Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Jó reggelt. Nagyjából 1 éve küzdök vele(1-2 most a 3. henger gy. k. mindig csak az egyik), Novembertől Augusztusig jó volt amikor tisztító adalékot raktam bele, most meg nyár óta akármit, sz*r. Eddig kilőve, agr sz. benzin be fecs., trafóhíd, benzinnyomás , gyertyák benzinszűrő..majd bővítem a listát folyamatban.. :) .

Látom, győri vagy, de ha jársz Törökbálint felé, wessz cartárs lehet, hogy tudna segíteni. Ő pl. az ECU oldaláról is rá tudna nézni többek között.

Link to comment
Megosztás:

Aham...

Az mennyibe fáj? Csak hogy felkészüljek...

Egyébként meg üdvözöllek cimbora :D

ja, fagyi... hát éreztem, hogy rángatgat, no gondoltam meghajtom kicsit, de 3 km után totál le 3 hengeresedett, utána nyilván nem kínoztam.

Utána jött a sárga lámpa és a 0303. Valóban olyan, mintha melegedésre rosszabbodna a helyzet

Üdv.!

Fagyi volt már (persze, csak, ha minden henger megy)? Trafóhíd esélyes lesz. Két éve nálam is hasonlóan viselkedett: hidegen minden OK, majd elérve a 80 fokot, leháromhengeresedett. Csak az új trafóhíd hozta meg a gyógyulást. :)

Link to comment
Megosztás:

Aham...

Az mennyibe fáj? Csak hogy felkészüljek...

Egyébként meg üdvözöllek cimbora :D

ja, fagyi... hát éreztem, hogy rángatgat, no gondoltam meghajtom kicsit, de 3 km után totál le 3 hengeresedett, utána nyilván nem kínoztam.

Utána jött a sárga lámpa és a 0303. Valóban olyan, mintha melegedésre rosszabbodna a helyzet

Olyan 40e körülire emlékszem (szervizes ár). Természetesen csak gyári jöhet szóba, de ezt Te is tudod. Egyébként annó nekem 4-5 km után kezdett vacakolni. Ha megálltam és lehűlt, újra bírt ennyit... De nem kínoztam így sokat, szervizes látogatás lett belőle, ahol egy cseredarabbal beazonosítottuk, hogy ez a hunyó, aztán csere újra, és minden OK (pont karácsony után volt, megkésett ajándéknak a fa alá...)

Különben a fagyival szerintem mindketten vigyázósak lettünk, már túlvagyunk a torokgyulladáson... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan 40e körülire emlékszem (szervizes ár). Természetesen csak gyári jöhet szóba, de ezt Te is tudod. Egyébként annó nekem 4-5 km után kezdett vacakolni. Ha megálltam és lehűlt, újra bírt ennyit... De nem kínoztam így sokat, szervizes látogatás lett belőle, ahol egy cseredarabbal beazonosítottuk, hogy ez a hunyó, aztán csere újra, és minden OK (pont karácsony után volt, megkésett ajándéknak a fa alá...)

Különben a fagyival szerintem mindketten vigyázósak lettünk, már túlvagyunk a torokgyulladáson... :D :)

a tiedbe majdnem 10e olcsóbb mint a z16xep-be :D

Link to comment
Megosztás:

Látom, győri vagy, de ha jársz Törökbálint felé, wessz cartárs lehet, hogy tudna segíteni. Ő pl. az ECU oldaláról is rá tudna nézni többek között.

köszi. Várok még, mert lové az nincs, viszont mivel haverom a szerelő, csak azt kell fizetnem ami cserélésre kerül. Az ár, az idő, mert akkor halad vele ha van ideje, meg alkatrésze. :) ez van, és még így is szerencsés vagyok, mert ha ezt mind cserélték volna... :D

Link to comment
Megosztás:

JA, itt figyel mellettem a lyukas dugattyú :D

Örök mementó

Olyan 40e körülire emlékszem (szervizes ár). Természetesen csak gyári jöhet szóba, de ezt Te is tudod. Egyébként annó nekem 4-5 km után kezdett vacakolni. Ha megálltam és lehűlt, újra bírt ennyit... De nem kínoztam így sokat, szervizes látogatás lett belőle, ahol egy cseredarabbal beazonosítottuk, hogy ez a hunyó, aztán csere újra, és minden OK (pont karácsony után volt, megkésett ajándéknak a fa alá...)

Különben a fagyival szerintem mindketten vigyázósak lettünk, már túlvagyunk a torokgyulladáson... :D :)

Link to comment
Megosztás:

JA, itt figyel mellettem a lyukas dugattyú :D

Örök mementó

reklám nélkül megnéztem neked egy helyen: ERA trafóhíd Z16XEP-hez: 51e, Bosch-t itt nem találtam.

Viszonyításképpen ugyanitt az enyémhez: Z14XEP BOSCH trafóhíd 55e, míg az ERA 57 :) Az én gyárim az BOSCH (kiveszed a trafóhidat és rajta van)

Szerk: EPC szerint a tiedben ez van: Z16XEP MODUL, GYÚJTÁS (DELPHI); Alkatrész szám: 10458316; Opel Katalógus szám: 12 08 021. Ilyet 52e körül látok a neten.

Szerk II.: hoppá, már 30ért is dob a gugli DELPHI 10458316 trafóhidat :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi :)

és Üdvözölom Klátyót :D:D

reklám nélkül megnéztem neked egy helyen: ERA trafóhíd Z16XEP-hez: 51e, Bosch-t itt nem találtam.

Viszonyításképpen ugyanitt az enyémhez: Z14XEP BOSCH trafóhíd 55e, míg az ERA 57 :D Az én gyárim az BOSCH (kiveszed a trafóhidat és rajta van)

Szerk: EPC szerint a tiedben ez van: Z16XEP MODUL, GYÚJTÁS (DELPHI); Alkatrész szám: 10458316; Opel Katalógus szám: 12 08 021. Ilyet 52e körül látok a neten.

Szerk II.: hoppá, már 30ért is dob a gugli DELPHI 10458316 trafóhidat :D

Link to comment
Megosztás:

reklám nélkül megnéztem neked egy helyen: ERA trafóhíd Z16XEP-hez: 51e, Bosch-t itt nem találtam.

Viszonyításképpen ugyanitt az enyémhez: Z14XEP BOSCH trafóhíd 55e, míg az ERA 57 :) Az én gyárim az BOSCH (kiveszed a trafóhidat és rajta van)

Szerk: EPC szerint a tiedben ez van: Z16XEP MODUL, GYÚJTÁS (DELPHI); Alkatrész szám: 10458316; Opel Katalógus szám: 12 08 021. Ilyet 52e körül látok a neten.

Szerk II.: hoppá, már 30ért is dob a gugli DELPHI 10458316 trafóhidat :D

csak delphi vagy GM ami szintén delphi :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok opelos társak,azt szeretném megkérdezni hogy megtudjátok-e mondani a küszöbnél lévő, emelési pontoknál, kihúzható mű anyagnak mi a neve.Kiszeretném cserélni őket mind a négyet mert elégé el koptak már.Csak nem tudom hogy mi a pontos neve.Ha esetleg valaki árat is tudd mondani az nagyon jó lenne köszönöm.Remélem érthető voltam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok opelos társak,azt szeretném megkérdezni hogy megtudjátok-e mondani a küszöbnél lévő, emelési pontoknál, kihúzható mű anyagnak mi a neve.Kiszeretném cserélni őket mind a négyet mert elégé el koptak már.Csak nem tudom hogy mi a pontos neve.Ha esetleg valaki árat is tudd mondani az nagyon jó lenne köszönöm.Remélem érthető voltam.

Emelési pont takaró műanyag? :D Szebben:Autóemelési pont fedél... :)

Link to comment
Megosztás:

ez nem csak jobb oldalt???

nem nekem kell :D

ráadásul négy különböző darabról van,J.E,J.H,B.E,B.H

Nem tudom,mert nem én árulom ezt,az eladóval kellene pontosítani szerintem az autó típusa után!

Azért 23-24-be beleférne egy oldalra való,azaz 2 db,nem? :)

Ha nem a műanyag kopott,töredezett szét,csak a színe kopottas,nem lenne olcsóbb lefújni a takaró műanyagokkal együtt?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom,mert nem én árulom ezt,az eladóval kellene pontosítani szerintem az autó típusa után!

Azért 23-24-be beleférne egy oldalra való,azaz 2 db,nem? :D

Ha nem a műanyag kopott,töredezett szét,csak a színe kopottas,nem lenne olcsóbb lefújni a takaró műanyagokkal együtt?

Nem értek a lovakhoz :) :D

Link to comment
Megosztás:

ez nem csak jobb oldalt???

nem nekem kell :D

ráadásul négy különböző darabról van,J.E,J.H,B.E,B.H

Persze,mert valószínű a belső küszöb takaró van itt ennyiért hirdetve,abból kell csak 2 db ha jól tudom!

A lényeg hogy nem olcsó :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a kiegészítést mint mondtam nem tudom a pontos nevét de az a 5300 Ft/db nem olcsó.

"Az oldalsó küszöb elején és hátulján

takarólemezek fedik az emelési pontokat.

Hajtsa ki a takarólemezt."

Ezek az Úr a "Kezelési útmutató" szavai.

Kezelési útmutató könyv, 184.old. 1. bek. 3.számú kép magyarázat

:D

Fiók néven közismertebb, mert úgy is néz ki és nem kihajtani, hanem kihúzni kell. Legalábbis nálam húzni kellett, míg az a műanyag rész, ami a helyén tartotta le nem tört. Azóta két pötty Palmatex tartja a helyén. :) Így szükség esetén tényleg lehajtható és újra visszaragasztható.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Nekem is előjött az astrám-nál egy hibajelenség. Az autó eleje felől valamilyen kopogó hang hallatszik amikor döcögős, kátyús úton haladok az autóval. A múltkor elvittem szerelőhöz és kicserélte elől a 2 db Szélső kormányösszekötő gömbfejet. De a kopogás nem múlt el! Mi lehet a probléma?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.