Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tudtok ajánlani valami olyan utólagosan beépíthető riasztót, amit rá lehet kötni a központi zárra és minőségi cucc?

Ha minőségét akarsz akkor pajz@. De qva drága. Ha olyat ami megbízható működésben akkor azt kapsz 20 ért is már, de semmi nem lophatatlan. Privatban el tudom küldeni nekem milyen van.

Módosítva : kobraCode
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hello! andras. deli2@freemail.hu Nekem z14xep motor van a kocsiban.

Hello! andras. deli2@freemail.hu köszönöm!!!!!!

andras.deli2@freemail.hu köszönöm!!!!

Küldeném én, egy ideje vacakolok vele, sikerült 140 megára tömöríteni, csakhogy ennyit sem enged email-ben elküldeni... Még küzdök vele hátha összébb tudom csomagolni valahogy.

Link to comment
Megosztás:

Küldeném én, egy ideje vacakolok vele, sikerült 140 megára tömöríteni, csakhogy ennyit sem enged email-ben elküldeni... Még küzdök vele hátha összébb tudom csomagolni valahogy.

Óriás levélként 1GB-ot el lehet küldeni, 140MB-nak simám mennie kéne. Csak ne kliens programból küld hanem a szolgáltató oldaláról.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megtörtént a zárak átlamellázása. Előzmény: http://www.opelforum.hu/topic/717-astra-g-tulajdonosok-beszelgetnek-errol-arrol/?p=1017228

Amit a szaki tett: 2 ajtózár, csomagtérzár, tanksapka és gyújtáskapcsoló zárbetét kiszerelése, lamelláinak átállítása 2 db új kulcs profiljához. Az immobilizer átprogramozása és a két új kulcs immobilizerhez programozása. (a Car Pass-on lévő Key code innentől nem érvényes) Ránézésre a 2 új kulcs nem különbözik az eredetitől, de nyilván a biztosító ezeket nem fogadja el. Így valószínűleg az Allianz-nál fel kéne mondanom a Cascót. Hiszen így már nem nyújt fedezetet lopáskárra.

Tud valaki olyan biztosítót amelyik erre a 2 új kulcsra is hajlandó lopás Cascót kötni? A szakember természetesen számlát adott a munkáról, így bizonyítható, hogy autózár szerviz végezte a munkát és nem a sarki cukrász.

A gyári zár csere 200 E Ft felett lett volna. Így 50 E-be került a művelet és a régi kulccsal természetesen már nem lehet nyitni és indítani az autót.

Módosítva : ufonauta
Link to comment
Megosztás:

Nemrégiben kérdeztem, hogy 1,2es G Astra mennyit fogyaszthat pálya tempóval. Egy 830km-es út adta meg a választ. Mindent kiszámolva kb 790km-t pályázva átlag 130al 7,24 liter /100km lett a végeredmény ami szerintem egyáltalán nem rossz ettől a kis motortól a rövid áttétellel.

Link to comment
Megosztás:

http://20150109_103348_1__www.kepfeltoltes.hu_. A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Sajnos e hónap 9-én megtörtént az, amit közel 40 évi balesetmentes vezetés alatt sikerült elkerülnöm. Hűséges fehér paripám valószínűleg életét adta az utasom és az én életem megmentéséért. A frontális ütközés egy elsőbbség adás kötelező táblás mellékutcából a Ford Tranzit elé kiguruló "kedves" autóvezető miatt következett be, mert a Tranzit vezetője ijedtében elkapta a kormányt.

Ezúton kérlek kedves Cartársak, segítsetek tanácsokkal, hogyan lehet ebből a helyzetből minél kevesebb veszteséggel kijönni.

Segítségeteket előre is köszönöm: józsibá!

Link to comment
Megosztás:

http://20150109_103348_1__www.kepfeltoltes.hu_. A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Sajnos e hónap 9-én megtörtént az, amit közel 40 évi balesetmentes vezetés alatt sikerült elkerülnöm. Hűséges fehér paripám valószínűleg életét adta az utasom és az én életem megmentéséért. A frontális ütközés egy elsőbbség adás kötelező táblás mellékutcából a Ford Tranzit elé kiguruló "kedves" autóvezető miatt következett be, mert a Tranzit vezetője ijedtében elkapta a kormányt.

Ezúton kérlek kedves Cartársak, segítsetek tanácsokkal, hogyan lehet ebből a helyzetből minél kevesebb veszteséggel kijönni.

Segítségeteket előre is köszönöm: józsibá!

Nagyon sajnálatos eset...

Nem egészen tudom, hogy ilyen esetben kit hoz ki felelősnek a rendőrség (történt intézkedés?). Ha megvan hogy kinek a KGFB szerződésére lehet elindítani a kárbejelentést, akkor add be egy márkaszervizbe vagy egy a biztosítóval szerződött javítóműhelybe. Akkor Neked nem kell rohangálnod, ők elintéznek mindent és remélhetőleg egy szépre javított gépet kapsz vissza egy hét múlva. Ez még fiatal autó, jó eséllyel nem kell akkora avultatással kalkulálni amit ne intézne el a biztosító és a javítóműhely (ezért jobb a szerződéses független szerviz).

Link to comment
Megosztás:

Tudtok ajánlani valami olyan utólagosan beépíthető riasztót, amit rá lehet kötni a központi zárra és minőségi cucc?

Nekem SPAL van tudja vezérelni a központit (igaz nekem a központi is utólagos) nincs vele gondom. A trehány bekötés miatt volt vele gondom azt rendbetettem és minden oké vele.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálatos eset...

Nem egészen tudom, hogy ilyen esetben kit hoz ki felelősnek a rendőrség (történt intézkedés?). Ha megvan hogy kinek a KGFB szerződésére lehet elindítani a kárbejelentést, akkor add be egy márkaszervizbe vagy egy a biztosítóval szerződött javítóműhelybe. Akkor Neked nem kell rohangálnod, ők elintéznek mindent és remélhetőleg egy szépre javított gépet kapsz vissza egy hét múlva. Ez még fiatal autó, jó eséllyel nem kell akkora avultatással kalkulálni amit ne intézne el a biztosító és a javítóműhely (ezért jobb a szerződéses független szerviz).

Egy dolog biztos, nem én voltam a hunyó! Nagy a valószínűsége, hogy a balesetet mindenféle kár nélkül megúszó harmadik fél a felelős!

Rendőri intézkedés történt, a baleset 8napon túl gyógyuló személyi sérüléssel járt, mind az utasom , mind a magam részéről.

Még mindig lábadozunk a mellkasi zúzódásokból és bordatörésből.

Az autó valószínűleg totálkáros, a teljes bal oldalát összetörte a Tranzit. Lehet, hogy a motor és a sebváltó is sérült, a légzsákokról nem is beszélve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.