Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

Nem, meleg motornál, leállítás után 5-10 perccel és természetesen sík talajon.

Értem, majd megnézem így, viszont biztosan önteni kell majd hozzá. Hideg motornál néztem, miután kiálltam a garázsból. (sajnos a garázs lejt, ott nem ellenőrizhető) Így éppen elérte a legalsó csíkot. :S

Megnéztem üzem meleg motornál is, akkor viszont már elérte a második csíkot/rovátkát, vagyis kb majdnem a felét. Ennyit tágulna az olaj?

Mivel nem tudom milyen márkájú olaj van benne (elvileg 5W40) így nem is nagyon merek utána töltögetni.

A mostani olajba 9 hónap és 8000 km van, ebből 6000 km feltételezésem szerint csak városi üzem.

Lehet benevezek egy olajcserébe (+ szűrő) Mit kellene még ilyenkor cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Értem, majd megnézem így, viszont biztosan önteni kell majd hozzá. Hideg motornál néztem, miután kiálltam a garázsból. (sajnos a garázs lejt, ott nem ellenőrizhető) Így éppen elérte a legalsó csíkot. :S

Megnéztem üzem meleg motornál is, akkor viszont már elérte a második csíkot/rovátkát, vagyis kb majdnem a felét. Ennyit tágulna az olaj?

Mivel nem tudom milyen márkájú olaj van benne (elvileg 5W40) így nem is nagyon merek utána töltögetni.

A mostani olajba 9 hónap és 8000 km van, ebből 6000 km feltételezésem szerint csak városi üzem.

Lehet benevezek egy olajcserébe (+ szűrő) Mit kellene még ilyenkor cserélni?

Persze hogy tágul az olaj melegen, de leállítás után azért kell vele várni kicsit hogy mindenhonnan vissza tudjon folyni és a rendes szintet mérd. Természetesen az is igaz amint fent írtak, ha méred mindig egyforma állapotban mért úgy fogja a valós viszonyítási értéket adni egymáshoz.

Ha középen lesz melegen az jó, nem jó se alacsonyan tartani se túltölteni a szintet.

8000km lassan cserés lesz, én 10e km-nél már cserélek, nem hagyom bent tovább. Viszont ilyenkor még a légszűrőt szoktam kicserélni újra, az sem tétel. Olajból GM 5W30, olajszűrőből eredeti GM és long life, légszűrőből pedig Filtront használok.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Persze hogy tágul az olaj melegen, de leállítás után azért kell vele várni kicsit hogy mindenhonnan vissza tudjon folyni és a rendes szintet mérd. Természetesen az is igaz amint fent írtak, ha méred mindig egyforma állapotban mért úgy fogja a valós viszonyítási értéket adni egymáshoz.

Ha középen lesz melegen az jó, nem jó se alacsonyan tartani se túltölteni a szintet.

8000km lassan cserés lesz, én 10e km-nél már cserélek, nem hagyom bent tovább. Viszont ilyenkor még a légszűrőt szoktam kicserélni újra, az sem tétel. Olajból GM 5W30, olajszűrőből eredeti GM és long life, légszűrőből pedig Filtront használok.

Nos, hidegen minimumon, üzem meleg motornál inkább az 1/3-nál. Nincs egészen a feléig. Vettem most Castrol EDGE 5W40-es olajat Dexos 2 logó van rajta.

Abból töltök utána egy keveset, hogy hideg motornál elérje legalább az 1/4-ét. Aztán, ha kell majd még tölteni, marad a dobozban. Január-február környékén pedig megejtem a cserét. Addigra eléri kb a 10e km-t és a 12 hónapot.

Link to comment
Megosztás:

Nos, hidegen minimumon, üzem meleg motornál inkább az 1/3-nál. Nincs egészen a feléig. Vettem most Castrol EDGE 5W40-es olajat Dexos 2 logó van rajta.

Abból töltök utána egy keveset, hogy hideg motornál elérje legalább az 1/4-ét. Aztán, ha kell majd még tölteni, marad a dobozban. Január-február környékén pedig megejtem a cserét. Addigra eléri kb a 10e km-t és a 12 hónapot.

Nem értem, hogy mire vársz. Olajat megvetted, szűrőt is, nem tudod milyen olaj van most benne és mióta. Jön a tél, sok hidegen megtett km. Én biztosan most csinálnám meg a cserét, csak lenne rá 30 percem egy hétvége délelőtt. De mindenki maga tudja :)

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem értem, hogy mire vársz. Olajat megvetted, szűrőt is, nem tudod milyen olaj van most benne és mióta. Jön a tél, sok hidegen megtett km. Én biztosan most csinálnám meg a cserét, csak lenne rá 30 percem egy hétvége délelőtt. De mindenki maga tudja :)

 

 

 

Teljesen egyetértek. Évente cserélek olajat, 6000km-nél több nem megy bele, viszont sok a város. Papírbetétes szűrő volt az Astrámba, ne tudd meg hogy nézett ki ennyi út megtétele után. Sajnálom hogy nem csináltam képet róla. Több milliméter vastagon állt rajta a trutyi.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Megérkezett a rendelésem, teszek egy próbát a dicsért Castrol-al. Magnatec-et mondjuk nem igazán szerettem ebben a motorban, remélem ez beválik és hogy nem módosított gépzsírt (hamis) anyagot kap a kocsi. (Remélem nem bánom meg, hogy a Mobil Super XE 5w30-at lecserélem...)

http://galeria.digitalisalbum.hu/V1485M8oukQ4eMo5PrYFCnCkX17n38x5uhPC6C6FGM4q0U4BqTw9LioQ9uEFbdLunIMy3B979HbGoQoDcNTOwY46h4L4cc6u7IW5

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, travolta76 írta:

Én semmi pénzért nem váltanám le a jelenleg is használt Mobil-t! Próbáltam jó pár márkát, de ami mindig tökéletesen üzemelt/üzemel az a Mobil (most pont a Super 3000 XE 5W-30). Persze csak a hologrammos matricást veszem! ;)

Én pont a melegoldali viszkozítás miatt cserélem/próbálok ki 40-est. Hol/milyen hologram van az említett kenőanyagon?

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, Janó32 írta:

Én pont a melegoldali viszkozítás miatt cserélem/próbálok ki 40-est. Hol/milyen hologram van az említett kenőanyagon?

Én is most vettem. olajshop.hu-n.  Hologram a hátoldalán van, 4.- 5. képen látod, lakat formájú.

Én most rakom bele másodjára. előtte c3 volt benne.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 minutes ago, Atala írta:

Én is most vettem. olajshop.hu-n.  Hologram a hátoldalán van, 4.- 5. képen látod, lakat formájú.

Én most rakom bele másodjára. előtte c3 volt benne.

Köszi, azt tudom hogy a Castrol Edge-et elvileg miként jelölik (az általad említett lakat hologramon kívül a zárófedél nyomása és azon a zárófedélen a nyomtatott Castrol felirat, így bízom benne hogy amit kézhez kaptam az is eredeti, én a filltershop-tól vásároltam ismét). Én a kolléga megjegyzését próbálom megfejteni, hogy a Mobil-on hol és milyen hologramot lát. (Csak mert nekem van vagy 5 flakon az általa említett kenőanyagból, azon semmi hologram nincs, és ez Lubexpert-es.)

Link to comment
Megosztás:

29 minutes ago, marton.csaba2 írta:

T Janó32!

"... Lubexpert ..."

Hologrammal ellátott Mobil kenőanyagok...

T marton.csaba2!

Köszönöm a hasznos információt, erről nem tudtam... Igaz, nekem 2014 decemberében lett beletéve a 2014 októberében/novemberében vásárolt Mobil Super 3000 XE 5w30, és azon csak egy Lubexpert-es matrica van mindösszesen, semmi más. (De linken is látható, hogy ez csak 2015 őszétől él, így már kerek a történet.

Link to comment
Megosztás:

16 hours ago, L4Fleur írta:

Sziasztok. :icon1:

Egy 2.0-as dizelbe milyen olajat ajanlotok?

Tudtommal nem szentségtőrés abba a motorba a 10w40, de én inkább valami 5w40-ben gondolkodnék mindenképpen. Ezek közül valamit:

Mobil 1 ESP 0W-40 olajwebshop.hu
Mobil Super 3000 XE 5W-30 olajdokk.hu
Castrol Edge Titanium Fst 0W-40 castrolmintabolt.hu
Castrol Edge Titanium Fst 0W-30 olajshop.hu
Castrol Edge Titanium Fst 5W-40 olajshop.hu
Castrol Edge Titanium Fst 5W-30 C3 castrolmintabolt.hu
Castrol Edge Titanium Fst Turbo Diesel 5W-40 the-filtershop.com
Castrol Magnatec 5W-40 C3 olaj24.hu
Total Quartz Ineo Mc3 5W-30 totalolaj.hu
Elf Evolution Full-Tech Msx 5W-30 bardiauto.hu
Elf Evolution Full-Tech Lsx 5W-40 bardiauto.hu
Eni i-Sint Ms 5W-30 olajshop.hu
Shell Helix Ultra AG 5W-30 shellshop.hu
Statoil LazerWay G 5W-30 webautoshop.hu
Mol Dynamic Gold 5W-30 kenoanyagfutar.hu
Motul Specific dexos2 5W-30 motul-bolt.hu
Omv Bixxol special C3 5W-30 premiumolaj.hu
Q8 Formula Special G Long Life 5W-30 formula3000.hu
Eneos Premium Hyper 5W-40 szilkerauto.hu
Eneos Premium Hyper 5W-30 szilkerauto.hu
Gulf Formula Gmd 5W-30 gulf.hu
Fuchs Titan Gt1 Pro Flex 5W-30 olajborze.hu
Comma Syner-Z 5W-30 gepex.hu
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 kicsikocsiautosbolt.hu
Genuine GM Motor Oil dexos2 5W-30 autoteka2000.hu
Valvoline SynPower Mst 5W-30 sgconsult.hu
Mannol O.e.m. Opel 5W.30 the-filtershop.com
Megol Motorenoel Efficiency 5W-30 goldolaj.hu
Ravenol Longlife LSG SAE 5W-30 sct-hungary.hu
Rowe Hightec Synt Rs 5W-30 Hc-Fe west-autoteka.hu
Midland Axxept 5W-30 midland.hu
Vat Oil SynGold 5W-30 olaj24.hu  

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Olvasgattam a témát és rájöttem, hogy nem igazán jó olaj van az autómban (Castrol Magnatec 10w 40).

Az Autó egy 2002-es Astra G 1.4 16v, 81.000 Km-el.Nem rég vettem egy idősebb Bácsitól.

Találtam benne egy Castrol matricát amin 15w 40 volt x-elve, lehet ezt rakatott bele az öreg :S.

Én azt durvának tartottam ezért 10w 40 et tettem bele.

Mit tudnátok ajánlani? Olaj,olajszűrő érdekelne, és egy oldal ahonnan meg is tudnám rendelni! 

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

 

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, goose írta:

Sziasztok.

Olvasgattam a témát és rájöttem, hogy nem igazán jó olaj van az autómban (Castrol Magnatec 10w 40).

Az Autó egy 2002-es Astra G 1.4 16v, 81.000 Km-el.Nem rég vettem egy idősebb Bácsitól.

Találtam benne egy Castrol matricát amin 15w 40 volt x-elve, lehet ezt rakatott bele az öreg :S.

Én azt durvának tartottam ezért 10w 40 et tettem bele.

Mit tudnátok ajánlani? Olaj,olajszűrő érdekelne, és egy oldal ahonnan meg is tudnám rendelni! 

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

 

Akkor ha minden igaz, ez egy Z14XE motor. Picivel fentebb megtalálod a felsorolást amit anno mantec dobott össze. Én a Z16XE-be (ua motor mint a Tiéd csak ez 1.6 16v), 5w30-at vagy 5w40-et használok, olajszűrőből Mann-t, légszűrőből és pollenszűrőből Mahle-t. A Mobil Super 3000XE 5w30 eddig jól bevált, de az oldalon sokan írtak nagyon jókat a Castrol Edge Titanium FST termékcsaládról, így jövő héten az előzetesen említett olajat cserélem Castrol Edge Titanium FST 5w40-re.

Én innen szerzem be az olajat és a szűrőt is: https://the-filtershop.com/

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Megvolt az 5.olajcsere mióta nálam van az autó,sorrendben ezek a márkák kerültek bele:

Castrol Magnatech 10W-40,Shell Helix 10W-40,majd az utóbbi 2 évben Mobil 3000 5W-40,minden télen nagy mennyiségű "capuccinó" jelentkezett az olajbetöltőn és környékén a szelepfedélen belül a sok városi járás után.

 Volt termosztát csere,hengerfejtömítés csere,és a szerelő(szervízes) az olajat is cserélte,mert szerinte összefojt a vízzel:huh:

GM 10W-40-et tett bele megkérdezésem nélkül,nem örűltem neki,hiszen már 5W-40-et használtam 2 éve,és GM-et sem preferáltam a sok kritika miatt.1 hónapja van benne volt sok hideg városi üzem,de capuccino nincs!

A mostani állapotot fotóztam,most akkor melyik olaj is a jó?A dobozát nem láttam,Opel szervízben lett csinálva minden

Fénykép0064.jpg

Link to comment
Megosztás:

T csicsó!

"... capuccino ..."
HC alapolajjal készült motorolajok jellemzője, városi használat esetén.

"... GM 10W-40 ..."
A motorolaj teljesíti a gyártó gyártáskori olajkövetelményét (ACEA: A3).
De lehet kapni korszerűbb és nem sokkal drágább motorolajat, az említett piacvezető márkáktól is.

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, csicsó írta:

Megvolt az 5.olajcsere mióta nálam van az autó,sorrendben ezek a márkák kerültek bele:

Castrol Magnatech 10W-40,Shell Helix 10W-40,majd az utóbbi 2 évben Mobil 3000 5W-40,minden télen nagy mennyiségű "capuccinó" jelentkezett az olajbetöltőn és környékén a szelepfedélen belül a sok városi járás után.

 Volt termosztát csere,hengerfejtömítés csere,és a szerelő(szervízes) az olajat is cserélte,mert szerinte összefojt a vízzel:huh:

GM 10W-40-et tett bele megkérdezésem nélkül,nem örűltem neki,hiszen már 5W-40-et használtam 2 éve,és GM-et sem preferáltam a sok kritika miatt.1 hónapja van benne volt sok hideg városi üzem,de capuccino nincs!

A mostani állapotot fotóztam,most akkor melyik olaj is a jó?A dobozát nem láttam,Opel szervízben lett csinálva minden

Fénykép0064.jpg

A hengerfejesedést nem szabad csak a hab miatt egyből elfogadni, az F-nél is az egyik szerelő hengerfej hibát kiáltott mikor mutattam neki a sok sárga trutyit. Ez kb 5 éve volt, az autó még most is hibátlanul teljesít másnál, nem hengerfejes. Továbbá én most is 5w40-et tettem bele (előtte a Mobil Super XE 3000 5w30 volt benne), mikor vettem 10w40. A napi átlag rutinom (ha semmi más dolgom nincs), reggel melóba be (~4km), kora este melóból haza (~4km). soha egyik kenőanyagnál sem volt egy szemernyi hab sem a betöltősapkán (rem nem kiabálom el, de ez az elmúlt két tél és a mostani eddigi tapasztalata). Lehet hogy a más motortípus is számít, mert ua használatnál az F 1.6 motorja is habosított minden olajat (abba mindig Castrol Magnatec 10w40 volt)... 

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, csicsó írta:

Megvolt az 5.olajcsere mióta nálam van az autó,sorrendben ezek a márkák kerültek bele:

Castrol Magnatech 10W-40,Shell Helix 10W-40,majd az utóbbi 2 évben Mobil 3000 5W-40,minden télen nagy mennyiségű "capuccinó" jelentkezett az olajbetöltőn és környékén a szelepfedélen belül a sok városi járás után.

 Volt termosztát csere,hengerfejtömítés csere,és a szerelő(szervízes) az olajat is cserélte,mert szerinte összefojt a vízzel:huh:

GM 10W-40-et tett bele megkérdezésem nélkül,nem örűltem neki,hiszen már 5W-40-et használtam 2 éve,és GM-et sem preferáltam a sok kritika miatt.1 hónapja van benne volt sok hideg városi üzem,de capuccino nincs!

A mostani állapotot fotóztam,most akkor melyik olaj is a jó?A dobozát nem láttam,Opel szervízben lett csinálva minden

 

Kb.ilyen volt minden télen idáig

Fénykép0025.jpg

Módosítva : csicsó
Link to comment
Megosztás:

51 minutes ago, Janó32 írta:

A hengerfejesedést nem szabad csak a hab miatt egyből elfogadni, az F-nél is az egyik szerelő hengerfej hibát kiáltott mikor mutattam neki a sok sárga trutyit. Ez kb 5 éve volt, az autó még most is hibátlanul teljesít másnál, nem hengerfejes. Továbbá én most is 5w40-et tettem bele (előtte a Mobil Super XE 3000 5w30 volt benne), mikor vettem 10w40. A napi átlag rutinom (ha semmi más dolgom nincs), reggel melóba be (~4km), kora este melóból haza (~4km). soha egyik kenőanyagnál sem volt egy szemernyi hab sem a betöltősapkán (rem nem kiabálom el, de ez az elmúlt két tél és a mostani eddigi tapasztalata). Lehet hogy a más motortípus is számít, mert ua használatnál az F 1.6 motorja is habosított minden olajat (abba mindig Castrol Magnatec 10w40 volt)... 

nem ez miatt lett cserélve a hengerfejtömítés,amúgy nem is idegesített ez a habosodás,csak érdekességképpen írtam

Csak azt nem tudom,hogy a GM olaj jósága ez vagy a tömítés csere miatt nem habosodik már

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, marton.csaba2 írta:

T csicsó!

"... capuccino ..."
HC alapolajjal készült motorolajok jellemzője, városi használat esetén.

"... GM 10W-40 ..."
A motorolaj teljesíti a gyártó gyártáskori olajkövetelményét (ACEA: A3).
De lehet kapni korszerűbb és nem sokkal drágább motorolajat, az említett piacvezető márkáktól is.

Tudom,nem is én kértem,hogy ezt tegye bele sőt ha mondja határozottan tiltakoztam is volna ellene

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.