Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gondoltam megosztok veletek egy képet, tanulságos az eset ...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_9_18_mbupfgcppz.jpg

Ha a szemből érkező autó rádpattintja a szarvast, írass vele betétlapot !

u.i.: nem tudtam kitenni közvetlen képbe.

:unsure: Részvét. Ilyet én is átéltem a télen, csak nekem az ikarus busz hátulja okozta. De hál isten már megszépült a nyáron.

Link to comment
Megosztás:

Részvétem. Hol történt?

61-es út, Böhönye és Nagybajom közt.

szerk.: Előtte héten egy hölgy ütött el egy szarvas bikát ugyanitt. Azon kívül hogy totálkáros lett a kocsija,riási mákja volt mert trófeás vadat ütött el, 11 kilós volt a szarva. Még neki kell fizetni 1,8 milliót mert elütötte a szarvast .... :blink:

Link to comment
Megosztás:

61-es út, Böhönye és Nagybajom közt.

szerk.: Előtte héten egy hölgy ütött el egy szarvas bikát ugyanitt. Azon kívül hogy totálkáros lett a kocsija,riási mákja volt mert trófeás vadat ütött el, 11 kilós volt a szarva. Még neki kell fizetni 1,8 milliót mert elütötte a szarvast .... :blink:

Mintha a vadásztársaság (gy.k. alkoholisták szövetsége) fizetett volna azért a szarvasért. Még te fizess ha kisétál eléd. Bravó. Én meg majd gyök2-vel járok külterületen. Ha a bozótból lép eléd biztosan nem állsz meg még 60 km/h-nál sem.

Link to comment
Megosztás:

61-es út, Böhönye és Nagybajom közt.

szerk.: Előtte héten egy hölgy ütött el egy szarvas bikát ugyanitt. Azon kívül hogy totálkáros lett a kocsija,riási mákja volt mert trófeás vadat ütött el, 11 kilós volt a szarva. Még neki kell fizetni 1,8 milliót mert elütötte a szarvast .... :blink:

Lehet hülyeséget kérdezek, de nem a KGFB kártalanítja a vadásztársaságot? (Ha a rendőrségi jegyzőkönyv a hölgyet hozza ki hibásnak, akkor elvileg a KGFB fedezi a társaság kárát, kivéve ha a hölgy nem vezethetett volna állapotánál fogva vagy egyéb kizáró ok...)

Link to comment
Megosztás:

A kiérkező rendőr azt mondta, hogy senkinek nem fizet semmit a biztosító, mert egyértelmű vadkár. 3 percen belül ott is hagytak volna minket ... Ez az egyik, a másik az, hogy a hölgy akit említettem perelte a valakit, nem biztos hogy a biztosítót, de azért kapta a büntetést mert a bíróság ezt ítélte meg. Legvégül, harmadik pontban pedig a vadásztársaság jogilag nem birtokolja a vadakat, ugyanis azok az állam tulajdonai. A vadásztársaság csak "bérli" az állományt. Ezt pedig a kiérkező vadász mondta el nekem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.