Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

;)

jólélünk van :lol:

ááá. semmi extra...

mondom én: repcsi ócsón, szállás, a legolcsóbb, és a legszarabb helyen, a kocsim meg kevesebbért, mint amennyiért a másikat eladtam, a sör meg rosszullétett okozott... :lol:

csúszok lejjebb bazzeg..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, nem... brüsszelbe várostnézni voltam az asszonnyal...

ócsó volt a repcsi, oszt mentünk...

jövő hónapban velencébe fogok menni....

annyiba kerül a repcsijegy, mintha kimennék bécsbe autóval...

a szállás meg mint egy balatoni apartmann... mindek lennék itthon????? :lol:

hogy mik nem történnek itt a nagy válságban ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

;)

jólélünk van :lol:

ááá. semmi extra...

mondom én: repcsi ócsón, szállás, a legolcsóbb, és a legszarabb helyen, a kocsim meg kevesebbért, mint amennyiért a másikat eladtam, a sör meg rosszullétett okozott... :lol:

csúszok lejjebb bazzeg..... :)

Émmá sírok is .. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma nem hallgattam zenét a kocsiban és ezért sajnos feltűnt (azóta már rádiózás közben is ezt figyelem és zavar), hogy ahol a TID érintkezik a középkonzollal, ott bizonyos fordulatnál rezonál a műanyag és így zörög az egész. Ezzel mit lehetne kezdeni?

Mellesleg menetszél nálam is van 90-től, akkor berezonál az enyhén törött aljú ablakon terpeszkedő légterelő és állandóan úgy hallok egyébként mindent a kocsiban, mintha nyitva lenne a bal első ajtó... De látszólag minden a helyén van... Ez mitől lehet?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ma nem hallgattam zenét a kocsiban = Hiba

Ezzel mit lehetne kezdeni? --> vissza kell szokni a zenére ;)

menetszél nálam is van 90-től, akkor berezonál az enyhén törött aljú ablakon terpeszkedő légterelő és állandóan úgy hallok egyébként mindent a kocsiban, mintha nyitva lenne a bal első ajtó... De látszólag minden a helyén van...

Ez mitől lehet? --> talán nem ettől? = enyhén törött aljú ablakon terpeszkedő légterelő

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Bocsesz, de a nap végére olyan jó hangulat lett itt, hogy... na mind1

A konzollal annyit esetleg tudsz tenni, hogy kiveszed, és (elvileg) van rajta talán körbe egy vékony szivagy sáv (talán pont a zajcsillapítás végett), na ezt talán megspékelheted még egy kis öntapis szivaccsal (mondjuk nyílászáró szivacs).

Link to comment
Megosztás:

ÜDV EMBÖRZ!

Ismét frissítettem a táblarendszeren, mely továbbra is az aláírásomban tölthető le...

Újítások:

- Részletes kimutatás az egyéb ráfordításokra

- 4 új elem a történeti visszatekintő grafikonokban (üz.a. költség, futás, átlagfogyasztások)

továbbra is: BMKK

Üdv:

frz_2.gif

u.i: És ígérem egyszer kiadok egy olyan verziót is amiben ki lesznek javítva az elgépelések ;)

Link to comment
Megosztás:

Bocsesz, de a nap végére olyan jó hangulat lett itt, hogy... na mind1

A konzollal annyit esetleg tudsz tenni, hogy kiveszed, és (elvileg) van rajta talán körbe egy vékony szivagy sáv (talán pont a zajcsillapítás végett), na ezt talán megspékelheted még egy kis öntapis szivaccsal (mondjuk nyílászáró szivacs).

Köszi!

Légterelőt levadászom. A kijelzőt nem tudom hogy szedjem ki. Van aki azt mondta flegmán, hogy csak fújjak az érintkezéshez WD40-t. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor mehet a WD40!

Én szétszedném ;)

Nem több fél óránál, ha még soha nem csináltad, ezt nekem hidd el. Mikor megvettem a kocsit (tavaj) rá 2 hétre kb elszállt a közép kijelzőm, mármint nem világított, nem írt, nem csinált kávét, szóval semmi.

Az itteni tanácsokra/ leirásokra hagyatkozva szétszedtem, megfújtam kontakt spray-el, összeraktam és működött, az egész művelet 1 óra alatt megvolt úgy, hogy közben berohangáltam a géphez olvasni, ha valahol megakadtam.

Link to comment
Megosztás:

Jó ideje nyikorgott már a bal első ajtóm, ma meguntam és letisztítottam óvatosan féktisztítóval csak a pántot, amennyi teljes ajtónyitás mellett kint van. Majd az üregbe, ahova visszabújik fújtam kevés WD40-et és a pántra. A nyikorgás megszűnt de nem ártottam a művelettel? Kenjek rá inkább zsírt? Vagy kenjem a hajamra? ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó ideje nyikorgott már a bal első ajtóm, ma meguntam és letisztítottam óvatosan féktisztítóval csak a pántot, amennyi teljes ajtónyitás mellett kint van. Majd az üregbe, ahova visszabújik fújtam kevés WD40-et és a pántra. A nyikorgás megszűnt de nem ártottam a művelettel? Kenjek rá inkább zsírt? Vagy kenjem a hajamra? ;)

én megkenném még zsírral, hisz a WD40 jó szokása a patyolat tisztítás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó ideje nyikorgott már a bal első ajtóm, ma meguntam és letisztítottam óvatosan féktisztítóval csak a pántot, amennyi teljes ajtónyitás mellett kint van. Majd az üregbe, ahova visszabújik fújtam kevés WD40-et és a pántra. A nyikorgás megszűnt de nem ártottam a művelettel? Kenjek rá inkább zsírt? Vagy kenjem a hajamra? ;)

Kend a hajadra nyugottan a zsírt.Biztos lehetsz benne,hogy az a legjobb hajfixáló,és selymes fényűvé is varázsolja a hajad.Ezután mehetsz rómába erős szélben new york-ba hóesésben,a hatásában biztos lehetsz. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kend a hajadra nyugottan a zsírt.Biztos lehetsz benne,hogy az a legjobb hajfixáló,és selymes fényűvé is varázsolja a hajad.Ezután mehetsz rómába erős szélben new york-ba hóesésben,a hatásában biztos lehetsz. :lol: ;)

De csak vasúton utazzon ha jól gondolom.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.