Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszönöm a gyorshajtásos hozzászolásokat,igy nem marad más mint várok.

Lenne mégegy kérdésem,kérésem.

Egy ismeröstöl kaptam egy öninditót,tiszta uj állapotban,annyit tudodd rola hogy Opel,1.4 vagy 1.6 körüli-hez való,de ennél többet semmit nem tud ö sem.

AMi rá van irva az a következö.

Valeo Made is France

21K8 0217 Sm M2

09130838

D6R6162 12 V

Nem tudom ezekböl lehet e valamit kezdeni,hogy mégis milyen tipusra való ez akkor most?

Valaki esetleg ezekböl nem tudna valamit mondani nekem?

Köszönöm elöre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a nem távírányítós kulcs az mennyire érzékeny nedvességre? Van benne bármi olyan dolog ami tönkre tud menni? Főleg az immo miatt merült fel bennem a kérdés. Nyáron kempingezni mennénk tengerpartra és mivel elég parás vagyok kocsi ügyben, a kulcsot meg őrizetlenül nem hagynám a parton ezért felmerült bennem az az ötlet, hogy magammal viszem a vizbe. Persze nem a távírányítósat :rolleyes:. Lehet tőle baja? Ti hogy oldjátok meg az ilyen helyzeteket, azon kívűl, hogy nem mentek kempingezni ;).

Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a nem távírányítós kulcs az mennyire érzékeny nedvességre? Van benne bármi olyan dolog ami tönkre tud menni? Főleg az immo miatt merült fel bennem a kérdés. Nyáron kempingezni mennénk tengerpartra és mivel elég parás vagyok kocsi ügyben, a kulcsot meg őrizetlenül nem hagynám a parton ezért felmerült bennem az az ötlet, hogy magammal viszem a vizbe. Persze nem a távírányítósat ;). Lehet tőle baja? Ti hogy oldjátok meg az ilyen helyzeteket, azon kívűl, hogy nem mentek kempingezni :D.

Előre is köszi a válaszokat.

Kempingezés,sátorozás,strandolás alapszabálya, sose hagyd őrizetlenül a motyót,mert új gazdája lessz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a nem távírányítós kulcs az mennyire érzékeny nedvességre? Van benne bármi olyan dolog ami tönkre tud menni? Főleg az immo miatt merült fel bennem a kérdés. Nyáron kempingezni mennénk tengerpartra és mivel elég parás vagyok kocsi ügyben, a kulcsot meg őrizetlenül nem hagynám a parton ezért felmerült bennem az az ötlet, hogy magammal viszem a vizbe. Persze nem a távírányítósat :rolleyes:. Lehet tőle baja? Ti hogy oldjátok meg az ilyen helyzeteket, azon kívűl, hogy nem mentek kempingezni ;).

Előre is köszi a válaszokat.

Nem lesz semmi baja a sima kulcsnak, ha elviszed úszni, mivel az immo indukciós elven működik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a nem távírányítós kulcs az mennyire érzékeny nedvességre? Van benne bármi olyan dolog ami tönkre tud menni? Főleg az immo miatt merült fel bennem a kérdés. Nyáron kempingezni mennénk tengerpartra és mivel elég parás vagyok kocsi ügyben, a kulcsot meg őrizetlenül nem hagynám a parton ezért felmerült bennem az az ötlet, hogy magammal viszem a vizbe. Persze nem a távírányítósat :rolleyes:. Lehet tőle baja? Ti hogy oldjátok meg az ilyen helyzeteket, azon kívűl, hogy nem mentek kempingezni ;).

Előre is köszi a válaszokat.

Nyeld le, ha szerencséd van estére előkerül. :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Annyira azért nem, de épp most beszéltem a főnökkel és kiderült hogy csak a két furgonba havi több mint 1M az üzemanyagköltség... :rolleyes:

Az havonta legalább 2857 l benzin (350 Ft/l-es árral), azaz 35714 km/hó (8l fogyasztást feltételezve).

No, tőletek sem vennék furgont ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek, most igy azért megnyugodtam, csak elsőre furcsának tünt.

Még1szer köszii

Nekem az lenne a furcsa ha jóval 90 alatt lenne vagy esetleg 80 körül! Ugyanis nekem ez volt a régi termóval. Nem jó a motornak az alacsony hőfok. Bár a régi termóval is télen a legnagyobb hidegbe is megmelegedett viszonylag gyorsan csak nem akarózott neki 81-82 nél többre felmenni, sőt ha fűtöttem akkor még majdnem hogy 80alá is ment ha hosszút mentem. Meg ami a legjobban idegesített, hogy iszonyatosan vándorolt a hőfok. Volt hogy városba felment majdnem 90re majd elkeztem menni vele akkor le 80ra. Vagy ami nagyon gáz hogy már 5-10 fokba csesznek emelkedőnek lefele mikor motorfékezeztem akkor lement 80 alá jó két mutatónyit. Szal egyértelmű termó hiba. Mióta ki lett cserélve azóta tutti nagyon. Picikét mászkál mondjuk úgy 2 mutatónyit. Dehát ennyi meg belefér, ott van a 90 tövében. Ha városba szütyörgök akkor 90 felé is felmegy és indul a venti majd egyből le. Ha sokat kell szütyörögni akkor ez mondjuk 15-20 szor is megismétlődik. Engem nem zavar, nekem igy nagyon tetszik, mert üzem meleg motorral elvileg a fogyasztás is jobb meg nem kopik.

Ám most nézem, hogy ti is győriek vagytok. Nincs kedvetek péntekenként egy Pezo-s talihoz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.