Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Astra G 1.6-al nem áll szándékomban Autobahnon kipróbálni, hogy a gyári 188 felülmúlható-e... Ezt figyelembe véve 185/65 Dunlop gumiból elég a T-s vagy (max 190km/h), vagy kell a H-s (210km/h)?

A dolgo anyagilag sem mindegy, mert a T-s szet 185/65-ben 58k, míg H-ban 68k. Vagy legyen 195/60 H-s 64-ért?

Link to comment
Megosztás:

Astra G 1.6-al nem áll szándékomban Autobahnon kipróbálni, hogy a gyári 188 felülmúlható-e... Ezt figyelembe véve 185/65 Dunlop gumiból elég a T-s vagy (max 190km/h), vagy kell a H-s (210km/h)?

A dolgo anyagilag sem mindegy, mert a T-s szet 185/65-ben 58k, míg H-ban 68k. Vagy legyen 195/60 H-s 64-ért?

Érdekes, hogy általában ugyanaz a gumi, ugyanolyan sebességindex-szel 195/60-as méretben olcsóbb szokott lenni, mint 185/65-ben (a 185/65-öt ritkábban keresik). Nyárra inkább a szélesebbet szokás használni, de nyilván ez nem kötelező érvényű. Egyébként csak a sebességindex miatt nem érdemes több pénzt adni, a T-s szerintem bőven megfelel.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy általában ugyanaz a gumi, ugyanolyan sebességindex-szel 195/60-as méretben olcsóbb szokott lenni, mint 185/65-ben (a 185/65-öt ritkábban keresik). Nyárra inkább a szélesebbet szokás használni, de nyilván ez nem kötelező érvényű. Egyébként csak a sebességindex miatt nem érdemes több pénzt adni, a T-s szerintem bőven megfelel.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

A T-s (190km/h-ig) sebességindex nem azt jelenti hogy ha eléred a 191km/h-t akkor durrdefektet fogsz kapni, hanem hogy hosszú távon (értsd: adott esetben akár több mint egy óra hosszáig autópályán) nem biztos hogy végig megőrzi az elvárható tapadási értéket (túlmelegszik), illetve nem használ az élettartamának sem (nagyobb esély a szálszakadásra). Sztem a munkás autóm (off kisáruszállító) téli gumiját sem arra tervezték hogy tavaszi időjárási viszonyok között, jóval túl a megengedett tengelyterhelési értéken, 150km-en keresztül folyamatosan 140-el menjek vele, mégis bírja.

Link to comment
Megosztás:

A T-s (190km/h-ig) sebességindex nem azt jelenti hogy ha eléred a 191km/h-t akkor durrdefektet fogsz kapni, hanem hogy hosszú távon (értsd: adott esetben akár több mint egy óra hosszáig autópályán) nem biztos hogy végig megőrzi az elvárható tapadási értéket (túlmelegszik), illetve nem használ az élettartamának sem (nagyobb esély a szálszakadásra). Sztem a munkás autóm (off kisáruszállító) téli gumiját sem arra tervezték hogy tavaszi időjárási viszonyok között, jóval túl a megengedett tengelyterhelési értéken, 150km-en keresztül folyamatosan 140-el menjek vele, mégis bírja.

Ellenpélda: BMW-n T-s gumi - Autobahn-on 200-210el mentek vele, majd utána kezdett rázni és itthon más soha nem lehetett centíroztatni, mert annyira megsérült a szerkezete és egy prémium gyártó 2 hónapos termékéről volt szó. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom számít a gumimárka is, meg az is hogy az előírt nyomáson használták-e, illetve nem írtad hogy milyen időtartamban használták a megengedett sebességindex felett. (nem mindegy hogy csak 1 percre gyorsítottak fel ilyen tempóra, vagy már másfél órája ennyivel mentek amikor bemondta az unalmast)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom számít a gumimárka is, meg az is hogy az előírt nyomáson használták-e, illetve nem írtad hogy milyen időtartamban használták a megengedett sebességindex felett. (nem mindegy hogy csak 1 percre gyorsítottak fel ilyen tempóra, vagy már másfél órája ennyivel mentek amikor bemondta az unalmast)

300km-en mentek ennyit az előírt nyomással. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne csak a sebességindexet (T v.s. H) figyeljétek, hanem a terhelését is (88).

Az általam oly sokszor emlegetett kezelési könyvben ;) az utolsó lapokon táblázatba foglalva megtalálható az előírt levegő nyomás értéke, motortípus, gumiméret és terheltség függvényében. Ha jól emlékszem, akkor ebben is 195/60 R15 88H érték szerepel.

Link to comment
Megosztás:

Utolsó körkérdés, utána rendelek (megjött a jó idő és még mindig a téli gumi van fent... felnire most nem is lesz pénzem, max majd ősszel).

Dunlop SP Sport 1 185/65 T - 14k/db

vagy

Dunlop SP Sport 1 195/60 H - 17k/db

vagy

Goodyear Excellence 185/65 H 17k/db?

Mindegyik R15.

Ha nem számít a 12.000/garnitúra árkülönbség, a 195-öst (a szélessége, nem a H-s indexe miatt), ha spórolósabb a történet, a 185-ös Dunlop-ot venném.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem számít a 12.000/garnitúra árkülönbség, a 195-öst (a szélessége, nem a H-s indexe miatt), ha spórolósabb a történet, a 185-ös Dunlop-ot venném.

Találtam egy másik shopot, ahol csak 6k volt a különbség a 185-195 között. Ezt a békát már lenyeltem, pedig most nincsen sok pénz. ;)

Köszi a tanácsokat.

Ui.: Még majd kell egy tárcsa+betét csere is, mert szerelő szerint még 4-5k km van benne (kanyarban már néha nyikorog).

Link to comment
Megosztás:

én simán megvenném a 185 ös gumit a kisebb sebességüt...

nem versenyzel vele, hogy jobb legyen a nagyobb.......

és még fogyasztást is spórolsz vele...

csak ne gagyit. nevesebb gyártót válassz

63000-ért lett Dunlop SP Sport 01 195/60 R15 a mobilio.hu -tól a végén, legalábbis erre adtam le ma a rendelésemet.

Mennyi lehet a fogyasztási különbség a 85 és a 95 között? 1-5%? Vagy több?

Link to comment
Megosztás:

63000-ért lett Dunlop SP Sport 01 195/60 R15 a mobilio.hu -tól a végén, legalábbis erre adtam le ma a rendelésemet.

Mennyi lehet a fogyasztási különbség a 85 és a 95 között? 1-5%? Vagy több?

kb 1 deci max., ha ugyanúgy használod.

Link to comment
Megosztás:

63000-ért lett Dunlop SP Sport 01 195/60 R15 a mobilio.hu -tól a végén, legalábbis erre adtam le ma a rendelésemet.

Mennyi lehet a fogyasztási különbség a 85 és a 95 között? 1-5%? Vagy több?

Szerintem nem csináltál rossz vásárt (árban is jó). ;) A Dunlop-nak ez a mintázata klasszisokkal jobb, mint amivel újabban a CL2-t kihozzák. Fogyasztáson szerintem nem fogsz igazán mérhető különbséget észlelni.

Link to comment
Megosztás:

urbanjozsi Bridgestone:

Pofás, „mérges” mintázatú ez a Potenza, gondolom tapad is rendesen, csakhát, ahogy mondod, kicsit Nivás... ;)

Ha legközelebb is maradsz a japóknál, a Turanza ER300-at jó szívvel ajánlom, tényleg nagyon csöndes (én direkt erre mentem a vásárláskor, és nem csalódtam), emellett jól is tapad.

Link to comment
Megosztás:

urbanjozsi Bridgestone:

Pofás, „mérges” mintázatú ez a Potenza, gondolom tapad is rendesen, csakhát, ahogy mondod, kicsit Nivás... ;)

Ha legközelebb is maradsz a japóknál, a Turanza ER300-at jó szívvel ajánlom, tényleg nagyon csöndes (én direkt erre mentem a vásárláskor, és nem csalódtam), emellett jól is tapad.

Bakker ez tényleg jó megfogalmazás: "NIVÁS" hangú :lol: Mondjuk, tényleg jól tapad

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.