Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Van valakinek gyári xenon az astrajaban? Az lenne a kerdesem, hogy neki is olyan kegyetlenul halvanyan vilagit-e mint nekem? Mult heten haverom a mazdajaval mogottem jott, es arnyekot vetett az autom magam elott - ennyire acsit a tompitott. Jo egy vadonat uj 2006os autban mar lehet jobb a vilagitas, de lehet-e valamit tenni? Izzo eloregedhet, erdemes lehet cserelni? A lampa buraja nem karcos es tiszta. A magassag kicsit lent van, de ha font lenne sem lenne sokkal jobb, a fenyerovel van a baj. Mit lehet tenni, 5let?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek gyári xenon az astrajaban? Az lenne a kerdesem, hogy neki is olyan kegyetlenul halvanyan vilagit-e mint nekem? Mult heten haverom a mazdajaval mogottem jott, es arnyekot vetett az autom magam elott - ennyire acsit a tompitott. Jo egy vadonat uj 2006os autban mar lehet jobb a vilagitas, de lehet-e valamit tenni? Izzo eloregedhet, erdemes lehet cserelni? A lampa buraja nem karcos es tiszta. A magassag kicsit lent van, de ha font lenne sem lenne sokkal jobb, a fenyerovel van a baj. Mit lehet tenni, 5let?

Sziasztok!

Xenont használok,de nem gyárit valami noname-t,igaz projektoros a lámpa test,amikor a reflektort rá huzom akkor annyi történik mintha a szoba fényénél meg gyujtanál egy gyertyát! Szinte nem is látszik csak a fénytörés felső részén! A nem projectoros lámpa eléggé szét szórja a xenon fényét, de azért több fényt kellene adnia mint egy normál izzó! Nézzétek meg ha egymás mellé álltok egy nagy fal felület elött!

Ja és nem mindegy hogy 35W-os vagy nagyobb,mivel autókkal foglakozom (uj modellek) mindig nézem a gyári xenon megoldásokat és az igazi! Gondolom a K értékkel tisztába vagy!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

ez igaz, de te versenyzésre használod az autót...

aki nem versenyzésre használja annak azért érdemes gyárit venni, mert fog, nem csikorog, és dolgozó lány sokáig birja...

egy normális használat mellett 40-50-60 ezret elmegy egy fékbetét, és 2 fékbetétet meg elmegy a tárcsa...

és nem igazán szokott ütni, rázni.

tény, hogy a 160 ról nullára fékezést nem bírja :D

Link to comment
Megosztás:

ez igaz, de te versenyzésre használod az autót...

aki nem versenyzésre használja annak azért érdemes gyárit venni, mert fog, nem csikorog, és dolgozó lány sokáig birja...

egy normális használat mellett 40-50-60 ezret elmegy egy fékbetét, és 2 fékbetétet meg elmegy a tárcsa...

és nem igazán szokott ütni, rázni.

Nekem pl 85e-t bírt ki a caravanban.

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenki

segitséget szeretnék kérni, egy fékellenőző számitást kell megcsinálnom és az a gondom hogy kellenének az auto (astra g 1,2-es, 5 ajtos sedan, 2001-es) müszaki adatai mintpl fékbetét-,féktárcsa vastagság, dob átmérő, dugattyu átmérő,főfékhenger dugattyu átmérő, fék belső áttétel meg még jo pár. Neten abszolut semmit nem találtam a kezelési meg a szerelési kézikönyvbe se sokminden van, ha valaki ezeket netán tudja vagy azt hogy hol lehetne fellelni azt előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

ez igaz, de te versenyzésre használod az autót...

aki nem versenyzésre használja annak azért érdemes gyárit venni, mert fog, nem csikorog, és dolgozó lány sokáig birja...

egy normális használat mellett 40-50-60 ezret elmegy egy fékbetét, és 2 fékbetétet meg elmegy a tárcsa...

és nem igazán szokott ütni, rázni.

tény, hogy a 160 ról nullára fékezést nem bírja :D

A brembo sima tárcsa és a ferodo premier sorozata utcai megoldások, nem versenyautós megoldások (az meg egy

dolog, hogy én low cost módon ezeket használom, mert van olyan jó minősége, ami elég oda is).

És pont az az előnye, hogy egy vészfékezés esetén, vagy hegyi lefele menetnél nem ég meg, nem üvegesedik

fel, szemben a gyári grafitos betétekkel. Nekem az omegában is ferodo betétek vannak, igaz zimmermann

tárcsákkal, mert adtam nekik egy esélyt, hogy megpróbáljam, az milyen (ugyanabban az árban van, mint a brembo).

És pl nálam sose egy nyikkanás hangja nincs :D Az meg aztán furcsa lenne, ha ezek a minőségi cuccok ütnének és

ráznának, nem ez az első garnitúrám, amit gyűrök belőlük, sosem volt gondom velük :D

Persze jó a gyári is, de ha már egyszer abban az árban attól jobbat is lehet venni, én azt szoktam ajánlani :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hibakód olvasáshoz, - törléshez és alap diagnosztikához milyen alacsonyabb árfekvésű (~50.000Ft) eszközt javasoltok? C14SE, X14XE és Z14XE motorkódú Astráink vannak, elsősorban ezekhez és főleg a motorvezérlőhöz kellene, de nem lenne hátrány más típus ismerete sem.

Az obd-diag lapon érdeklődtem, de szerintük csak a Z-shez jó az OBD2 olvasójuk. Az opel-autodiagnosztika lapon pedig 130.000-ért árulják az Opel-mindentudót, de az megfeküdné a pénztárcám gyomrát.

Ha tudtok, adjatok tanácsot!

Köszi

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

lunimaci : van olcsobb megoldás is,de remélem nem köveztek meg ha ide irom és nem priv.be küldöm el neki!

Tehát van egy hibakód olvasó szerkezet "Opel Tech2" ez max.30ezer Ft! (A duen-en olvastam róla!)

Hogy pontossan mit tud azt ezzel a programmal tudod megnézni!

A program kibontás után elindítva keresi az illesztőt de átlehet lépni és a menüben mászkálni! Nézd át hátha megtalálod ami neked kell!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

lunimaci : van olcsobb megoldás is,de remélem nem köveztek meg ha ide irom és nem priv.be küldöm el neki!

Tehát van egy hibakód olvasó szerkezet "Opel Tech2" ez max.30ezer Ft! (A duen-en olvastam róla!)

Hogy pontossan mit tud azt ezzel a programmal tudod megnézni!

A program kibontás után elindítva keresi az illesztőt de átlehet lépni és a menüben mászkálni! Nézd át hátha megtalálod ami neked kell!

Üdv.

Köszi, ez tetszik! Akinek van ilyenje, mondana róla véleményt?

Link to comment
Megosztás:

P0135=Lambdaszonda-fűtő áramkör (Bank 1. szonda 1) funkció-rendellenesség

P0141=Lambdaszonda-fűtö áramkör (Bank 1. szonda 2) funkció-rendellenesség

P0443=T.a.-kipárolgásgátlás-regenerálószelep funkció-rendellenesség

Lehet a "nagytakarítás" eredménye: nézd át a csatlakozókat, hogy minden a helyén van-e. A lambdaszondát biztos megtalálod, a reg.szeleppel kapcsolatban pedig ha tévednék, a többiek majd kijavítanak: szemben állva bal oldalon a tűzfal és a légszűrőház között van.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Bár nem épp hiba, egy érdekesség:

Minap tankoltam a kocsiba (1.7DTI). Ilyenkor mindig 0-ázom a napi számlálót. Gondoltam egyet, mi van ha hosszabban megnyomom. Na és láss csodát akkor kiírt két számot, de hogy az mit jelent nem tudtam rá jönni. Az egyik valami 34,5 volt alatta pedig 15353 vagy mi. ezek mit jelentenek, tudja valaki?

THX!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra Classic II 2 eves szerviz utan nem "huz" ugy az auto, mint kellene. A szervizben semmi extrat nem csinaltak a standard dolgokon kivul. Nem tudom

mi lehet az oka. (Ja zold kartya: emelt uresjarat CO% = 0,00).

Van valakinek otlete!

Elore is koszonom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra Classic II 2 eves szerviz utan nem "huz" ugy az auto, mint kellene. A szervizben semmi extrat nem csinaltak a standard dolgokon kivul. Nem tudom

mi lehet az oka. (Ja zold kartya: emelt uresjarat CO% = 0,00).

Van valakinek otlete!

Elore is koszonom.

Motorkontroll sárga lámpa nem világít a műszerfalon? Fogyasztani rendesen fogyaszt? Mit jelent pontosan, hogy nem huz ugy, mint kellene? Egy adott fordulaton hirtelen megtorpan, vagy csak úgy általánosságban nem gyorsul annyira, mint előtte? Nehezen tartja az autópályatempót esetleg?

Sok minden lehet az ok... Nehéz így látatlanban tippelni ennyi infó alapján. Nekem pl volt, hogy a kopogásszenzor laza volt, és akkor produkált olyat, hogy nem ment és sokat fogyasztott, de lehet még sok minden egyéb is. Kezdeti lépésnek sztem legegyszerűbb, ha visszaviszed a szervízbe, és elmondod nekik a problémát. Vagy ez már megtörtént, és csak a vállukat vonogatták?

Link to comment
Megosztás:

Motorkontroll sárga lámpa nem világít a műszerfalon? Fogyasztani rendesen fogyaszt? Mit jelent pontosan, hogy nem huz ugy, mint kellene? Egy adott fordulaton hirtelen megtorpan, vagy csak úgy általánosságban nem gyorsul annyira, mint előtte? Nehezen tartja az autópályatempót esetleg?

Sok minden lehet az ok... Nehéz így látatlanban tippelni ennyi infó alapján. Nekem pl volt, hogy a kopogásszenzor laza volt, és akkor produkált olyat, hogy nem ment és sokat fogyasztott, de lehet még sok minden egyéb is. Kezdeti lépésnek sztem legegyszerűbb, ha visszaviszed a szervízbe, és elmondod nekik a problémát. Vagy ez már megtörtént, és csak a vállukat vonogatták?

Kedves telo!

Az auto semmilyen hibajelenseget nem jelez es nem produkal. Csak annyi tortent ,hogy kevesbe "gyorsul", nem "huz" annyira, mint a szerviz elott. Ez a "megallapitas" termeszetesen szubjektiv es a jol ismert, naponta rendszeresen megtett utvonalak tapasztalata alapjan alakult ki (Ketten vezetjuk az autot felvaltva, es ugyanazt gondoljuk ). A gyorsulas csokkenes merteke nem drasztikus, talan a klima bekapcsolasaval elerheto valtozas merteket uti meg.

Mivel a szerviz ota vagy 100 km-t tettunk meg, a fogyasztas novekedeserol nem tudok beszamolni.

Az egyetlen, amira gondolni tudok, hogy a zoldkartyahoz valamit allithattak az auton. De ez csak egy kosza gondolat ...

Koszonom a gyors reakciodat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.