Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Hi!

Egy kérdésem volna hasonló érdekességgel járt kollégához:

Észrevettem, hogy valami csörgés jön a kocsi alól. Elvittem a szakihoz és elsőre vágta a dolgot, hogy leesett a lambdaszonda vége és beesett a kipufogócsőbe ami aztán a katalizátornál megakadt és lejtön való fékezéskor (mert, hogy ekkor lehetett csak hallani) mindig előre gurul és ezt lehet hallani. Igaz volt, tegnap leszedte a kipufogócsövet és kirázta belóle (egy kis katalizátordarabbal együtt) a lambdaszonda végét (kupakját?)

A kérdésem csak az volna, hogy ettől még nem kell cserélni a lambdaszondát. Az autó ugyanúgy megy mint eddig, semmiféle hibakódot nem dob ki, és szépen jár. Kérdés talán, hogy meddig? Vagy mit is befolyásol a végén a kis "kupakocska" Vagy az nem is kupakocska? :D

Az enyém is leesett, de még bírta vagy 1.5 évet a lambdaszonda és csak utána dobott hibakódot. ^_^

Link to comment
Megosztás:

De.

Azon viszont tényleg spórolni kell, hogy elektromos helyett el.-ot írsz?

Jaj, ne rágj be! :D Általánosan az "e-gas" kifejezés terjedt el.

Olyan korban élünk, ahol már a rövidítést is rövidítik.

Az hogy 52 literes a G astra tankja nem jelent semmit mert ha lent van a mutattó akkor is csak max 44liter fér bele.Szerintem a két fehér csík közötti távolság kb 10 litert jelenthet. :P Köszönöm hogy segithettem!!! ;)

Örömmel olvasom, hogy csiszolódik az anyanyelved ismerete! ;)

Viszont a tartalmával nem értek egyet. Villogó szegénységjelzőnél vígan belemegy 48 liter. Semmi tuszkolás, csak addig töltve, míg a töltőpisztoly magától leold.

Tapasztalatom szerint a szintmérő 1/4 osztásonként (körülményektől, lábmérettől függően) 200 km megtételét jelenti (gázolajjal). Egyébként csak tájékoztató jellegű mérés, nem egy Schaffhausen ^_^ . Ahogy ürül a tank, úgy lesz egyre megbízhatatlanabb.

Link to comment
Megosztás:

estét!

y17dt be lehet rakni szolidan 95 öst tisztitás ill okt.sz. növelés céljából? pl 40 l diesel hez 5-6 l 95 öst?

De mégis mit akarnál vele tisztítani? Mi az az okt.sz.? Oktánszám? Számold már meg, hogy hány gombnyomást spóroltál meg ezzel a rövidítéssel! Meg mit vársz tőle? Amúgy a benzin hozzáadása a cetánszámot csökkenti, ami biztosan hátrányt okoz.

Link to comment
Megosztás:

De mégis mit akarnál vele tisztítani? Mi az az okt.sz.? Oktánszám? Számold már meg, hogy hány gombnyomást spóroltál meg ezzel a rövidítéssel! Meg mit vársz tőle? Amúgy a benzin hozzáadása a cetánszámot csökkenti, ami biztosan hátrányt okoz.

2-t! (kettőt) és? pótoltam! nem ez volt a kérdés. igen vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

estét!

y17dt be lehet rakni szolidan 95 öst tisztitás ill okt.sz. növelés céljából? pl 40 l diesel hez 5-6 l 95 öst?

Nekem nem Opel dízelem van, de általában télen szoktak pár liter benzint vagy etanolt tölteni a gázolajra dermedésgátlónak. Én speciel finomított petróleumot szoktam rá önteni, az tisztít is és dermedés ellen is jó. Csak drága. Cetánszámot egyik sem emeli :D

Viszont egy ismerősömnek Isuzu 1.7 Opelje van, mesélte egyszer az elején megszokásból benzint kezdett el bele tankolni, 15L körül vette észre, de folytatta gázolajjal és ugyanúgy ment a motor. De hogy tisztább lett-e, nem mondta... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem Opel dízelem van, de általában télen szoktak pár liter benzint vagy etanolt tölteni a gázolajra dermedésgátlónak. Én speciel finomított petróleumot szoktam rá önteni, az tisztít is és dermedés ellen is jó. Csak drága. Cetánszámot egyik sem emeli :D

Viszont egy ismerősömnek Isuzu 1.7 Opelje van, mesélte egyszer az elején megszokásból benzint kezdett el bele tankolni, 15L körül vette észre, de folytatta gázolajjal és ugyanúgy ment a motor. De hogy tisztább lett-e, nem mondta... ^_^

Nem értelek jó lovag :opel dízel???

Vagy isuzu 1.7 vagy fiat 1.9

Mifelénk denaturált szeszt rakna bele.

Link to comment
Megosztás:

Nem értelek jó lovag :opel dízel???

Vagy isuzu 1.7 vagy fiat 1.9

Mifelénk denaturált szeszt rakna bele.

Opel emblémás gázolajfaló :D új vagyok Opel téren, de ezek szerint ami 1.9 az mind Fiat... (pl Vectra 1.9, Zafira 1.9) na de mi van az Astra 2.0 dízellel?

Link to comment
Megosztás:

Opel emblémás gázolajfaló :D új vagyok Opel téren, de ezek szerint ami 1.9 az mind Fiat... (pl Vectra 1.9, Zafira 1.9) na de mi van az Astra 2.0 dízellel?

Na látod az jó kérdés?

azt tudtam hogy 1.3, 1.9 az fiat, 1.5 (régen) 1.7 isuzu.

De hogy a többi az milyen szülemény ??pff

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem Opel dízelem van, de általában télen szoktak pár liter benzint vagy etanolt tölteni a gázolajra dermedésgátlónak. Én speciel finomított petróleumot szoktam rá önteni, az tisztít is és dermedés ellen is jó. Csak drága. Cetánszámot egyik sem emeli :D

Viszont egy ismerősömnek Isuzu 1.7 Opelje van, mesélte egyszer az elején megszokásból benzint kezdett el bele tankolni, 15L körül vette észre, de folytatta gázolajjal és ugyanúgy ment a motor. De hogy tisztább lett-e, nem mondta... ^_^

ez már egy szép válasz. korrekt .köszönöm. csak azért kérdeztem mert elötte f es astrám volt sima szívó és abba is néha szoktam rakni. csak gondoltam ez kicsit precizebb moci meg adagolo, +elektronika.

Link to comment
Megosztás:

170 vagy 0170-ként keress. Egyébként azt jelenti, hogy szegény a keverék és az elektronika ahogy utána próbál menni, kiment a beállított határértéken túlra. Ugye amikor van egy adott üzemállapot, akkor gázpedál, fordulatszám, szívócsőnyomás (vákuum), légtömegmérő, hőmérséklet, stb. adatok alapján az elektronika tud egy minimum és egy maximum értéket, hogy nagyjából mennyi benzin kellene, és ezen belül szabályoz aztán a lambda alapján. Namost E85-ből olyan sok kellene a levegőhöz, hogy a többi szenzor alapján meghatározott sáv maximumát adja már be, de a szonda még mindig azt mutatja, hogy szegény a keverék, ekkor ugye azt hiszi, hogy valami bejövő jel nincs rendben, ezért kigyújtja a sárgát. Szerintem ha adsz hozzá benzint, akkor el fog múlni kis idő után, esetleg tárolt hibakódként marad majd bent.

Hohó!

Ez kezd érdekes lenni.

Apám Z10XE Corsája mostanában P0136-os és P0140-es hibakóddal rémisztget, ezeknek szintén közük van a szegénykeverékes üzemmódhoz, és meglepő módon ő is 50%-ban E85-tel jár. Akkor lehetséges hogy ezt a két hibakódot is az etanol okozza? (jó lenne tudni mielőtt lambdát cserélek)

Mondjuk az is érdekes hogy az etanol hányféle hibakódot tud előidézni, a tünetek ugyanazok mint amiről fentebb szó van, érdekes módon itt mégsem a P0170-es kód jött elő...

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is leesett, de még bírta vagy 1.5 évet a lambdaszonda és csak utána dobott hibakódot. ^_^

Akkor nálam is kell, hogy bírja még :D

Egyébként csere után volt valami változás? gondolok itt alapjárat egyenletesebb járására vagy kisebb fogyasztásra, stb.

köszi

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Egy kérdésem volna, hogy tudjak segíteni az egyik barátomnak. Arra panaszkodik, hogy havonta kell izzót cserélnie a fényszóróban, hol az egyik hol a másik oldalon. 1.2 G Astráról van szó. Ha valaki hasonló cípőben jár vagy tud rá valami okosat, akkor kegyen oly jó és ossza meg mit mondhatnék neki.

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Egy kérdésem volna, hogy tudjak segíteni az egyik barátomnak. Arra panaszkodik, hogy havonta kell izzót cserélnie a fényszóróban, hol az egyik hol a másik oldalon. 1.2 G Astráról van szó. Ha valaki hasonló cipőben jár vagy tud rá valami okosat, akkor kegyen oly jó és ossza meg mit mondhatnék neki.

Előre is köszi!

Szia,

Hallottam róla, Opel betegség, nekem annyit mondtak, hogyha egy jó villamossági műhelybe bemegyek, akkor már ismerik is a problémát és beraknak elé előtét ellenállást. Szerencsére nekem nem ég ki hamar, de talán lesz itt olyan, aki már megoldotta a problémát.

u.i.: az is számít, milyen izzót pakol bele. Ha bevásárlóközpontos sajátmárkásat, akkor nem csoda, ha havonta kiég... nekem kb kétévente kell cserélnem, nem olcsót szoktam bele venni és mindig párban... lehet ha madarasat vennék, havonta cserével is spórolnék a teljes összegen , de a francnak van kedve havonta cserélgetni...

Link to comment
Megosztás:

Meghatódva olvastam soraidat :D nem ma kezdted :P köszönöm, érthető! Nem zavar a hibakód, számítottam rá, csak nem találtam ebben http://www.vauxhallownersnetwork.co.uk/sho...ing-fault-codes a listában. Mindenképp adok hozzá benzint legalább 50/50 arányban, csak picit várok, hogy lemenjen az ára ^_^

OFF

Télleg nem akarom ezt a topicot húzni ezzel a témával, de az átalakító elektronika a teljes égésvezérlést átalakítja (injektor nyitási időt/szöget, gyújtási időt/szöget beleértve), ezért biztonságosabb azzal használni tisztán e85-el. Nagyon sok oldalt találsz erről a neten, ird be a googliba, hogy e85 és ontja az okosságot, meg télleg ott a másik topic rá. Lehet most spórolsz a benzinen, de egy hengerfej tömítés csere sokkal többet el fog vinni... Valamint ha már belementünk (és ígérem ez az utolsó hozzászólásom ebben a topicban ehhez a témához, és csak azért forszírozom, mert nagyon utána jártam és használom is az etanolt 40-60%-ban több, mint 3 hónapja), a hozzáértők azt mondják, hogy első használat előtt benzinszűrőt kell cserélni, mert kioldja belőle a benzin által nem oldható trutyit, meg utána egy tankkal is benzinszűrőcsere, mert akkor meg a tankot pucolja ki rendesen. Ezek után ugyanúgy évente elég cserélni. Öcsém Rovereket szerel, ott pl. élettartamos szűrő van egyes modellekben és probléma nélkül álltak át etanolra... azaz ez is inkább csak a biztonságért szükséges, nehogy dugulás legyen. Én nem kizárólag a spórolás miatt használom (bár így is kb 1500 Ft-ot spórolok tankonként), hanem mert környezetbarátabb és patyolat tisztán tartja a motor belsejét, valamint az üzemanyagrendszert. Én 40/60-azok, sosem volt még sárga lámpa és csak kb fél literrel eszik többet belőle 100-on.

ON

Link to comment
Megosztás:

Köszi a hozzászólást, mindent értek, rosszat én sem akarok a motornak. Ha megmarad a kocsi, azonnal megy bele az e85 vezérlés. Ha kb ugyanannyira is jövök ki e85-tel, akkor is jobb érzés tisztább gázokat kipuffogni :D

Viszont az úszóproblémámat muszáj mielőbb orvosolnom, mert nagyon bosszantó... Szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem Opel dízelem van, de általában télen szoktak pár liter benzint vagy etanolt tölteni a gázolajra dermedésgátlónak. Én speciel finomított petróleumot szoktam rá önteni, az tisztít is és dermedés ellen is jó. Csak drága. Cetánszámot egyik sem emeli :D

Viszont egy ismerősömnek Isuzu 1.7 Opelje van, mesélte egyszer az elején megszokásból benzint kezdett el bele tankolni, 15L körül vette észre, de folytatta gázolajjal és ugyanúgy ment a motor. De hogy tisztább lett-e, nem mondta... :P

Az első rész egy régi történet a régen forgalmazott gázolajokkal. A dermedésgátlást illetőleg valóban petróleumot használtak. Manapság szükségtelen ez az eljárás.

A másik történet. Na, ez így még mesének is rossz. Dízel autója van és "megszokásból" benzint tankol, ráadásul semmit nem vesz észre a motor működésén? ^_^

Link to comment
Megosztás:

A másik történet. Na, ez így még mesének is rossz. Dízel autója van és "megszokásból" benzint tankol, ráadásul semmit nem vesz észre a motor működésén? :D

Lehet, hogy előtte benzines autója volt. Én is ha beállok a Kadettel a benzinkútra, és ha túlbuzgó a kutas én meg nem mondom időben, akkor a nem ólommentest kezdi levenni a kútfejről. Ilyenkor mondom, hogy én inkább ólommentest akarok, még ha nemis lenne muszáj. Nemis értem, hogy minek csinálnak még egyáltalán nem ólommentest.

Ha a 15 liter benzin mellé teletolta a tankot gázolajjal, akkor nem mondom, hogy nem lehet észrevenni, de szerintem se nagyon változik semmi...

Link to comment
Megosztás:

Az első rész egy régi történet a régen forgalmazott gázolajokkal. A dermedésgátlást illetőleg valóban petróleumot használtak. Manapság szükségtelen ez az eljárás.

A másik történet. Na, ez így még mesének is rossz. Dízel autója van és "megszokásból" benzint tankol, ráadásul semmit nem vesz észre a motor működésén? ^_^

Nekem van egy OFF dízelem és bizony a mai MOL-os olaj is dermedt legutóbb télen -15 fokban. Még a kannában is látni, hogy nem úgy folyik. Saját tapasztalat, nem mese. Ezt egy mai autós nem nagyon veszi észre, mert korszerűbb a technika, fiatalabb kocsi, kevésbé érzékeny. Max hümmög egyet: mi a szösz, elsőre nem indul? ...'oszt átteszi a mobilt a másik fülére és megy is tovább :D

A havernak úgy történt az esete, hogy autókölcsönzőben dolgozik, naponta 5-6 autót hoz-visz, dízelt-benzineset vegyesen. Egy fáradt nap végén bárkivel megeshet, pláne ha épp lecserélte a saját autóját és meló végén már azt sem tudja melyikben ül... lényeg, hogy nem lett baja az Isuzu 1.7 motornak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy OFF dízelem és bizony a mai MOL-os olaj is dermedt legutóbb télen -15 fokban. Még a kannában is látni, hogy nem úgy folyik. Saját tapasztalat, nem mese. Ezt egy mai autós nem nagyon veszi észre, mert korszerűbb a technika, fiatalabb kocsi, kevésbé érzékeny. Max hümmög egyet: mi a szösz, elsőre nem indul? ...'oszt átteszi a mobilt a másik fülére és megy is tovább :D

A havernak úgy történt az esete, hogy autókölcsönzőben dolgozik, naponta 5-6 autót hoz-visz, dízelt-benzineset vegyesen. Egy fáradt nap végén bárkivel megeshet, pláne ha épp lecserélte a saját autóját és meló végén már azt sem tudja melyikben ül... lényeg, hogy nem lett baja az Isuzu 1.7 motornak.

Ez így érdekes! Az autóm közel 1 éve kiszorult a garázsából, mégsem volt soha semmi gondom télen a gázolajjal. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy elvétve tankolok multiknál. Inkább az olcsóbb Mobil Petrolnál. Az OMV prolongáltan kétféle dízelt árusít, egyiket tavasztól őszig ajánlja, míg a másikat télre (Alpesi dízel néven). Mások csendben állnak át az évszaknak megfelelőre.

Az én ismerősöm is találkozott ilyen ledermedéssel a legutóbbi télen. Ő is a MOL-nál tankolt, de még akkor, amikor tavaly kedvezőbb volt a gázolaj ára, akkor halmozott fel egy nagyobb készletet. A télen tankolt anyaggal viszont miden gondja megszűnt. Mióta kijött a jó idő újra a "készleten lévőből" használ.

Link to comment
Megosztás:

Az én ismerősöm is találkozott ilyen ledermedéssel a legutóbbi télen. Ő is a MOL-nál tankolt, de még akkor, amikor tavaly kedvezőbb volt a gázolaj ára, akkor halmozott fel egy nagyobb készletet. A télen tankolt anyaggal viszont miden gondja megszűnt. Mióta kijött a jó idő újra a "készleten lévőből" használ.

A téli időszakban a kutakon árult gázolajba van dermedésgátló téve, a nyári időszakban viszont nincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.