Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Arra gondoltam, hogy kicsit feldobnám a kocsim külsejét némi szines csíkkal. Érthető okokból viszont nem szívesen nyúlnék a lakkozáshoz, festéshez, így arra gondoltam, hogy a taxikon, unixos, ilferros autókon látható matricászós céggel viteleztetném ki. Kérdésem, hogy szerintetek érdemes-e, ízlésesen megoldható-e ez így. Ha igen, akkor kit tudtok ajánlani. Ahogy elnéztem a piac elég szűk, leginkább csak üvegfóliázósok vannak.

Ízlésesen biztos nem <_< Ez az én véleményem. Bár te tudod..... Csak nehogy a "cicás autók" rovatba kössé ki :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tempomatosok!

Valakinek sikerült már érdemi előrelépést tennie az ügyben?

Még nem néztem meg az ECU csatiját, eddig hangszoró project ment, tegnap tettem be kolegámnak is. <_<

Majd megnézem.

Jó lenne egy G kapcsolási rajz, valaki nem tud, akkor lehetne előrelépni.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy kicsit feldobnám a kocsim külsejét némi szines csíkkal. Érthető okokból viszont nem szívesen nyúlnék a lakkozáshoz, festéshez, így arra gondoltam, hogy a taxikon, unixos, ilferros autókon látható matricászós céggel viteleztetném ki. Kérdésem, hogy szerintetek érdemes-e, ízlésesen megoldható-e ez így. Ha igen, akkor kit tudtok ajánlani. Ahogy elnéztem a piac elég szűk, leginkább csak üvegfóliázósok vannak.

Hát ha mindenképp matricázni akarsz, akkor itt szoboszlón van egy cég, aki tökéletes munkát végez autódekorban, csak meg is kérik az árát. Láttam már munkájukat, tényleg hibátlan, de tényleg drága. A rendőrség mg a mentők is hozzájuk járnak matricáztatni <_<

Link to comment
Megosztás:

Uhu,Te mit mondasz az ültetésről,ugy ,hogy a gyári gátlók maradnak bent.Nem koptatja el hamarabb a gumikat?Vagy érdemesebb gátlókat is cserélni,mondj vmit amit ajánlasz.Toronymerevítő kell?

Általános szabály hogy 30-40mm-nél nagyobb mértékű ültetés esetén mindenképp javallott a gátlócsere (leginkább olyanra amelyik speckó az ültetőrugóhoz lett tervezve - lásd rövidített szárú/keményebb gátlók), de én szívem szerint még a legkisebb mértékű ültetéshez is hozzáigazítanám a gátlót.

Link to comment
Megosztás:

sajnos az astra g coupe tapasztalataim szerint hátul már 4 centinál is ajánlott a kemény gátló. annyira kicsi lesz a gátló mozgási útja hogy nincs ideje rendesen csillapitani.

az 5 ajtósok nem tudom hogy hogy viselkednek.

Nekem FK lengéscsillapitóm van, APEX rugóm ami 4 cm-t ültet, és a rugó az 1.4 eshez való azért hogy legyen egy kis komfortja, mert az gyengébb rugó.

az elején nem voltam megelégedve ezekkel, de mostmár azt mondom hogy jó. bekoptak <_< az elején nagyon pattogott, majd egy párezer után lágyabb lett.

nem túl kemény, nem billeg, müködik jól, meg vagyok elégedve ezzel így.

20.000 km tert mentem vele.

Link to comment
Megosztás:

sajnos az astra g coupe tapasztalataim szerint hátul már 4 centinál is ajánlott a kemény gátló. annyira kicsi lesz a gátló mozgási útja hogy nincs ideje rendesen csillapitani.

az 5 ajtósok nem tudom hogy hogy viselkednek.

Nekem FK lengéscsillapitóm van, APEX rugóm ami 4 cm-t ültet, és a rugó az 1.4 eshez való azért hogy legyen egy kis komfortja, mert az gyengébb rugó.

az elején nem voltam megelégedve ezekkel, de mostmár azt mondom hogy jó. bekoptak <_< az elején nagyon pattogott, majd egy párezer után lágyabb lett.

nem túl kemény, nem billeg, müködik jól, meg vagyok elégedve ezzel így.

20.000 km tert mentem vele.

Köszi a segítséget Mindegyikőtöknek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ti mit tankoltok a gépállatba? :huh:

Én fél éve csak Shell-t, néha kap egy kis V-Power-t is, haver az OMV-re esküszik. Kinek mi a tapasztalata?

Nézz körül a fogyasztás- topicban!

Én diesellel járok, "nagynevű" kútnál utoljára tavaly nyáron egy szerbiai MOL-kútnál tankoltam.

Lehet, hogy gasoilban nincs akkora szórás, mint benyában? <_<

Link to comment
Megosztás:

2000.09 hótól...

minden eszi az olajat ha szétcsapják / szétcsapták jószokszor...

az asszony Z14XE je kölcsönzői autó volt, 110 van benne, és 16.000 km alatt 1 liter 5w30 fogyott belőle... erre vigyáztak, és nem is eszi az olajat.

Hali.

Köszi a választ.

2000.09 elött akkor még x-es motorokkal voltak szerelve.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.