Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

7 perce, Petiref írta:

szia , nekem a g astrám előtt 1.4 f volt 8v. An 94-es volt de egyàltalán nem ette az olajat. szerintem az 1.6 8v mint a tiéd nem volna szabad ennie. ugytudom az Eco motorokra írtàk az olajfogyasztást.

A G Astra és B Vectra 1.6 8v motorja nem azonos az Astra F és Vectra A 1.6 8v motorjával. Feltételezem, a Te F Astra autódban egy C14NZ volt (az én 1.6-os 8 szelepes Astram-ban pedig C16NZ), ezek nem ua konstrukciók, bár tény hogy közelebb áll hozzá felépítésben mint az Ecotec 16v motorok.  

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Lipi01 írta:

Sziasztok! Tudna esetleg nekem valaki válaszolni, hogy a G astrám ha megeszik 1000 km-en 1 liter olajat az elfogadható vagy vigyem szervizbe, mert már hallottam ezt is azt is.98-as évjárat 1.6 8v  250 ezer a kilometer óra állása. Autópályán 120 megyek aztán városba finoman pörgetem max 3000 ezres fordulatnál már elváltom, aztán csak gurulok 50-55-el. Kicsit sokallom ezt az 1 liter olajat vagy akkor milyen olajat töltsek bele amiből nem enne meg ennyit, mert az ELF-et 10w-40 van most benne. Amúgy nem is füstöl, és olajcsepp sincsen alatta, blokk száraz. Nagyon köszönöm a segítségeteket!!!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Janó32 írta:

A G Astra és B Vectra 1.6 8v motorja nem azonos az Astra F és Vectra A 1.6 8v motorjával. Feltételezem, a Te F Astra autódban egy C14NZ volt (az én 1.6-os 8 szelepes Astram-ban pedig C16NZ), ezek nem ua konstrukciók, bár tény hogy közelebb áll hozzá felépítésben mint az Ecotec 16v motorok.  

szia  tisztában vagyok azzal h nem ugyan az a konsrukció. nem is ez a lényeg szerintem. olajfogyasztás kapcsán hoztam fel, az sem ette pedig 22-éves volt.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Janó32 írta:

Ez már közel sem a "normális", elfogadható olajfogyás, pláne nem 10w40-es kenőanyagból. Autópálya használat mellett (illetve magasabb fordulatszám-tartományban a szelepszáraknál és a lehúzógyűrűknél) többet "eszik" meg olajból minden autó. A gyári elfogadott(?) kenőanyagfogyás emlékeim szerint 6dl/1000km, továbbá a 8 szelepes motorok kevésbé hajlamosak az ilyen jellegű hibára (de most éppen a Te eseted az ellenpélda).  A minimum hogy gyűrűzni kell és cserélni a szelepszár szimeringeket, akkor lényegében optimalizálódik (1-2-3dl/1000km-re) a kenőanyag fogyása. A húzós része a történetnek: anyagköltség + szervizdíj min 80-100ezer Ft, ha szakszerviz, akkor ezt szorozd meg 1,5-el vagy kettővel.... (Én már túlestem ezen beavatkozáson két éve...)

Sziasztok!

Én még az említett beavatkozás előtt állok. 4L/1000km 0w30-ból :(

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 22. at 11:42, Erik1986 írta:
On 2016. 01. 22. at 11:42, Erik1986 írta:
On 2016. 01. 22. at 11:42, Erik1986 írta:
8 perce, OpelAtti írta:

Sziasztok.

Mostanában az ajtó nyitásakor nyikorog a műanyag kilincs, a külső rész, van valami ötletetek mivel fújjam be?

Szilikon spray-vel próbáltam de nem tartós, esetleg WD-40, avval még nem mertem befújni, nehogy kimosson onnan valami kenést.

Én ezt használom teflon száraz kenő anyag

http://webshop.wuerth.hu/kezdolap/?menuID=30080901 a WD-40 el az a baj ,hogy minden bele ragad többszőri használat után rosszabb lesz mint előtte volt,A gyújtás kapcsolóba is kiváló ez a kenőanyag a mert nem ragad bele semmi és tartós.

 

 

On 2016. 01. 22. at 11:42, Erik1986 írta:

 

 

 

 

Link to comment
Megosztás:

19 perce, OpelAtti írta:

Sziasztok.

Mostanában az ajtó nyitásakor nyikorog a műanyag kilincs, a külső rész, van valami ötletetek mivel fújjam be?

Szilikon spray-vel próbáltam de nem tartós, esetleg WD-40, avval még nem mertem befújni, nehogy kimosson onnan valami kenést.

 

20 perce, OpelAtti írta:

Sziasztok.

Mostanában az ajtó nyitásakor nyikorog a műanyag kilincs, a külső rész, van valami ötletetek mivel fújjam be?

Szilikon spray-vel próbáltam de nem tartós, esetleg WD-40, avval még nem mertem befújni, nehogy kimosson onnan valami kenést.

Én ezt használom teflon száraz kenő anyag

http://webshop.wuerth.hu/kezdolap/?menuID=30080901 a WD-40 el az a baj ,hogy minden bele ragad többszőri használat után rosszabb lesz mint előtte volt,A gyújtás kapcsolóba is kiváló ez a kenőanyag a mert nem ragad bele semmi és tartós.

Link to comment
Megosztás:

13 órája, 8x57js írta:

CSAO! Olyan segítséget szertnék kérni, hogy hogyan tudom, melyik állító csavarral az anyós előtti fényszórót kicsit jobbra az "árok fele vinni" Úgy veszem észre nagyon bever középre..

Köszönöm

szembe állva a fényszóróval a lámpa bal szélén van imbusz fejű csavar(6-os)azt kell tekerni asszem az óramutató járásával ellenkezó irányban

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 27. at 21:23, kobraCode írta:

Két testvér egymás mellett, egyik még gyári a fazon, másik már személyre szabottabb :-)

 

 

Nekem szürke van, és tényleg igaz a "totalcar"-ból ismert mondás, hogy G Astra-t csak a rendszá alapján találja meg az ember a parkolóban :D

Legutóbb akadt egy sürgős kétbetűs kitérőm út közben, így betértünk egy T..CO bevásárlóközpontba.
A család kintmaradt a kocsiban.
Mikor jövök vissza látom, hogy senki nem ül a kocsiba. Mondom mi a....
Hova lettek ezek?? :D
Aztán látom, azon vonóhorog is van, rendszám is más... két kocsival arrébb voltak :D:D:D
Én meg már vettem elő a telefont, hogy hol vannak már... :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 29. at 10:19, Janó32 írta:

A G Astra és B Vectra 1.6 8v motorja nem azonos az Astra F és Vectra A 1.6 8v motorjával. Feltételezem, a Te F Astra autódban egy C14NZ volt (az én 1.6-os 8 szelepes Astram-ban pedig C16NZ), ezek nem ua konstrukciók, bár tény hogy közelebb áll hozzá felépítésben mint az Ecotec 16v motorok.  

G astra,F astra classic x16szr az 1.6 8szelepes

Link to comment
Megosztás:

3 órája, outsider írta:

Nekem szürke van, és tényleg igaz a "totalcar"-ból ismert mondás, hogy G Astra-t csak a rendszá alapján találja meg az ember a parkolóban :D

Legutóbb akadt egy sürgős kétbetűs kitérőm út közben, így betértünk egy T..CO bevásárlóközpontba.
A család kintmaradt a kocsiban.
Mikor jövök vissza látom, hogy senki nem ül a kocsiba. Mondom mi a....
Hova lettek ezek?? :D
Aztán látom, azon vonóhorog is van, rendszám is más... két kocsival arrébb voltak :D:D:D
Én meg már vettem elő a telefont, hogy hol vannak már... :D

Ezért jó a bordó! Abból nem sok van! :)

Link to comment
Megosztás:

1 óra, magellaner írta:

Mi majd most csereljuk a szelepszárszimeringeket aztan majd meglátjuk.1l /1000km amugy.

Nekem anno dettó ennyi (vagy picivel több) volt az olajfogyás. Azt mondták, hogy csak a szimeringek cseréje nem fogja megoldani a problémát, hanem gyűrűzni is kell. (Garanciába csinálták, gondolom nem akarták újra szétszedni és nem maguk ellen akartak beszélni csak ezt látták jó megoldásként... A beavatkozás óta kb 1,5-2dl/1000km az átlag fogyás.)

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 27. at 21:23, kobraCode írta:

Két testvér egymás mellett, egyik még gyári a fazon, másik már személyre szabottabb :-)

 

 

Szia!

 

Ilyen Képet nekem is sikerült "lőnöm" még 2011-ben a T...ó parkolóban. :)

Még a moci kód is y17dt volt mint az enyémnek.

K_p304_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Persze azóta már nekem nem a képen látható hátsó pilácsok vannak,és vonóhorog is került fel,+első ajtóra légterelő. :)

Módosítva : bocs
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.