Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Véleményeket szeretnék kérni!

Találtam Hankook Winter Icept RS W422 téligumikat 185/65 R15 88T méretben, viszonylag jó árban 12.700ft/db.

A tesztek viszonylag jó véleményeket írnak. Főleg városban autózom.

Mi a véleményetek?

Nekem az előző autón volt Hankook téligumi és nagyon megvoltam vele elégedve, úgyhogy én ajánlom nyugodt szívvel.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Véleményeket szeretnék kérni!

Találtam Hankook Winter Icept RS W422 téligumikat 185/65 R15 88T méretben, viszonylag jó árban 12.700ft/db.

A tesztek viszonylag jó véleményeket írnak. Főleg városban autózom.

Mi a véleményetek?

Szerintem bevállalhatod, én is elég jókat hallottam róla ismerettségi körben.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Off

Másik topicban láttam hogy cserélni akarsz autót tavasszal. Nem mondod hogy megvan már? :D

Én is csütörtökön tettem fel a téliket, itt az ideje már. :)

Ma foglalóztam le.

Még nincs meg, a papírokat intézik, 1-2 hét.

Nyárival adom el, szóval lesz egy eladó felnigarnitúrám, gumikkal G-re. (195/60-R15 Kléber, 7mm barázdával)

Link to comment
Megosztás:

Ma foglalóztam le.

Még nincs meg, a papírokat intézik, 1-2 hét.

Nyárival adom el, szóval lesz egy eladó felnigarnitúrám, gumikkal G-re. (195/60-R15 Kléber, 7mm barázdával)

Szia imy!

Akkor Nálad 1-2 hét múlva tavasz lesz? :D :D :whistle: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Mennyire szoktátok a gumikat felfújni? Elől 2,3 hátul 2,5 az jó nem?

Ha azt akarod, hogy a hátsók közepe hamarabb elkopjon, akkor ja, fújd 2.5-re. :icon1:

Ha rendszeresen megpakolva jársz a kocsival és ülnek hátul is, akkor indokolt a magasabb guminyomás hátul, amúgy csak a gumit teszed tönkre.

Link to comment
Megosztás:

Ha azt akarod, hogy a hátsók közepe hamarabb elkopjon, akkor ja, fújd 2.5-re. :icon1:

Ha rendszeresen megpakolva jársz a kocsival és ülnek hátul is, akkor indokolt a magasabb guminyomás hátul, amúgy csak a gumit teszed tönkre.

Meg a futóművet.A jó Magyar utak szétrázzák az egész kocsit.Mifelénk olyan utak vannak,hogy lassan 1.5-re fújom a gumikat:)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttek a téli gumik Hankook Winter ICept RS W442 185/65R15. Hétfőre kaptam időpontot a gumisnál! :(

Nekem is pont ilyen van. Igaz még nagyobb hidegek nem voltak, de eddig nagyon megvagyok vele elégedve, vizes-sáros úton is nagyon jól tapadt és nem hangos egyáltalán.

Módosítva : pszaby
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.