Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Van itt bárki, vagy valakinek ismerőse aki belépett a Forensis-be? A 8Ft/l üzemanyag kedvezmény egész jól hangzik, de nem tudom lehet-e hátulütője a dolognak.

http://www.forensis.hu

Remélem ez nem minősül reklámnak vagy ilyesmi. Ha mégis, akkor töröljétek :icon1:

Lehet a 0,15 Ft miatt az ország legnagyobb kedvezménye? Két kollégámnak MOL-os tankoló kártyája van, az -8 Ft.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van itt bárki, vagy valakinek ismerőse aki belépett a Forensis-be? A 8Ft/l üzemanyag kedvezmény egész jól hangzik, de nem tudom lehet-e hátulütője a dolognak.

http://www.forensis.hu

Remélem ez nem minősül reklámnak vagy ilyesmi. Ha mégis, akkor töröljétek :icon1:

Én eddig Forensis-szel tankoltam. Nincs semmi hátsószándék benne. Agip kúton elfogadják -8ft.

Viszont Tigáz gázszolgáltató van nálunk (ENI csoport) és tőlük kaptam regisztráció után egy kártyát, amivel -10ft-ért tankolok az Agip-nál.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kicsit azért drága. Mondjuk a Conrad sosem az olcsóságáról volt híres, de pl vaterán 3500-ért már van ilyen raktárról, tehát nem kell várni rá heteket, mint ebay-ről.

az a 3500as cucc valóban használható? mert azért annyit megérne a cucc....

Link to comment
Megosztás:

az a 3500as cucc valóban használható? mert azért annyit megérne a cucc....

Tökéletesen működik. Nem rég kaptam meg, azóta tesztelem. Még Windows Phone is használható, bár szegényesebb app van rá, mint androidos társaira.

imy

Elküldve Ma, 10:14

MaSt-R, on 02 Feb 2014 - 09:20 AM, said:snapback.png

Én DX-ről rendeltem, 15$ volt, és működik....

Az ingyenes vagy a pro torque appot használod? És mely szenzorok küldik az adatokat? Nekem a pillanatnyi fogyasztás még rendben is lenne, de az átlagfogyasztás erősen optimista. :) Illetve az üzemanyag mennyiségét nem jelzi ki. A többi amit néztem az jónak tűnik..

Link to comment
Megosztás:

Tökéletesen működik. Nem rég kaptam meg, azóta tesztelem. Még Windows Phone is használható, bár szegényesebb app van rá, mint androidos társaira.

Az ingyenes vagy a pro torque appot használod? És mely szenzorok küldik az adatokat? Nekem a pillanatnyi fogyasztás még rendben is lenne, de az átlagfogyasztás erősen optimista. :) Illetve az üzemanyag mennyiségét nem jelzi ki. A többi amit néztem az jónak tűnik..

Igen, ezek érdekes dolgok, nekem a Torque Pro van, az üzemanyag szintet az se mutatja, az átlag fogyasztást meg kb. mint a gyári fedkompok, pár decit pluszba rá kell számolni, de beállításoknál asszem van egy érték, amivel lehet finomítani (attól függően változtatva, hogy merre csal). A ScanMyOpel viszont literben mutatja az üzemanyag szintet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Az alábbi problémával kapcsolatban segitsen valaki.Van egy G astra m 1.7 dti beázik a pedálok alatt hűtőfolyadék.Opel szerviz álltal bevizsgálva azt a választ kaptam minden ok.Tartályból fogy a viz a radiátor jó,csövek rendben.Honnan kerül be a viz?Ebben kérem a segitségeteket.Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van itt bárki, vagy valakinek ismerőse aki belépett a Forensis-be? A 8Ft/l üzemanyag kedvezmény egész jól hangzik, de nem tudom lehet-e hátulütője a dolognak.

http://www.forensis.hu

Remélem ez nem minősül reklámnak vagy ilyesmi. Ha mégis, akkor töröljétek :icon1:

Szia!

Én már 2 éve tag vagyok. Minden rendben van. Jár a 8 Ft mindig. Az elején még 10 Ft volt.

Egyéb költség nincs semmi. Most készülök Forensis telefon flottába is belépni.

A forensis alkatrész áruházban pedig 40% kedvezmény van az alkatrészekre. Nagyon jó árak vannak így.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem az előbb a stab.pálcát.Nem is tudtam,hogy azon 18-as csavar van,még jó hogy találtam itthon 18-as csillagkulcsot.Mondjuk csavart is adhatnának hozzá.Tavaly cseréltem a bal oldalit,de azon nem tűnt fel.Lehet 19-essel szedtem le? Persze hogy nincsen 18-as krovám.Holnap veszek egyet 20-assal együtt.Nemrég vettem 16-os gyertyakulcsot is,mert az sem volt itthon.Miért ilyen idióta méretek vannak az Astrán?

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem az előbb a stab.pálcát.Nem is tudtam,hogy azon 18-as csavar van,még jó hogy találtam itthon 18-as csillagkulcsot.Mondjuk csavart is adhatnának hozzá.Tavaly cseréltem a bal oldalit,de azon nem tűnt fel.Lehet 19-essel szedtem le? Persze hogy nincsen 18-as krovám.Holnap veszek egyet 20-assal együtt.Nemrég vettem 16-os gyertyakulcsot is,mert az sem volt itthon.Miért ilyen idióta méretek vannak az Astrán?

Az miert a csavarok/gyarto hibaja ha nincs hozza szerszamod?
Link to comment
Megosztás:

Az miert a csavarok/gyarto hibaja ha nincs hozza szerszamod?

Nem a gyártó hibája,de azért nem mindennapos méret a 18.Lehetett volna 17-es vagy 19-es.Életemben nem használtam 18-as meg 20-as kulcsot.Szerintem azért találnak ki nemnormális méreteket meg csavarokat,hogy ne buheráld otthon,hanem vidd szervízbe.van olyan készlet amiben nincs is 18 meg 20-as krova.

Link to comment
Megosztás:

Nem a gyártó hibája,de azért nem mindennapos méret a 18.Lehetett volna 17-es vagy 19-es.Életemben nem használtam 18-as meg 20-as kulcsot.Szerintem azért találnak ki nemnormális méreteket meg csavarokat,hogy ne buheráld otthon,hanem vidd szervízbe.van olyan készlet amiben nincs is 18 meg 20-as krova.

Gastra futomuve nagyreszt 18as feju csavarokkal van osszerakva illetve a bolcsonel evjarat fuggoen van etorx is. Am szokott lenni akcio lidlaldi vonalon szerszamkeszletre 10eft korul. Teljesen hasznalhatoak es sok darabbol allnak.
Link to comment
Megosztás:

Bocsi az offért :-)

Facebook opel adok-veszek :-)

Orsos János

komplet vektra vezérlés uj nemérdekel

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ki milyen gyerekülést használ (Römer/Britax, Besafe, Maxi) 0-18 vagy 9-18 nem isofixes kategóriában. Illetve utólag be lehete szerezni valahonnan az isofix rögzítést hátra (2001-es Y17DT Caravan)

Előre is köszönöm!

Nekünk Römer King volt (ADAC teszt győztes) 2001-ben 36.000ft volt! :confused:

Két gyereket kiszolgált! Ezután adtuk el! Azon kívül, hogy a nap kicsit kiszívta a színét semmi baja nem volt.

Könnyen le lehetett szedni a huzatot és ki lehetett mosni. Egyetlen hátránya volt csupán, amit a biztonság miatt nem neveznék hátránynak, hogy elég nehéz volt. 8-10kg körül volt a súlya.

https://www.google.hu/search?q=r%C3%B6mer+king&client=firefox-a&hs=mS1&rls=org.mozilla:hu:official&tbm=isch&imgil=5og5fgyC_sksvM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn1.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcStw-5qRIzJ9m6Dgrjxtf41dzQRg9T9NHqXb9RPvJBnIVRBH5Gi%253B450%253B450%253BD-jjiiMkLm_gKM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.kindersitze-shop.de%25252Froemer-king-plus-big-giraffe-2013-p-3758.html&source=iu&usg=__0X1amKGptj9J200EODb-lxNI89Q%3D&sa=X&ei=E0rzUrbCBYrEsga0vYCoAg&ved=0CGEQ9QEwCA&biw=1366&bih=624#facrc=_&imgdii=_&imgrc=5og5fgyC_sksvM%253A%3BD-jjiiMkLm_gKM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kindersitze-shop.de%252Fimages%252F2011%252FRoemer%252FKING-plus%252F2.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kindersitze-shop.de%252Froemer-king-plus-big-giraffe-2013-p-3758.html%3B450%3B450

Módosítva : gezoli
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A légzsák hibalámpa nem alszik el magától, csak tech2-vel lehet törölni.

Op-Comm-mal törölve lett.

...és máskor ne húzd szét, csak ha előtte leveszed az akkusarut és vársz pár percet. Amíg a csatlakozó szét van húzva, nem is szabad visszatenni az akkusarut.

Széthúzáskor és összedugáskor le volt véve az akkusaru. Széthúzott állapotban viszont csatlakoztattam az akkut.

Most a másik Astránál világít a lámpa ugyanis takarítás közben megbolygattam a vezetéket. Észrevettem, hogy már javítva volt a padlóból kijövő része. Jövő héten megy autóvillamossági szerelőhöz.

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartársak! :) néhány év után visszatértem közétek és remélem sokat tudok majd a fórumon lógni :) Az idő során lelkesedésem nem csökkent az autó illetve tuning iránt azóta is folyamatosan fejlesztem a gépet :) Szép estét nektek ! 1.2 gcc

üdv újra itt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.