Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ugyanazzal a vezetési stílussal mennyi fogysztás különbség lehet egy 1,6SI és egy 1,4SI között ha az autó állapotát is azonosnak feltltelezzük :)

Ugyanazzal a melyik vezetési stílussal?

Vezetési stílusok között óriási különbségek lehetnek, amikhez (vagy csak egyes részeihez) egyik vagy másik típus alkalmazkodik jobban.

Ha csak alapjáraton pöfögteted, akkor bizonyosan az 1,4 eszik kevesebbet.

Egyébként erre nem hiszem hogy valaki is neked egy konkrét számot tudna mondani, mivel számtalan egyéb különbség is lehet. (váltóáttételezés, súlykülönbségek, stb....)

Link to comment
Megosztás:

Ugyanazzal a melyik vezetési stílussal?

Vezetési stílusok között óriási különbségek lehetnek, amikhez (vagy csak egyes részeihez) egyik vagy másik típus alkalmazkodik jobban.

Ha csak alapjáraton pöfögteted, akkor bizonyosan az 1,4 eszik kevesebbet.

Egyébként erre nem hiszem hogy valaki is neked egy konkrét számot tudna mondani, mivel számtalan egyéb különbség is lehet. (váltóáttételezés, súlykülönbségek, stb....)

Na ja ez természetes :D

De van 2 autó az egyik 1,4SI 599-re tartva.

Meg van egy 1,6Si 550re tartva és nem tudom hogy melyik legyen az alanya a vásárlásomnak.

Már ha az 1,6os is megfelel az elvárt követelményeknek mivel élőbe még nem láttam.Majd 7végén.De mivel átlag alatti a keresetem így döntő lehet akár egy fogysztás is.Vezetni amúgy inkább tatásan vezetek mint sportosan :)

Link to comment
Megosztás:

De van 2 autó az egyik 1,4SI 599-re tartva.

82LE-s, egynek nem rossz.De a fogyija min. 8-9L

Meg van egy 1,6Si 550re tartva és nem tudom hogy melyik legyen az alanya a vásárlásomnak.

Vezetni amúgy inkább tatásan vezetek mint sportosan :)

Ez meg ugye 100LE körüli, és jól tuningolható is.A fogyasztása szintén 8-9L, városban, s, mivel van benne kraft, uccse bírod ki, hogy ne told neki.Szal én inkább az utóbbira szavaznék.

Link to comment
Megosztás:

Ugyanazzal a vezetési stílussal mennyi fogysztás különbség lehet egy 1,6SI és egy 1,4SI között ha az autó állapotát is azonosnak feltltelezzük :)

áááááá

de ilyet nem tudsz feltételezni könyörgöm

meg egyáltalán nincs értelme 2 nagyon egyforma motor között ilyen méréseket/számadatokat nézegetni, mert mind TÖBB mint 10 éves

felejtsd el az elméleti fejtegetést....itt már sokkal többbet számít az benzin, a műszaki állapot, gyertyák, gyertyakábelek, olaj, vezetési stílus, benyaszűrő, levegő hőmérséklete és nyomása, a gumik minősége, azok puhasága/keménysége és mérete, a gumiban a nyomás, az autó terheltsége (utasok).....

De mivel átlag alatti a keresetem így döntő lehet akár egy fogysztás is.Vezetni amúgy inkább tatásan vezetek mint sportosan :D

na jah és emiatt a tatás vezetés miatt lehet, hogy jobban igénybe van véve az autó (többet megy üresben, sok kuplungolás, alacsony fordulaton terhelés, stbstbstb)

Link to comment
Megosztás:

Na ja ez természetes :D

De van 2 autó az egyik 1,4SI 599-re tartva.

Meg van egy 1,6Si 550re tartva és nem tudom hogy melyik legyen az alanya a vásárlásomnak.

Már ha az 1,6os is megfelel az elvárt követelményeknek mivel élőbe még nem láttam.Majd 7végén.De mivel átlag alatti a keresetem így döntő lehet akár egy fogysztás is.Vezetni amúgy inkább tatásan vezetek mint sportosan :)

Szerintem azt vedd alapul, hogy hol használod.

Sokat mész országúton, autópályán akkor 1.6

Ha tulnyomó részt városban használod akkor 1.4

Így jársz legjobban fogyasztás szmpontjából is.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azt vedd alapul, hogy hol használod.

Sokat mész országúton, autópályán akkor 1.6

Ha tulnyomó részt városban használod akkor 1.4

Így jársz legjobban fogyasztás szmpontjából is.

De inkább 1.6, sztem alig eszik többet, és azért jóval jobban tud menni, ha kell.

Mindettől független igazad van.

Link to comment
Megosztás:

Gepárdnak X14XE-je van.A városi fogyija alapból 9-9.4 környékén van.Rövid távok, gyakori hidegindítás.

Nekem X16XEL-m van.A városi fogyim 8.4-8.8L, hasonló paraméterek mellett.Pedig aztán nem szoktam lassan menni, mert azért vettem 1.6-ost.Hogy lehessen haladni.

S, röhögni fogtok, de a C20NE-m is amíg volt, nem evett a városban 8.5-nél többet.Pedig soxor kihasználtam az "adottságait" :)

Link to comment
Megosztás:

Gepárdnak X14XE-je van.A városi fogyija alapból 9-9.4 környékén van.Rövid távok, gyakori hidegindítás.

Nekem X16XEL-m van.A városi fogyim 8.4-8.8L, hasonló paraméterek mellett.Pedig aztán nem szoktam lassan menni, mert azért vettem 1.6-ost.Hogy lehessen haladni.

S, röhögni fogtok, de a C20NE-m is amíg volt, nem evett a városban 8.5-nél többet.Pedig soxor kihasználtam az "adottságait" :D

Ezt ugatom. A kocsi súlya fix, ergo a mocinak ugyanakkora munkát kell végeznie ugyanakkora gyorsuláshoz.

A difi annyi, h a nagy moci tud is enni, de akkor megy is. Egy 1.4-es pedig akkor sem megy, ha tolják neki, csak akkor anyuci okos kisfija, üljelőre fíling fog el mindíg. :)

Link to comment
Megosztás:

Gepárdnak X14XE-je van.A városi fogyija alapból 9-9.4 környékén van.Rövid távok, gyakori hidegindítás.

Nekem X16XEL-m van.A városi fogyim 8.4-8.8L, hasonló paraméterek mellett.Pedig aztán nem szoktam lassan menni, mert azért vettem 1.6-ost.Hogy lehessen haladni.

S, röhögni fogtok, de a C20NE-m is amíg volt, nem evett a városban 8.5-nél többet.Pedig soxor kihasználtam az "adottságait" :)

Az is lehet, hogy az erősebb motorban alul is több az ereje és nem pörgetted annyira, hamarabb felváltottál és ez a te vezetési stílusodnál többet hozott a konyhára.

Link to comment
Megosztás:

Motorfék? Hogy befolyásolja a fogyit?Neked mennyit eszik a 2 lityis moci?

Még csak kezdő vagyok vele, (6000km) jórészt Érd és Bp déli része és környéke: okt-nov 9,14, dec 8,11, jan 9,63. Ez tutti, papirból olvasom, nem sacc! :)

Még csak annyit, hogy a számokból is látszik, hogy a hidegnek is rendes hatása van a fogyasztásra. Napi 2 x 25 km az átlagos használatom, ha csak melóba megyek. Ebből minden indulásnál 4-5 km volt a felmelegedés 80 fokra januárban. Ugyanez decemberben csak 2-2,5 km mert jóval melegebb volt. Már nagyon várom a nyarat!!!

Módosítva : epk947
Link to comment
Megosztás:

Most este beöntöttem a Protec csodaadalékot az üza.tartályba, és most várom, hogy tisztuljon a rendszer.Tavaly ilyenkor öntöttem bele utoljára, meg először is, és akkor télvíz idején produkált az én 1.6-os mocim echte városi használat mellett egy 7.4L-es fogyit,amit azóta se'. :D Meg ment is mint a szééél! :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap tankoltam.

Ahogy előbbiekben írtam 1500-2500 fordulat között mozogtam. Csak előzéskor, kakaskodáskor mentem fel 3-4000-ig. Meg 5.-ben, de az ritka. 2 és 10 km távokat jártam felváltva naponta.

38 l / 415 km = 9,15 l fogyi.

2004. októberben vettem. Mikor megvettem 6,9 volt a max fogyim. Lassan, szakaszosan nőtt a fogyi.

2005. februárban már 8 l volt.

Silver79:

Ha csak annyit jársz, hogy fel sem melegedik a motor, akkor kisebbet vennék. Egyébként meg 16-t.

Mikor vettem, elötte én is körbeinformálódtam. 14, 16 ugyanannyit eszik. Nem hittem el. Azóta megváltozott a véleményem.

El tudom képzelni, hogy az 16 bizonyos esetekben jobban fogyaszt, mit az 14. Ugyanakkora karosszériát erősebb motor hamarabb mozgat meg. Ez a karosszéria kicsit sok az 14-nek. Mégha a pillanatnyi fogyasztás nagyobb is, kisebb ideig tart a gyorsulás.

Még azt is sokan mondták, hogy az 16 8v-s motor kivisz a világból is! Szétnyűhetetlen.

Az 16 16v-sről pedig azt halottam, hogy gyári hibásak és ezért eszik az olajat. De egy költséges javítás árán orvosolható.

1500-2500 fordulat között tartva, 2 és 10 km távokat járva 38 l / 415 km = 9,15 l fogyi.

Javaslatra 2000-3000 között fogom tartani, kiváncsi leszek a fogyira.

Link to comment
Megosztás:

Az 16 16v-sről pedig azt halottam, hogy gyári hibásak és ezért eszik az olajat. De egy költséges javítás árán orvosolható.

Azért ennyire nem veszélyes a helyzet! :) Csak máshogy van tervezve a motor.De 8.4-8.8L-t megeszik a városban, az kétségtelen.Őrültködve fel lehet vinni 9L fölé ,de akkor sehol nem mentél normálisan.

A hosszútáv, normál tempó mellett(85-100km/h) 6L.

Az olajfogyasztás pedig............... Utána kell tölteni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.