkapcsolni a tompítottat amikor esteledik.

Én úgy tudom, hogy a kresz a tompított fényszóró használatát írja elő lakott területen kívül. A helyzetjelzőt csak korlátozott látási viszonyok között kell használni, ahogy merenyi 85 fórumtárs is irta. És pont külföldön hozták a rendeletet, hogy 2011-től (ha jól emlékszem) csak olyan autó gyártható amely fel van szerelve nappali menetfénnyel, ezzel is csökkentve a káros anyag kibocsátást. És amennyire tudom az eu országaiban csak a tompított használata kötelező, a helyzetjelző nem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.