Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok,

Téli gumi vásárlás előtt állok, de nincs sok pénzem. Dayton és Debica gumikról milyen tapasztalataitok vannak?

en tegnap rakttam fel a debica frigo 2 gumikat.

meglepoen csendes, sokkal halkabb mint a gyari dunlop nyari gumik....

ennyi penzert nem rossz valasztas szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Ez az ESA-TECAR miféle? sose hallottam ilyenről :D

Egy svájci honlapra irányít a Google.

Hahaha! Svájc, mint gumigyártó nagyhatalom! Muhaha! Milkatehén legelészik az alpesi legelőkön a terepmintás gumibikával. hysterical.gif

Bár nem olvastam el, de el tudom képzelni, hogy egy ismeretlen ázsiai gumigyárban készül svájci megrendelésre, esetleg svájci receptúra alapján.

Link to comment
Megosztás:

Egy svájci honlapra irányít a Google.

Hahaha! Svájc, mint gumigyártó nagyhatalom! Muhaha! Milkatehén legelészik az alpesi legelőkön a terepmintás gumibikával. hysterical.gif

Bár nem olvastam el, de el tudom képzelni, hogy egy ismeretlen ázsiai gumigyárban készül svájci megrendelésre, esetleg svájci receptúra alapján.

mondjuk valahogy kapott egy "kiváló" minősítést :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kedves fórumozók!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem 195/60/R15-ös nyári gumim van és most tudok szerezni 11 ezerért/darab 195/65/R15-ös téli gumit a G-s astrámra!Hogy ott középen a 60 helyett a 65-ös az jó-e??? Vagyis nem gáz? Mert én ezen számokat annyira nem ismerem!:D Valami arányt jelent ez, ha jól tudom, de ekkora eltérés számít-e és ha igen, mennyit?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kedves fórumozók!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem 195/60/R15-ös nyári gumim van és most tudok szerezni 11 ezerért/darab 195/65/R15-ös téli gumit a G-s astrámra!Hogy ott középen a 60 helyett a 65-ös az jó-e??? Vagyis nem gáz? Mert én ezen számokat annyira nem ismerem!:D Valami arányt jelent ez, ha jól tudom, de ekkora eltérés számít-e és ha igen, mennyit?

Köszönöm előre is a válaszokat!

nem jó.

nagyobb lesz tőle a kerék átmérő, hogy ennek mik a hátrányai már kitárgyaltuk itten nemrég (vagy az "erről-arról" astra g-s topikban, már nemtom)

12-től már kapni 185/65r15-ös téliket, szerintem inkább ilyen méretben keresgélj

Link to comment
Megosztás:

Adott egy 1.4-es G astra és azt szeretném megtudni, hogy a 13-as GM lemezfelni felmegy-e rá. SÜRGŐS!!! Előre is köszönöm.

szerintem nem, fék miatt nem fér el

meg eleve sokkal nagyobb a kerék átmérője mint mondjuk az F-nek.. talán nincs is annyira ballonos gumi ami jó lenne a 13-as felnire...

Link to comment
Megosztás:

Totálkáros az autó, és le szeretném menteni róla a kerekeket. Csak 13-asat tudnék rárakni.

Felejtsd el! Te sem tudod már felhúzni a gyerekkori cipődet nem ?

Vagy igen?

Fuss el egy bontóba, aztán dobjál fel rá 14-est, azt már láttam G-ken, de elég bénán néznek ki velük...

Link to comment
Megosztás:

Hátha valakit érdekel!

Most találtam szerintem megéri megnézni!

185/65 15-ös Bridgestone Blizzak téligumi 4*100-as

opel felnin eladó! ET 49

A gumik 60-70 %-osak.

Mogyoród - Budapest

Ár :

20000

Elérhetőség :

06 30 4880974

E-Mail :

vwdiesel@freemail.hu

nincs róla kép gezoli?

mert a felni már magába megéri:)

Link to comment
Megosztás:

nincs róla kép gezoli?

mert a felni már magába megéri:)

Itt találtam!

Hirdető tábla/ Alkatrész/ 185/65 15 téligumi felnivel

Sajnos linket nem tudok beszúrni mert az oldal mindenhol ugyanazt az URL-t adja.

Itt vannak fönn képek, megtudjátok nézni!

Szerintem is nagyon megéri!

Link to comment
Megosztás:

Itt találtam!

Hirdető tábla/ Alkatrész/ 185/65 15 téligumi felnivel

Sajnos linket nem tudok beszúrni mert az oldal mindenhol ugyanazt az URL-t adja.

Itt vannak fönn képek, megtudjátok nézni!

Szerintem is nagyon megéri!

megtaláltam!

azért egy 60-70% téligumival még egy ideig ellehet szaladgálni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.