Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

T Janó32!

"... vád részedről ..."

Köszönöm a bizalmat, de nem.

Én a kenőolajgyártó tevékenységét nem minősítettem.

Én a GM (Opel) követelményről állítottam, vádolni kizárólag te vádolsz.

T Mantec!

"...Köszönöm a bizalmat, de nem..."

Igazán nincs mit. De hol is lett neked bárki által bizalom szavazva?

"...Én a kenőolajgyártó tevékenységét nem minősítettem..."

A termékét igen, nem volt téma a gyártó tevékenysége.

"...Én a GM (Opel) követelményéről állítottam, vádolni kizárólag te vádolsz..."

Kit és mivel vádoltam meg? Lemaradtam valamiről menet közben? Én legfeljebb kérdeztem tőled, hogy akkor szerinted a gyártó tisztességtelen magatartást (nem tevékenységet) tanúsít azzal, hogy feltünteti az adott autómárkákat miközben nem felel meg a termék a támasztott előírásoknak? (A te állításod szerint...)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

T Mantec, illetve bárki aki tudja ne tartsa magában!

SEA 80 jelű hajtőműolaj

Viszkozitás 50°C-nál 8...11 cSt (kb. 1,65...1,92 °E)

és

SEA 30 vagy 40 jelű motorolaj

Viszokozitás 50°C-nál 53...68 cSt (kb. 8 °E)

Dermedési pont legfeljebb -25 °C

Lobbanáspont 180 °C

Víztartalom 0,1%

napjainkban milyen formában illetve flakonban vásárolható meg?

Az adatok egy 32 éves kézikönyvben vannak, akkoriban még így írták le mi kell a motorba. Nekem fogalmam sincs mit jelenteken ha valaki tudja hogy most mit keressek a polcokon az legyen szíves írja meg.

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

T Mantec, illetve bárki aki tudja ne tartsa magában!

SEA 80 jelű hajtőműolaj

Viszkozitás 50°C-nál 8...11 cSt (kb. 1,65...1,92 °E)

és

SEA 30 vagy 40 jelű motorolaj

Viszokozitás 50°C-nál 53...68 cSt (kb. 8 °E)

Dermedési pont legfeljebb -25 °C

Lobbanáspont 180 °C

Víztartalom 0,1%

napjainkban milyen formában illetve flakonban vásárolható meg?

Az adatok egy 32 éves kézikönyvben vannak, akkoriban még így írták le mi kell az off motoromba. Nekem fogalmam sincs mit jelenteken ha valaki tudja hogy most mit keressek a polcokon az legyen szíves írja meg.

Köszönöm.

Erre valaki? Mantec?

Link to comment
Megosztás:

Most 6 éves a kocsi, és olajcsere előtt állok.Kérdésem az lenne, hogy át szoktátok valamivel öblíteni a motort, vagy nem érdekes a lerakódott olajsár?

Rendszeres karbantartás esetén gyakorlatilag nem lehet számottevő (kb. semmi) lerakódott olajsár. Ha mégis van, az nem elégséges karbantartás vagy nem megfelelő olaj miatt lehet. Olajleengedés után le kellene venni a teknőt is is takarítani. Utána valami olcsóbb olajjal feltölteni, mozogni vele 1-2e km-t, majd leengedni a feloldott szutykot és belevaló olajjal feltölteni ismét. Szűrőcserékkel természetesen. Motortisztító adlékot nem használnék, nem tudod úgy leengedni, hogy ne maradjon utána vissza valamennyi. Ha meg marad, akkor a lecserélt olajat is oldja, kvázi nem fog tudni megfelelően kenni.

Link to comment
Megosztás:

Rendszeresen karban van tartva a kocsi.Tehát akkor elvileg nincs szmötyi benne?!

A múltkori cserénél 1 nap múlva megnéztem az olajat, és nem olyan szép tiszta volt mint egy most cserélt olajnak, hanem olyan színe volt mint amit lecseréltem.Ezért kérdeztem ezt a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Rendszeresen karban van tartva a kocsi.Tehát akkor elvileg nincs szmötyi benne?!

A múltkori cserénél 1 nap múlva megnéztem az olajat, és nem olyan szép tiszta volt mint egy most cserélt olajnak, hanem olyan színe volt mint amit lecseréltem.Ezért kérdeztem ezt a dolgot.

Ez érdekes, egy nap nem sok idő. 1-2e km után nekem is szineződik, de nem másnap :huh:. Ha az olajbetöltő sapkán át benézel mit látsz? Olajpálca alja is tiszta vagy sáros? Milyen időközönként, km-ként cserélsz milyen olajat?

Link to comment
Megosztás:

Az olajbetöltő szélén ilyen világos színű trutyi van, az olaj meg nem az az átlátszó, hanem olyan piszkos sötét színű.

Idáig Mobil olajat tettem bele, csak most utolsó alkalommal tettem bele GM olajat.

Felejtsd el az összes ilyen "csodaszert". Jó eséllyel többet ártasz vele.

Ha biztosra akarsz menni, akkor leengeded, valami olcsóbb de nem vacak olajjal feltöltöd (pl GM, a szűrőket cseréld) autózol pár száz km-t és utána még melegen leereszted majd beleteszel valami közepesen nívós (pl. Castrol Magnatec 5W40 C3) olajat minőségi szűrőkkel (Bosch, Mann). Amikor Júliusban megvettem a vasat, ezt 2x játszottuk el vele 2 hónap alatt (nagyon csúnya cucc jött ki belőle amikor cseréltük)...

Link to comment
Megosztás:

Felejtsd el az összes ilyen "csodaszert". Jó eséllyel többet ártasz vele.

Ha biztosra akarsz menni, akkor leengeded, valami olcsóbb de nem vacak olajjal feltöltöd (pl GM, a szűrőket cseréld) autózol pár száz km-t és utána még melegen leereszted majd beleteszel valami közepesen nívós (pl. Castrol Magnatec 5W40 C3) olajat minőségi szűrőkkel (Bosch, Mann). Amikor Júliusban megvettem a vasat, ezt 2x játszottuk el vele 2 hónap alatt (nagyon csúnya cucc jött ki belőle amikor cseréltük)...

Ez jó módszer, a lényeg hogy ne városban kövesd el a tisztító kúrát. Le kell autózni vele néhány száz km.t 100-110-es tempóval.

Link to comment
Megosztás:

Felejtsd el az összes ilyen "csodaszert". Jó eséllyel többet ártasz vele.

Ha biztosra akarsz menni, akkor leengeded, valami olcsóbb de nem vacak olajjal feltöltöd (pl GM, a szűrőket cseréld) autózol pár száz km-t és utána még melegen leereszted majd beleteszel valami közepesen nívós (pl. Castrol Magnatec 5W40 C3) olajat minőségi szűrőkkel (Bosch, Mann). Amikor Júliusban megvettem a vasat, ezt 2x játszottuk el vele 2 hónap alatt (nagyon csúnya cucc jött ki belőle amikor cseréltük)...

A Castrol Magnatec 5w40 c3 nekem trutyi szempontjából kritikán aluli volt, az lenne az utolsó amit a dexos2-esek közül választanék... Most az LPG-s, turbós Merivában lesz kipróbálva a dexos2-esek közül legkorszerűbb Mobil Esp Formula 0w40, na nem ezért rakjuk bele, de a német fórumon csendesebb motorműködést írtak, persze nem ezek a fontos dolgok, az Astra meg köszöni, de elégedett a Gm olajjal, nem fogyasztja, nem rakódik le:)!

Link to comment
Megosztás:

A Castrol Magnatec 5w40 c3 nekem trutyi szempontjából kritikán aluli volt, az lenne az utolsó amit a dexos2-esek közül választanék... Most az LPG-s, turbós Merivában lesz kipróbálva a dexos2-esek közül legkorszerűbb Mobil Esp Formula 0w40, na nem ezért rakjuk bele, de a német fórumon csendesebb motorműködést írtak, persze nem ezek a fontos dolgok, az Astra meg köszöni, de elégedett a Gm olajjal, nem fogyasztja, nem rakódik le:)!

Ez alatt arra gondolsz, hogy hamar "trutyis" lett vagy leengedéskor "trutyis" volt? Mert ha igen, akkor pont hogy jól teljesített az olaj. A lényege ugyebár, hogy lebegtesse a "trutyit" és ne engedje lerakódni (besülni) bizonyos helyekre. Vagy arra, hogy városban "trutyisodott"?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.