Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia! A Z22SE motornál az első dolog a vezérműlánc, aminek az állapotát érdemes felmérni. Szerencsére jól hallható ha már csereérett, főleg indítás után hideg motornál. De melegen is ad egy erős súrlódó hangot. Költséges a cseréje, mert két balansztengely is van a blokkban, amit külön lánc hajt, úgyanúgy cserélni kell. A két szett anyagköltsége min. 130 ezer, és még vízpumpát nem számoltam. Tehát szervízben 150-200 között tippelem a csere árát.

Gondolom a Coupéról sem hagyták le a kedvenc alkatrészünket, az AGR-t. :devlish: Érdemes szervízben átnézetni, és hibakódot olvastatni, az AGR hiba ugyanis törölhető, de visszatér. Vagyis ha törlik mielőtt mész, akkor neked nem fog világítani a sárga lámpa, de egy hosszabb táv megtétele után megjelenik megint.

Amúgy kellemes karakterű motor, bár az elektromos gáz késedelmét nehéz megszokni. De nyomatékos, szép egyenletesen jár, viszonylag csendes, szépen is forog. Nekem megbízhatóan működik, csak a láncom érett meg a cserére.

200-ezres futás fölött a főtengely szimeringek is megadhatják magukat, és a kuplung is cserés lehet, ami szintén igen magas összeg. A kerékcsapágyak cseréjére is lehet számítani, és esedékes lehet a generátor felújítása is. Ezek mind drága alkatrészek, érdemes szerintem töltést is mérni, nem bonyolult művelet. A klímát se felejtsd el ellenőrizni!

A futóműről csak tippem van, szerintem feszesebb mint az enyém, talán lejjebb is van 2 centivel.

Köszi a felvilágosítást!

Astra G-t szeretnék a következő kocsimnak csak egy kicsit erősebbet a jelenlegi Z16XE-nél. Még a féket néztem hogy nagyobb elöl mint a sima G-nél.

Az elektromos gázpedál már most is meg van, szóval szerintem a Z22SE lesz :-)

Link to comment
Megosztás:

Szia! A Z22SE motornál az első dolog a vezérműlánc, aminek az állapotát érdemes felmérni. Szerencsére jól hallható ha már csereérett, főleg indítás után hideg motornál. De melegen is ad egy erős súrlódó hangot. Költséges a cseréje, mert két balansztengely is van a blokkban, amit külön lánc hajt, úgyanúgy cserélni kell. A két szett anyagköltsége min. 130 ezer, és még vízpumpát nem számoltam. Tehát szervízben 150-200 között tippelem a csere árát.

Gondolom a Coupéról sem hagyták le a kedvenc alkatrészünket, az AGR-t. :devlish: Érdemes szervízben átnézetni, és hibakódot olvastatni, az AGR hiba ugyanis törölhető, de visszatér. Vagyis ha törlik mielőtt mész, akkor neked nem fog világítani a sárga lámpa, de egy hosszabb táv megtétele után megjelenik megint.

Amúgy kellemes karakterű motor, bár az elektromos gáz késedelmét nehéz megszokni. De nyomatékos, szép egyenletesen jár, viszonylag csendes, szépen is forog. Nekem megbízhatóan működik, csak a láncom érett meg a cserére.

200-ezres futás fölött a főtengely szimeringek is megadhatják magukat, és a kuplung is cserés lehet, ami szintén igen magas összeg. A kerékcsapágyak cseréjére is lehet számítani, és esedékes lehet a generátor felújítása is. Ezek mind drága alkatrészek, érdemes szerintem töltést is mérni, nem bonyolult művelet. A klímát se felejtsd el ellenőrizni!

A futóműről csak tippem van, szerintem feszesebb mint az enyém, talán lejjebb is van 2 centivel.

Köszi a felvilágosítást!

Astra G-t szeretnék a következő kocsimnak csak egy kicsit erősebbet a jelenlegi Z16XE-nél. Még a féket néztem hogy nagyobb elöl mint a sima G-nél.

Az elektromos gázpedál már most is meg van, szóval szerintem a Z22SE lesz :-)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a felvilágosítást!

Astra G-t szeretnék a következő kocsimnak csak egy kicsit erősebbet a jelenlegi Z16XE-nél. Még a féket néztem hogy nagyobb elöl mint a sima G-nél.

Az elektromos gázpedál már most is meg van, szóval szerintem a Z22SE lesz :-)

1.8-tól van nagyobb tárcsa elöl, illetve hátul is tárcsás. Ha nem ragaszkodsz a coupéhoz, az enyém eladó lesz. A láncot lassan cserélni kéne, erről tudok árajánlatot kérni, találtam egy korrekt szervízt.

Ha jársz erre, az autót bármikor kipróbálhatod, akkor is ha nem vételi szándékkal jössz.

Link to comment
Megosztás:

Engem is utolért ez a tükör lifegés:) Egy ideje már remegett.Vasárnap meghajtottam a pályán a kocsit,azt hittem elrepül a tükörlap.Tegnap visszaragasztottam 2 oldalas ragasztó szalaggal.Találkoztam is egy fórumtárssal az M31-en villogtattunk is egymásnak.Kék caravan volt az egyik oldalon világoszöld tükörborítással.Hátsó szélvédőn volt egy opelfórum matrica.Innen ismertem meg:)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a felvilágosítást!

Astra G-t szeretnék a következő kocsimnak csak egy kicsit erősebbet a jelenlegi Z16XE-nél. Még a féket néztem hogy nagyobb elöl mint a sima G-nél.

Az elektromos gázpedál már most is meg van, szóval szerintem a Z22SE lesz :-)

Lehet, h jobban járnál egy z18xe-vel... Kevesebb vele a lehetséges szívás.
Link to comment
Megosztás:

Meghirdettem az autót: http://www.hasznaltauto.hu/

auto/opel/astra_g/

opel_astra_g_caravan_2.2_16v_elegance_friss_muszaki-9070529

:blush:

Remek! :)

Én is felraktam mivel nem sürgős eladnom ezért a magas ár! :icon1: Tudom kicsit irreálisnak hat, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, egy minden szempontból tökéletes állapotú g ér ennyit!!! :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.4_16v_club_plusz_lpg-9065603

Módosítva : hood 21
Link to comment
Megosztás:

Remek! :)

Én is felraktam mivel nem sürgős eladnom ezért a magas ár! :icon1: Tudom kicsit irreálisnak hat, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, egy minden szempontból tökéletes állapotú g ér ennyit!!! :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.4_16v_club_plusz_lpg-9065603

Az évjárat és a futott km. alapján valóban magas árat szabtál.
Link to comment
Megosztás:

Remek! :)

Én is felraktam mivel nem sürgős eladnom ezért a magas ár! :icon1: Tudom kicsit irreálisnak hat, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, egy minden szempontból tökéletes állapotú g ér ennyit!!! :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.4_16v_club_plusz_lpg-9065603

Milyen gumiszőnyeged van hogy a lábpihentetőnél is van lefektetve?

Link to comment
Megosztás:

Milyen gumiszőnyeged van hogy a lábpihentetőnél is van lefektetve?

Nekem Petex Astrához való van. 3 éve volt 7 ezer Ft a Unixnál (10% kedvezménnyel). Nem kopik, csak néha előrecsúszik 2-3 cm-t (de gyakorlatilag mindegyik, ami nincs rögzítve, ez nem a típus/márka hibája).

http://archiwum.allegro.pl/oferta/petex-dywaniki-gumowe-opel-astra-g-od-98-04r-i3879398482.html

Módosítva : gedikart
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Remek! :)

Én is felraktam mivel nem sürgős eladnom ezért a magas ár! :icon1: Tudom kicsit irreálisnak hat, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, egy minden szempontból tökéletes állapotú g ér ennyit!!! :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.4_16v_club_plusz_lpg-9065603

Kíváncsi leszek, hogy lesz-e egyáltalán olyan aki el is megy megnézni...

Link to comment
Megosztás:

szerintem túl őszinte a hirdetés, néha a kevesebb több.

jártam már így, meghirdettem a robogómat, én is szépen leírtam mindent, a kutya sem jelentkezett 2 hónapig.

majd egy szokásos sablon dumára átírtam, és el is vitték.

apropó, enyém mennyit érne?

km. ugyan ez de végig vezetett szervizkönyves, a számlákkal együtt!

vezérlés tavaly cserélve.

4 el. ablak, 16' gyári alufelni, sport belső, ect. a többi az aláírásomban.

Módosítva : wakond
Link to comment
Megosztás:

én 2 évig megtartom még, a kiszemelt egy ilyen, vagy egy ilyen esetleg egy ilyen.

persze használtan, és minimum 2010-es évjárattól.

Azért az XEP-re jellemző szervizköltségek után egy TDCi vagy egy Ecoboost okozhat meglepetéseket. Ezekben bőven van bonyolítás, szerelőt sem lesz egyszerű keríteni hozzá, meg majd azért ülj le mielőtt meghallgatod az alkatrész ár és munkadíj részt a szervizben...

Én részemről sima szívó benzin forever (amíg az én pénztárcámból kell finanszírozni. Ha céges/leírható, akkor már más a szitu).

Van sok-sok jó autó, jó konstrukciójú autó.

Link to comment
Megosztás:

wakond, on 13 Jun 2015 - 06:49 AM, said:

szerintem túl őszinte a hirdetés, néha a kevesebb több.

jártam már így, meghirdettem a robogómat, én is szépen leírtam mindent, a kutya sem jelentkezett 2 hónapig.

majd egy szokásos sablon dumára átírtam, és el is vitték.

apropó, enyém mennyit érne?

km. ugyan ez de végig vezetett szervizkönyves, a számlákkal együtt!

vezérlés tavaly cserélve.

4 el. ablak, 16' gyári alufelni, sport belső, ect. a többi az aláírásomban.

Túl őszinte? Én már csak ilyen vagyok... Amit leírtam, azt meg kell rajta csinálni, laikus is észreveszi.

Egy hasonló évjáratú, és km. futású autót hibátlan állapotban szerintem olyan 750-ezer körül el lehet adni.

Link to comment
Megosztás:

Janó32, on 13 Jun 2015 - 09:33 AM, said:

Azért az XEP-re jellemző szervizköltségek után egy TDCi vagy egy Ecoboost okozhat meglepetéseket. Ezekben bőven van bonyolítás, szerelőt sem lesz egyszerű keríteni hozzá, meg majd azért ülj le mielőtt meghallgatod az alkatrész ár és munkadíj részt a szervizben...

Én részemről sima szívó benzin forever (amíg az én pénztárcámból kell finanszírozni. Ha céges/leírható, akkor már más a szitu).

Van sok-sok jó autó, jó konstrukciójú autó.

Ezt osztom én is. Ezért várom a tapasztalatokat az új Mazda 3-asról, a 120 lovas benzines fog érdekelni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem baj, ha őszinte, sőt! Így legalább nem jönnek el potyára nézelődni.

Én még úgy szoktam - nem mintha túl sokat adtam volna el -, hogy fix árat adok meg, azt az árat, ami nekem kell, velem senki ne alkudozzon pofátlanul, meg hogy a feléért elviszi, stb., mert csak egymás idejét raboltuk, arra meg nincs kapacitásom. Előző kocsimnál leírtam, hogy nagyon fix ár, nem adom üzembentartóira sem, elmondtam őszintén, hogy milyen az autó, sokat is fogyaszt, stb. így 2 hónap alatt volt kb. 10-12 érdeklődő - email/telefon, ebből 3 tűnt komolyabbnak, végül 1 volt olyan, aki el is jött megnézni és ő el is vitte, mert azt kapta, amit hallott/olvasott (egyébként az autó is igen jó volt, csak Mo.-on eladhatatlan kategória). Megszűrtem az embereket - már telefonhoz alig mertek nyúlni, minimalizáltam az energia befektetést - 1 embernek kellett csak megmutatni, megkaptam az elképzelt összeget és a vevő is elégedett volt. :closedeyes:

szerintem túl őszinte a hirdetés, néha a kevesebb több.

jártam már így, meghirdettem a robogómat, én is szépen leírtam mindent, a kutya sem jelentkezett 2 hónapig.

majd egy szokásos sablon dumára átírtam, és el is vitték.

apropó, enyém mennyit érne?

km. ugyan ez de végig vezetett szervizkönyves, a számlákkal együtt!

vezérlés tavaly cserélve.

4 el. ablak, 16' gyári alufelni, sport belső, ect. a többi az aláírásomban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.