Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jah akkor jó mert néztem pl használtautó-n meg egyébb helyeken de nem találtam csak olyat ami 150le ami pedíg 16v csak azért kérdeztem mert most akarnak nekem eladni 1et '92 GSI 8v astra 500e akkor annyit megérhet nem?

És köszi

Amint látom, általános vélemény, hogy a 8v tovább bírja mint a 16. Én is rá szavazok mert eddig nekem volt egy 14NZ egy 16v Gastra és most ez a 8v 20i Fastra. Nem bántam meg ez utóbbit, bár még csak 6000-et daráltam vele.

Link to comment
Megosztás:

Amint látom, általános vélemény, hogy a 8v tovább bírja mint a 16. Én is rá szavazok mert eddig nekem volt egy 14NZ egy 16v Gastra és most ez a 8v 20i Fastra. Nem bántam meg ez utóbbit, bár még csak 6000-et daráltam vele.

Megfelelő karbantartás mellett nincs gond a 16V-kel, de azt el kell fogadni, hogy más a nyomatékgörbéje mint egy 8V mocinak.

Link to comment
Megosztás:

Necces, de nem reménytelen.Bontók, és szvsz olyan 60-70e. környéke.Legutóbbi információim szerint.+ beszerelés.+ tömítések, feltöltés, ilyenek.

De azt hallotam hogy ez az utolag beszerelt klíma dolog nem az igazi de mondjuk több a semminél szerintem, mert az a nagy gázom hogy családos ember lettem és van 1 kis gyerköcöm és neki nem tom megmagyarázzni hogy nyugi melegvan majd elmulik. szal muszáj valamit szerzznem mindenképp.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Egy Astra Gsi-m van C20xe motorral. Szabálytalan időközönként fölvillan a motor elektronikai hibát jelző lámpa. Ha leállítom a motort és újra indítom már nem ég. Viszont ami fura, hogy van úgy hogy pár másodperc múlva magától kialszik. Álltalában akkor kezd világítani, ha kiforgatom 6000-6500-ig. de nem minden esetben.

Ha valaki találkozott már hasonló problémával, és a megoldást is tudja és megosztja velem, azt hálám a sírig üldözné.

Elöre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Egy Astra Gsi-m van C20xe motorral. Szabálytalan időközönként fölvillan a motor elektronikai hibát jelző lámpa. Ha leállítom a motort és újra indítom már nem ég. Viszont ami fura, hogy van úgy hogy pár másodperc múlva magától kialszik. Álltalában akkor kezd világítani, ha kiforgatom 6000-6500-ig. de nem minden esetben.

Ha valaki találkozott már hasonló problémával, és a megoldást is tudja és megosztja velem, azt hálám a sírig üldözné.

Elöre is köszi.

Egy TECH-es kivizsgálás sokat javítana a helyzeten, amíg megvan a hibakód.

Link to comment
Megosztás:

De Silver figyelj!

Az, hogy az SI mocisokat tanácsoltuk azért van, mert erősebb mint sima NZ társaik. De ettől még ne vedd szentírásnak, mert ha neadjisten az összes szivatós problémát rádhagyja az ex-tulaj (lambda, légtömegmérő, katalizátos) akkor meg átkozni fogod hogy ránk hallgattál. És sajnos -nem elkeserítésképpne mondom- de ilyen korú autóknál számolni kell ilyesmikkel. És emiatt a -relative- olcsón megvett autó kib sokba is kerülhet..

De az 14SI-ben nincs is légtömegmérő. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen. Csak jól levan mosva, meg esetleg felpolírozva :D Az én ütött-kopott-karcos fényezésem is gyönyörűen csillog (lévén hogy metálfényes), ha felpolírozom + jól lemosom ;)

Egyébként nagyon egyben van így a képek alapján, belül is! Szép.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen. Csak jól levan mosva, meg esetleg felpolírozva :) Az én ütött-kopott-karcos fényezésem is gyönyörűen csillog (lévén hogy metálfényes), ha felpolírozom + jól lemosom :D

Egyébként nagyon egyben van így a képek alapján, belül is! Szép.

Az viszont érdekes, hogy a csom ajtón lévő műanyag sötétebb mint a lökösé?

Na erről mire következtettek?

Link to comment
Megosztás:

"Necces, de nem reménytelen.Bontók, és szvsz olyan 60-70e. környéke.Legutóbbi információim szerint.+ beszerelés.+ tömítések, feltöltés, ilyenek."

A vége min. 150 lesz. :P Ez tapasztalat. :)

"De az 14SI-ben nincs is légtömegmérő."

Akkó meg van MAP szenzor. :D Mondjuk az kevésbé hajlamos az elromlásra. ;)

Vad!

Lambdaszonda lesz az... ;) Rosszabb esetben légtömegmérő, de azt általában érezni is mindjárt...

Hibakódkiolvasás elkerülhetetlen. ;)

Link to comment
Megosztás:

De azt hallotam hogy ez az utolag beszerelt klíma dolog nem az igazi de mondjuk több a semminél szerintem, mert az a nagy gázom hogy családos ember lettem és van 1 kis gyerköcöm és neki nem tom megmagyarázzni hogy nyugi melegvan majd elmulik. szal muszáj valamit szerzznem mindenképp.

Szerintem többen felnőttünk klíma nélkül. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem többen felnőttünk klíma nélkül. :)

Szerintem is ;)

Én direkt klíma nélkülit vadásztam annó, de ez legyen az én hülyeségem :D De sztem a következő autómban sem lesz, viszont légzsák, abs, az alap követelmény lesz, a mostani autómnál ezeket is kiakartam spórolni (nem a pénz miatt), de azért hasznos lehet, ez a két dolog minimum kell majd legközelebb, de pl elektronyos ablak az továbbra se "semmi pénzért" ;)

Link to comment
Megosztás:

Szeva mindenkinek.

Tanácsot szeretnék kérni h, unángyártott fékmunkahengerek közül melyik a legjobb választás,én ilyeneket láttam h, : Delphi, Samko,Bendix....többet most nemtok szóval ezekközül melyik jobb?

kössssz

Ööö... opelhez nemtudom ajánlott e az ugy. munkahenger, de én még a régi Trabantos korszakból tudom, hogy az összes utángyártott henger egy határ... az :) A fék az sztem, amin egy fillért sem szabad spórolni. DE! Azt nemtudom, hogy ez igaz ez az opelhez való munkahengerekre is, úgyhogy majd a profibbak kiokosítanak :D Egyébként engem is érdekel... mert van néhány alkatrész, ami szinte jobb utángyártottban. Pl olajból sem a legjobb az Opel olaja ;)

Link to comment
Megosztás:

Az viszont érdekes, hogy a csom ajtón lévő műanyag sötétebb mint a lökösé?

Na erről mire következtettek?

És a szürke belsőtér az nem a ráncfelvarrás előtti astrák jellemzője?

Mert ha igen akkor a tükrök és az irányjelzők is cserélve voltak, stb.

Igaz az van ráírva, hogy 95-ös.

Link to comment
Megosztás:

Szeva mindenkinek.

Tanácsot szeretnék kérni h, unángyártott fékmunkahengerek közül melyik a legjobb választás,én ilyeneket láttam h, : Delphi, Samko,Bendix....többet most nemtok szóval ezekközül melyik jobb?

kössssz

A bontott gyári. :D

De viccen kívül én úgy válaszanék, hogy ne legyen a legolcsóbb, de a legdrágább se.Találni kell egy arany középutat.Viszont azt nem tuom, hogy eredetileg milyennel rakták össze a gépeinket. :)

Link to comment
Megosztás:

Ööö... opelhez nemtudom ajánlott e az ugy. munkahenger, de én még a régi Trabantos korszakból tudom, hogy az összes utángyártott henger egy határ... az :) A fék az sztem, amin egy fillért sem szabad spórolni. DE! Azt nemtudom, hogy ez igaz ez az opelhez való munkahengerekre is, úgyhogy majd a profibbak kiokosítanak :D Egyébként engem is érdekel... mert van néhány alkatrész, ami szinte jobb utángyártottban. Pl olajból sem a legjobb az Opel olaja ;)

Hát igen én se akarok sporolni a féken csak lehet hogy valamelyik ugyanolyan mint a gyári,de nemtom melyik ha van egyáltalán utángyártottban jó minőségű!

Link to comment
Megosztás:

Hát igen én se akarok sporolni a féken csak lehet hogy valamelyik ugyanolyan mint a gyári,de nemtom melyik ha van egyáltalán utángyártottban jó minőségű!

Az úgy van, hogy az autógyárak nagyon kevés dolgot gyártanak saját maguk. Az alkatrészek nagy részét külső beszállítóktól vásárolják, és ezeknek a gyártóknak a termékei is megjelennek a piacon, mint utángyártott alkatrészek. Munkahengerben pl. nyugodtan meg lehet vásárolni az Ate gyártmányt, de a Bendixel sem nyúlsz mellé.

Link to comment
Megosztás:

A bontott gyári. ;)

De viccen kívül én úgy válaszanék, hogy ne legyen a legolcsóbb, de a legdrágább se.Találni kell egy arany középutat.Viszont azt nem tuom, hogy eredetileg milyennel rakták össze a gépeinket. :)

olyan lesz nekem is ha kiszedem :D ,végülis csak az a baja hogy a jobb fékdob jobban melegszik mint a bal,(kb3000km van a dobban és a pofákban)amármost dugattyúgyűrűgumi már volt cserélve egyszer mert folyt a jobb hengernél,mostmeg szerintem.....nemtom mi lehet olyan mintha nem akarna dolgozni de ilyen hidegben meg is értem ;)

Az úgy van, hogy az autógyárak nagyon kevés dolgot gyártanak saját maguk. Az alkatrészek nagy részét külső beszállítóktól vásárolják, és ezeknek a gyártóknak a termékei is megjelennek a piacon, mint utángyártott alkatrészek. Munkahengerben pl. nyugodtan meg lehet vásárolni az Ate gyártmányt, de a Bendixel sem nyúlsz mellé.

Köszi én is a bendixre gondoltam

Link to comment
Megosztás:

olyan lesz nekem is ha kiszedem :) ,végülis csak az a baja hogy a jobb fékdob jobban melegszik mint a bal,(kb3000km van a dobban és a pofákban)amármost dugattyúgyűrűgumi már volt cserélve egyszer mert folyt a jobb hengernél,mostmeg szerintem.....nemtom mi lehet olyan mintha nem akarna dolgozni de ilyen hidegben meg is értem :D

Mikor volt cserélve a fékolajad?

Mind1.Blitz megmondta a megoldást!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.