Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi, megpróbálom! (mármint kiszerelni)

Csak nehogy lelőjenek a rendőrök, hogy az éjszaka közepén zseblámpával szerelek a szálloda parkolójában.

LOL. erre van történetem, itt a saját parkolóban.. papucs.. zseblámpa..hajnali 1 fél2... yard :( De ez itt off lenne

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy jobban ide illő kérdés:

Szivargyújtón csak akkor van "delej" ha gyújtás is van. Ez nekem nagyon nem jó :( Ezt át lehet kötni egyszerűen hogy mindíg legyen? ja és annélkül, hogy a hamutálca világítás is menjen.

Lehet erről is volt valahol szó de még nem rágtam át magam minden hozzászóláson.

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy jobban ide illő kérdés:

Szivargyújtón csak akkor van "delej" ha gyújtás is van. Ez nekem nagyon nem jó :lol: Ezt át lehet kötni egyszerűen hogy mindíg legyen? ja és annélkül, hogy a hamutálca világítás is menjen.

Lehet erről is volt valahol szó de még nem rágtam át magam minden hozzászóláson.

Jaja.. csak gyújtásnál megy(nálam is).

Átkötni vhogy biztos.. csak vhonnan kell egy fix 12 volt... (de ezzel nem lettél kisegítve) :oops: :(

Link to comment
Megosztás:

Szóval a hamutartónak is ki kén' lenni világítva?  :lol: Mert az nekem feszt sötét. Ki lehet azt valahogy szedni, anélkül, h le keljen bontani a középkonzolt?

Üdv.: ujjzol

a hamutartó oldalán csak van 1 kis műanyag átláccó plexidarab (de értelmes volt ez :lol:) amin elvileg átvilág kicsit szoc sárgásan a lámpicskú

vagy hátulról kibányászod, vagy kiszeded a kardánboxot ( középkonzolnál jobb és bal oldalt 1-2 csavar, váltónál nincs csavar, kéziféknél asszem van és még a hácssó hamtartó alatt 2) ha itt lenne a vasam már mondanám de niiiiincs :(

Link to comment
Megosztás:

a hamutartó oldalán csak van 1 kis műanyag átláccó plexidarab (de értelmes volt ez :lol:) amin elvileg átvilág kicsit szoc sárgásan a lámpicskú

vagy hátulról kibányászod, vagy kiszeded a kardánboxot ( középkonzolnál jobb és bal oldalt 1-2 csavar, váltónál nincs csavar, kéziféknél asszem van és még a hácssó hamtartó alatt 2) ha itt lenne a vasam már mondanám de niiiiincs :(

Ok, köszönöm a hozzászólást, maj' nekiugrok! Különben én is azon kis plexidarab láttán kezdtem gyanakodni, h ott világítani kéne v.minek :lol:

Jövő hetem ugyanis szabival fog telni :twisted: , úgyhogy rendberaknám a vasat, végre... Megy fényezőhöz, maj' kap egy pofás polírt, kap némi dísztárcsát, meg van nehány ilyen elektromos, cserére szoruló cuccos :lol:

Aszt remélem mostmár csak az üzemeléshez szükséges anyagokat kell tölteni/cserélni benne! :roll: (de lévén, h szegénykém már 13. éves, gyanítom ezt hosszú távon nem úszom meg)

Különben hol a vasad...?

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

a hamutartó oldalán csak van 1 kis műanyag átláccó plexidarab (de értelmes volt ez :lol:) amin elvileg átvilág kicsit szoc sárgásan a lámpicskú

vagy hátulról kibányászod, vagy kiszeded a kardánboxot ( középkonzolnál jobb és bal oldalt 1-2 csavar, váltónál nincs csavar, kéziféknél asszem van és még a hácssó hamtartó alatt 2) ha itt lenne a vasam már mondanám de niiiiincs :(

Ha vékony vagy és fejjel előre beférsz az anyósülés lábteréhez, akkor nem érdemes leszedni a kardánboxot. Most próbéltam meg kicserélni, sikerült is, de ki is égett. Megyek újat venni...

Link to comment
Megosztás:

Különben hol a vasad...?

dokinál pár hónapja :(

viccen kivül én esk nem bizom a szerelőkben pénzem sincs kiszórni minden baromságra és hiszek a csapatszellemben így pár bevállalós spanommal csináljuk. Na jó van köztünk 1 profi lakatos, 1 elektros meg ilyenek :wink:

Link to comment
Megosztás:

dokinál pár hónapja :(

viccen kivül én esk nem bizom a szerelőkben pénzem sincs kiszórni minden baromságra és hiszek a csapatszellemben így pár bevállalós spanommal csináljuk. Na jó van köztünk 1 profi lakatos, 1 elektros meg ilyenek :wink:

Jobbulást neki!

Akkor az enyém + plasztikai sebészhez megy a napokban, utána meg kozmetikushoz. :lol:

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kezdem az elején...Enforcer,2 nyomogombos gyári riaszto+kp-i zár van az automban. Beélesitett riasztoval és lezárt központi zárral simán kinyitom a csomagtartot,ugy hogy a riaszto meg sem szolal. Jo tudom hogy kulccsal be lehet zárni külön,de mégis hátha nincs olyan nagy gondja.

Szerintetek minek lehet vmi baja? Ugy gondolom a központi zárral van vmi,de akkor miért csak a csomagtartonál van a bibi?

Tegyük fel 100% hogy a k.p-i zár rossz. De a riasztonak nem kellene megszolalnia ha kinyitom?

Előre is köszönöm az 5leteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kezdem az elején...Enforcer,2 nyomogombos gyári riaszto+kp-i zár van az automban. Beélesitett riasztoval és lezárt központi zárral simán kinyitom a csomagtartot,ugy hogy a riaszto meg sem szolal. Jo tudom hogy kulccsal be lehet zárni külön,de mégis hátha nincs olyan nagy gondja.

Szerintetek minek lehet vmi baja? Ugy gondolom a központi zárral van vmi,de akkor miért csak a csomagtartonál van a bibi?

Tegyük fel 100% hogy a k.p-i zár rossz. De a riasztonak nem kellene megszolalnia ha kinyitom?

Előre is köszönöm az 5leteket!

5letek: a risztónak sztem mindenképen kéne szólnia.. a csomitér villágítás bekapcsol? asszem arra szokták kötni a riasztót.. meg lehet nézni a kapcsolóját.

központi zár.. ha kapcsolod a központit, riasztót(lezárás) hallattszik vmi zörej a csomitér ajtóból? (akkor müködik a motor, és valszeg kiakadt vmi mechanika.

Link to comment
Megosztás:

csatlakoznék...

Nekem a központim gyári, de a riasztó nem, és hogy -hogynem a motortér nyitásra rákötöttük a riasztót, az utastér világításra is, (tehát ajtónyitásra), de valahogy a csomagtér nyitásra (kulccsal) kimaradt és arra kulcsos nyitásnál nem szólal meg...

Link to comment
Megosztás:

Nah, megnéztem. A motor benne van,csak nem müködik.

Eddig jo volt minden csak véletlenül jöttem rá erre a dologra amikor felnyitottam a csomagtartot,de a többi ajto csukva volt...

Valoszinü motorcsere lesz,de akkor sem értem hogy a riaszto miért nem érzékeli a csomagtér nyitást...

Köszi mindenkinek az ötleteket,ha van vmi még szivesen veszem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.