Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A király én vagyok :blink:

nekem 2011 06.05. kor jár le mindkettő :lol:

Nem freeze a király én vagyok Az idén /még/ nov. 27-én voltam műszakin. A zöld kártyám 2010 márc. 23-ig jó.

Tehát akkor ki a király!?

Lehúztam erről a m.cskos kormányról 10.000ft-ot!!!

Lali? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem freeze a király én vagyok Az idén /még/ nov. 27-én voltam műszakin.

Mennyit görcsöltök ezen...

Dec. 3-al jó vagyok? :blink: Direkt azért csináltattam meg a Corsán mert féltem hogy jövőre bevezetik az évenkénti műszakit.

De én nem vagyok akkora király, mert a Corsa csak Euro1-es, emiatt a zöldkártyája olcsóbb mint neked, szóval én nem nyertem annyit. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mennyit görcsöltök ezen...

Dec. 3-al jó vagyok? :blink: Direkt azért csináltattam meg a Corsán mert féltem hogy jövőre bevezetik az évenkénti műszakit.

De én nem vagyok akkora király, mert a Corsa csak Euro1-es, emiatt a zöldkártyája olcsóbb mint neked, szóval én nem nyertem annyit. :rolleyes:

pdig hivatalosan a katalizátoros zöldkártya 7300 ft, függetlenül az euro valamennyitől...

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg jó dolog! Én egy torrentről szedtem le. Ez eléggé sokáig tartana leszedni. Nem?

Leszedtem a magyar nyelvű verziót is, azt már én is tudtam használni. Elég kevés szót tudok angolul. :rolleyes:

Az lenne az igazi ha a gépre tudnám csatlakoztatni az autót. :blink: Persze nem lehetetlen, csak hát kőtteni kéne rá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg jó dolog! Én egy torrentről szedtem le. Ez eléggé sokáig tartana leszedni. Nem?

Leszedtem a magyar nyelvű verziót is, azt már én is tudtam használni. Elég kevés szót tudok angolul. :rolleyes:

Az lenne az igazi ha a gépre tudnám csatlakoztatni az autót. :blink: Persze nem lehetetlen, csak hát kőtteni kéne rá. :lol:

Meg tudnád velünk is osztani? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyiért lehetne eladni egy 2005 ös classicII -t? Z16XEP és sok extrával van. Csak körülbelüli árak kellenének, hogy ha hirdetném, akkor mennyiért menne minnél elöbb, de ugy hogy még "jól" is járjak. Lehet hülye kérdés, de kiváncsi vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyiért lehetne eladni egy 2005 ös classicII -t? Z16XEP és sok extrával van. Csak körülbelüli árak kellenének, hogy ha hirdetném, akkor mennyiért menne minnél elöbb, de ugy hogy még "jól" is járjak. Lehet hülye kérdés, de kiváncsi vagyok...

Néz szét a használtautón !!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.