Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hi,

Tud valaki méretet mondani G astra Caravanhoz, ablaktörlő lapát tekintetében?

Előre azt találtam, hogy 500mm és 450mm, nem tudom ez jó-e...?

Illetve hátra mekkora kell?

(sajnos nem volt időm lemérni őket...)

Classic II, 5a-on 480 és 520mm-es kell... A Caravan szélvédője is ugyanaz szerintem...

Link to comment
Megosztás:

és milyen igaz... el se tudjátok képzelni... és nézz mélyebben magadba. amikor autótkerestél ugye hogy átugrottad a 150.000 km feletti futásteljesítményü autókat??? ( még diesel esetében is )

Pontosan- amúgy Ti mondtátok-mondjátok folyamatosan (mármint itt fórumozók!), hogy nem km alapján veszünk autót, hanem az állapot alapján. Nekem annyiban volt szerencsém, hogy az autó 2 éves korától "szem" előtt volt, tudtam az előéletéről, így tudtam milyen gépet milyen állapotban, hány km-rel veszek- egyenlőre nem is bántam meg és ez maradjon így is kb. 10 évig...! :D

Link to comment
Megosztás:

és milyen igaz... el se tudjátok képzelni... és nézz mélyebben magadba. amikor autótkerestél ugye hogy átugrottad a 150.000 km feletti futásteljesítményü autókat??? ( még diesel esetében is )

Sajnos, még mindig Kádár-népe vagyunk és leszünk is egy darabig (mindig...)... :D

Link to comment
Megosztás:

és milyen igaz... el se tudjátok képzelni... és nézz mélyebben magadba. amikor autótkerestél ugye hogy átugrottad a 150.000 km feletti futásteljesítményü autókat??? ( még diesel esetében is )

én mérnök vagyok :D most vettünk az asszonynak autót, megnéztem vagy nyolcat, de a motorindításon túl nem jutottunk egyikkel sem :P ... végül egy 10 éves ezres Suzuki lett, 175e km-el :P azzal már próbakört is mentem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.