Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Valaki szedet már szét külső elektromos visszapillantó? Hogyan lehet levenni a tükörházat a háromszög tengelyéről? Jobb kormányos jobbos tükrön szeretném lecserélni a tartó háromszöget, hogy normálisan be lehessen állítani az anyósülésnél a tükröt. Ha jól láttam, akkor csak ennyi a különbség a két tükör között.

Nekem ilyen van:

5.JPG

Ilyen a gyári?

3212223_2_644x461_opel-g-astra-tukor-gyari-gm-uj-jobboldali-elektromosan-allithato-fenykepek_rev002.jpg

Vagy ez Cupe-hoz való?

A Tükörlapot hogy tudom kivenni, anélkül, hogy ne törjem el?

Link to comment
Megosztás:

ma volt egy kis akcióm egy újabb swift sporttal ... :)

nem értettem mit akar ... amikor mutattam neki hogy 3. ba (kb100-110) vagyok és akkor nyomjunk egy padlót

szegényke .... :)

pedig többen mondták hogy szedjem le a feliratot a kocsi hátuljáról és ragasszak fel egy 1.6 feliratot :)

de gonosz lennék :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy ez Cupe-hoz való?

Igen, a második képeden szereplő tükör az a Coupe-é.

Olyat mint ami az első képeden szerepel, más én is megpróbáltam szétszedni (nekem csak tükörlap körüli keret kéne, maga a tükörház és a háromszög nem, aCoupé tükör meg amúgy is elég ritka), de úgy találtam hogy csak roncsolással lehetne, azaz maximum szétbarmolni tudnád. :(

Link to comment
Megosztás:

ma volt egy kis akcióm egy újabb swift sporttal ... :)

nem értettem mit akar ... amikor mutattam neki hogy 3. ba (kb100-110) vagyok és akkor nyomjunk egy padlót

szegényke .... :)

pedig többen mondták hogy szedjem le a feliratot a kocsi hátuljáról és ragasszak fel egy 1.6 feliratot :)

de gonosz lennék :D

Miért még nem tetted meg? :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Miért még nem tetted meg? :evilgrin:

nincs szívem hozzá :)

az hozzá tartozik a sztorihoz hogy eleve 100al mentem 90 helyet...

majd elkezdet kissé tolni majd előzni...

az ilyen engem valahogy irritál ... van amikor lesz@rom és húzódok le hogy menjen ...

ma pont nem abba hangulatban voltam..

Link to comment
Megosztás:

nincs szívem hozzá :)

az hozzá tartozik a sztorihoz hogy eleve 100al mentem 90 helyet...

majd elkezdet kissé tolni majd előzni...

az ilyen engem valahogy irritál ... van amikor lesz@rom és húzódok le hogy menjen ...

ma pont nem abba hangulatban voltam..

Hát ja, dübörög a tesztoszteron.

Egy-két évtized múlva meg örülünk, ha egyenesen tudunk pisálni... :smartass:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Nekem olyan problémám lenne, hogy ha áll egy éjszakát azt autóm akkor reggel kb úgy indul mintha 3 henger menne. Ezt kb egy hete kezdte el. 1x dobott is P0302-es hibát és P0300-ast. elvileg gyújtás kimaradás volt.

Akkor leszedtem az aksi sarut, hogy töröljem a hibát, ez már vagy 5 napja volt, azóta nem tárolt el semmit. De viszont ez a rángatva való indulás megmaradt CSAK hideg állapotban.

Ma megnéztem a vastag és vékony kartel csöveket, tele volt trutyival. Habos cuccal. ez okozhat esetleg ilyen hibát szerintetek?

Egyébként vagy 5-10 másodpercig jár ilyen rosszul azután szépen megy a motror.

Reggel kiderül amúgy :)

Szia!

Nállam 0300 0301 0302 0303 0304 hibák voltak. Nállam 1 tank benzin elautozása segített vidékre (országút, pálya)

Tapasztalatok leírása a gázos Astrákról itt: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1646

Üdv

Link to comment
Megosztás:

hidd el hogy nincs benne ...

amiben van légtömegmérő abba nincs MAP szenzor

és a Z14XEP-ben van légtömegmérő ...

van egy pár kivétel , de G Astra-ba nincs ilyen

Légtömegmérő okozhat ilyen hibát: "ha fékezek és kinyomonom a kuplongot meg nyomom a fék pedált akkor a fordulat számom leesik kb 500-ra, de ha megállok akkor vissza áll normál állapotba de ingadozik" ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

csinált már valaki hátsófék átalakítást? Dobról tárcsára? Kivitelezhető? Megéri egyáltalán megcsinálni, mármint teljesítményben anyagiakban stb...? Úgymond befektetett energia/érték aránya jó? Ez is egy olyan művelet mint egy utólagos extra (tempomat, ülésfűtés, ködlámpa, komfort ablak stb.) beépítése? <_< És végül az utolsó kérdés: hivatalos szervhez is el kell fáradni egy ilyen mutatvány miatt?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.