Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Amúgy meg passzol, mert gyárilag az összes Astrában miniblock rugó van hátul, de lehet hogy nem fog annyit ültetni mint várnád, ugyanis a Coupé nehezebb (hátul a nagyobb túlnyúlás, elöl meg a nehezebb motor miatt). Mármint ez az alapállapot ha új a rugó, de ha régi és esetleg ki van lágyulva, akkor lehet még többet is fog ülni. Próba-szerencse. :cool:

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Pár hete kérdeztem a fóliázást, akkor sokan segítettetek, amit ismételten köszönök. Végül a közepes sötétségű Llumarc fólia lett, nem a legsötétebb. Eddigi tapasztalatok: nagyon jó döntés volt, ha tudom, előbb megcsináltatom. A kislányom azóta sokkal jobban viseli az utazást. Kimondottan kellemes hátul ülni. Egyrészt szinte egyáltalán nem zavar a nap, valamint mindenki, aki hátul ült elmondása szerint jóval kevésbé van meleg. És akkor a nem érezhető, de annál fontosabb UV-védelemről még nem is beszéltünk. Ráadásul nagyon jól néz ki (szerintem) az autó (ez csak másodlagos szempont volt, de azért jó ránézni). Közelről azért belátni, de csak nagyon erős napsütésben és tényleg közelről. Ez sem volt szempont, de nem rossz.

Kaptam műanyag kártyát is, műbizonylatot. Nagyon szépen megcsinálták. Persze most teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kell tenni, valóban be kell mennem a forgalmiba bejegyeztetni? AF jelzésű a fólia. A fene a hülye szabályozásokba. Műszaki jövő nyáron esedékes csak. 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, kukori írta:

Pár hete kérdeztem a fóliázást, akkor sokan segítettetek, amit ismételten köszönök. Végül a közepes sötétségű Llumarc fólia lett, nem a legsötétebb. Eddigi tapasztalatok: nagyon jó döntés volt, ha tudom, előbb megcsináltatom. A kislányom azóta sokkal jobban viseli az utazást. Kimondottan kellemes hátul ülni. Egyrészt szinte egyáltalán nem zavar a nap, valamint mindenki, aki hátul ült elmondása szerint jóval kevésbé van meleg. És akkor a nem érezhető, de annál fontosabb UV-védelemről még nem is beszéltünk. Ráadásul nagyon jól néz ki (szerintem) az autó (ez csak másodlagos szempont volt, de azért jó ránézni). Közelről azért belátni, de csak nagyon erős napsütésben és tényleg közelről. Ez sem volt szempont, de nem rossz.

Kaptam műanyag kártyát is, műbizonylatot. Nagyon szépen megcsinálták. Persze most teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kell tenni, valóban be kell mennem a forgalmiba bejegyeztetni? AF jelzésű a fólia. A fene a hülye szabályozásokba. Műszaki jövő nyáron esedékes csak. 

2 hete bementem a haveromhoz aki vizsgáztat,hogy most mi van a fóliás kocsikkal.Azt mondta ne foglalkozzak vele addig még változhat a jogszabályNekem is jövő nyáron jár le a műszaki.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 órája, kukori írta:

És a következő kérdés: a váltó- és kézifék szoknyát mennyire nehéz kicserélni? Egyáltalán hogy kell? Mert megkopott egy kicsit, eBay-ról korrekt áron tudok szerezni,, csak nem tudom mennyire macerás a csere.

Nem macerás.Nemrég cseréltem csak a kézifékre fordítva raktam fel először.Janitól rendeltem ahogy nagyon sok fórumtárs.Nem csalódtam a termékben:)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

19 órája, kukori írta:

És a következő kérdés: a váltó- és kézifék szoknyát mennyire nehéz kicserélni? Egyáltalán hogy kell? Mert megkopott egy kicsit, eBay-ról korrekt áron tudok szerezni,, csak nem tudom mennyire macerás a csere.

Nem nehéz. Kézi fék markolata alatti müanyagot váltó felőli oldalon felpattintod aztán adja magát. Majd le kell vágni a váltógombról. Annak idején én is leszedtem, sablont csináltam belőle és bent a melóba kivágtuk börből, összevartuk és nemsoká jön a piros varrásos verzió. Már három astrára csináltunk munkatársammal. Kézifékre is megcsináltam, de az tükrözi, hogy mennyi időm volt rá :D

 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 07. 29. at 16:03, kukori írta:

És a következő kérdés: a váltó- és kézifék szoknyát mennyire nehéz kicserélni? Egyáltalán hogy kell? Mert megkopott egy kicsit, eBay-ról korrekt áron tudok szerezni,, csak nem tudom mennyire macerás a csere.

Én is most csináltam meg a cserét. Mindkettőt. A váltó a könnyebb, ahogy fentebb leírták. A kézifék meg úgy jön le, hogy a peremét meg kell húzni hogy kipattanjon a keret ami körbeveszi a bőrt. Ha már sikerült kimozdítani, akkor jön a neheze. A markolatot csavaró húzó mozdulatokkal lehet leszedni. Ehh.. ez túl finoman hangzik. Szóval belekapaszkodsz, és ha már kiköpted a tüdődet, akkor érzed hogy elmozdult egy centit. Innen tudod hogy jó úton jársz :) Viszont az eredmény kárpótol mindenért! Nekem a fekete alapon narancs cérna kombó nagyon bejött! Ebay-jel ne foglalkozz, Jani nagyon gyorsan és olcsón elküldi neked! Én is tőle rendeltem!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, SargaRigo123 írta:

Én is most csináltam meg a cserét. Mindkettőt. A váltó a könnyebb, ahogy fentebb leírták. A kézifék meg úgy jön le, hogy a peremét meg kell húzni hogy kipattanjon a keret ami körbeveszi a bőrt. Ha már sikerült kimozdítani, akkor jön a neheze. A markolatot csavaró húzó mozdulatokkal lehet leszedni. Ehh.. ez túl finoman hangzik. Szóval belekapaszkodsz, és ha már kiköpted a tüdődet, akkor érzed hogy elmozdult egy centit. Innen tudod hogy jó úton jársz :) Viszont az eredmény kárpótol mindenért! Nekem a fekete alapon narancs cérna kombó nagyon bejött! Ebay-jel ne foglalkozz, Jani nagyon gyorsan és olcsón elküldi neked! Én is tőle rendeltem!

Te leszedted a kézifékkar fogantyúját?

Link to comment
Megosztás:

Mikor olyan országban élsz, ahol a parkolóban -ráadásul egy nemzeti érzelmű zenekar koncertje alatt- lelopják az ablaktörlő lapátod védő műanyag kupakjait...

Most már végleg elhatároztam: többet a kötelező szervizeken felül nem költök rá, eddig 3x tettek kárt benne idióta barmok:cry:

 

ablaktorlo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 órája, SargaRigo123 írta:

Én le! :)

Lehet hogy nem kellett volna, de a markolat alatt van egy kiálló bigyó, amiatt nem ment volna másképp. Legalábbis eddig úgy tudtam...

Én csak simán lehúztam róla és kész. Nem volt könnyű ugye mivel a szoknya azon részén a lyuk épp olyan szűk, hogy a kis perembe beilleszkedjen a fogantyú végén. Meg sem fordult a fejemben, hogy levegyem a fogantyút. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 órája, gedikart írta:

Ma belenéztem az olajbetöltő sapkánál a vezérműtengely fedélbe, más is tapasztal ilyen kokszot odabent?

http://kepfeltoltes.hu/160802/IMG_7042_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha már amúgy is kotorásztam a motortérben így megnéztem: nekem speciel nem ilyen, fémes szín és rajta aranysárga olaj bevonat van mindenütt (pedig novemberben cserés az olaj), néhol sötétbarnásabb az olaj ahol összegyűlt épp (pl a csavaron). De nálam 2013-ban -elvileg- átmosták többször is a motort miután szét lett bontva, persze nem voltam ott, így ki tudja (de higgyünk nekik)... 

Link to comment
Megosztás:

48 perce, Janó32 írta:

Ha már amúgy is kotorásztam a motortérben így megnéztem: nekem speciel nem ilyen, fémes szín és rajta aranysárga olaj bevonat van mindenütt (pedig novemberben cserés az olaj), néhol sötétbarnásabb az olaj ahol összegyűlt épp (pl a csavaron). De nálam 2013-ban -elvileg- átmosták többször is a motort miután szét lett bontva, persze nem voltam ott, így ki tudja (de higgyünk nekik)... 

Köszi! Kézzel el tudom távolítani a trutyit, nem kell nagy erőt kifejteni, de ugye nem férek hozzá csak ezen a kis területen... A sima motormosó /engine flush (amit 15 percig járatni kell) gondolom nem oldaná le.

Link to comment
Megosztás:

12 perce, gedikart írta:

Köszi! Kézzel el tudom távolítani a trutyit, nem kell nagy erőt kifejteni, de ugye nem férek hozzá csak ezen a kis területen... A sima motormosó /engine flush (amit 15 percig járatni kell) gondolom nem oldaná le.

Ezt nem tudom, de úgy gondolom, hogy az nem mindenhol/mindent tisztít, az olajjárat és a kenési pontok tisztítása lehet az öblítők célja. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.