Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

akkor ma egész nap a fórumon fogsz lógni, mi ?! :)

nem is igaz.... :lol:

voltam csergőnél,aztán ázsia center (a férfiak rémálma :lol: ,de sok jó kínai bige van :D ),aztán ereco-nál,majd bemegyünk a mekibe a salgótarjáni útnál....csak mennénk mert bezárt...akkor haza.

ennyi.

Link to comment
Megosztás:

nem is igaz.... :lol:

voltam csergőnél,aztán ázsia center (a férfiak rémálma :lol: ,de sok jó kínai bige van :D ),aztán ereco-nál,majd bemegyünk a mekibe a salgótarjáni útnál....csak mennénk mert bezárt...akkor haza.

ennyi.

Mintha csak rólam beszélnél... Ha végre elesz oda a fene, és megtetszik mondjuk egy nadrág, veszek rögtön 3at, hogy minél ritkábban kelljen vásárolni. A világ legrosszabb vásárlóereje a magyar férfi :) Én van, hogy ilyen nagyáruházakban fizikailag leszek rosszul. Mondjuk lehet, hogy a fele hiszti, de tényleg van, hogy majdhogynem leizzadok. Szegény asszonnyal veszexem, h mennyünkmámennyünkmá, lassan mind2en rájövünk, mindenkinek jobb, ha ő megy egyedül.

Link to comment
Megosztás:

Alternatív megoldás: aláteszel egy jó forró vizes lábast, és várod, míg kiolvad.

Befagyott kézifékkel általában nehezebb elmenni a következő mélygarázsig.

Köszi, ez használhatónak tünik, megpróbálom... bár nem hiszem hogy befagyott volna, hiszen elötte pörögtem párat kézifékkel

Egyébként a höforrást a hátsó kerekek mögé kell tenni? Próbálta valaki? Garázs az nem jön szóba most...

Link to comment
Megosztás:

Mióta ez a téma a fórumon folyamatosan fülelek, de én még sohasem hallottam, hogy bármi bármit is működne. Süket vagyok? :lol:

Én úgy szoktam fülelni, hogy ráállítom mondjuk lábra (ablakon nem működik, ott mindig nyitott állapotban van), venti egyesre van kapcsolva és csak gyújtást adom rá, nem indítom be a motort. Majd eztán nyomkodom a belső levegő keringetőt. Lehet hallani a kis motort ahogy zár nyit. Különben meg a beáramló levegő hangja is megváltozik amikor mondjuk zár vagy nyit. Akár 4-esen is lehet hallani.

Egyébként megjavult nálam.

Link to comment
Megosztás:

Mintha csak rólam beszélnél... Ha végre elesz oda a fene, és megtetszik mondjuk egy nadrág, veszek rögtön 3at, hogy minél ritkábban kelljen vásárolni. A világ legrosszabb vásárlóereje a magyar férfi :lol: Én van, hogy ilyen nagyáruházakban fizikailag leszek rosszul. Mondjuk lehet, hogy a fele hiszti, de tényleg van, hogy majdhogynem leizzadok. Szegény asszonnyal veszexem, h mennyünkmámennyünkmá, lassan mind2en rájövünk, mindenkinek jobb, ha ő megy egyedül.

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy: "De ugyanez 312 Ft-tal olcsóbb a ...-ban, vegyük meg inkább ott". (Az nem érdekes, hogy 800 Ft-ból lehet oda eljutni... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy: "De ugyanez 312 Ft-tal olcsóbb a ...-ban, vegyük meg inkább ott". (Az nem érdekes, hogy 800 Ft-ból lehet oda eljutni... :) )

nem értünk mi ilyen dolgokhoz :lol:

bezzeg a csajok :lol: ..

de tény hogy vannak árkülönbségek,nem is kicsik

Link to comment
Megosztás:

küszöbök , oldalléc és kilincsek színre fújása kb. mennyibe kerül? /ezüst szürke színű az autóm/

Kérdezz meg egy festőt, aztán számold hozzá hogy, ami most van fent az rücskös, vagyis kell sima, festető. Vagy kérdezd meg a festőt, hogy mit tud alakítani vele, gondolom nem sokat.

10237+fa a bolti ár :lol:

MC törzsvásárlói kedvezménnyel, vagy anélkül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nincs kedvezményem a beta-nál....

kérdeztem ..... azt mondták milliós tételnél lehet róla szó..

kösz a semmit :lol:

Kíváncsi lennék azért, hogy a betánál elköltött egy milláért kapott dolgokat simán hazavinném-e kis 5 ajtósomba. Szerintem simán.

Na, jövő héten kipróbálom, úgyis jön a karácsony. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.