Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Én is ezzel küzdök most. Ugyanez a hiba. Ha tudsz várni egy kicsit akkor majd megírom, hogy mi volt a probléma.

Egy motorkódot írhatnál.

Nekem ég ECU hibát is mondtak amelynek a javítási költsége 80Eft.

Szia,

Most beszéltem egy klímással is, azt mondta, hogy 99% a nyomáskapcsoló rossz.

Valahol a klímahűtőnél van, de nem látom...

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Most beszéltem egy klímással is, azt mondta, hogy 99% a nyomáskapcsoló rossz.

Valahol a klímahűtőnél van, de nem látom...

Zoli

Nyomáskapcsoló elvileg a bal oldali (szemben az autóval állva)lámpa és a hűtő között van elrejtve, látni alig lehet, hozzáférni állítólag méginkább. Egy ilyen kb 3 centis csatlakozó szerűséget keress. De könnyen lehet akár mágnes tekercs is, illetve ha kevés a gáz, a rendszer akkor se engedi elindítani a klímát. Nekem mágnes tekercs volt, ha megnyomod a kapcsolót akkor a motortérben a kompresszoron be kell húznia a mágnesnek, és egy kattanással hallatja is magát.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy valószínűleg sokszor feltett kérdéssel fordulok hozzátok!

Az a problémám lenne hogy nem eléggé jól működik a klímám( G Astra 1,4 benzin Twinport, manual klíma).

Ha bekapcsolom a klímamotor megy de nem fúj a ventillátor hideget csak mintha a kinti levegőt keverné.

Nemrég volt vezérlés csere a kocsin ( nem tudom az okozhatott e valami bajt).

Mi lehet a baj? ( esetleg elment a klímagázom? igaz az eddigi hozzászólásokat olvasva akkor el sem indulna)

Válaszokat előre is köszi!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy valószínűleg sokszor feltett kérdéssel fordulok hozzátok!

Az a problémám lenne hogy nem eléggé jól működik a klímám( G Astra 1,4 benzin Twinport, manual klíma).

Ha bekapcsolom a klímamotor megy de nem fúj a ventillátor hideget csak mintha a kinti levegőt keverné.

Nemrég volt vezérlés csere a kocsin ( nem tudom az okozhatott e valami bajt).

Mi lehet a baj? ( esetleg elment a klímagázom? igaz az eddigi hozzászólásokat olvasva akkor el sem indulna)

Válaszokat előre is köszi!

Üdv!

Üdv.

a kompresszor egy bizonyos nyomásig indul el.

nekem tavaly még ment, de nagyon halovány volt.

idén már el sem indult.

valahol elszökött a klímagázod, ha nem volt törve a kocsi eleje, akkor sanszos, hogy a szárító szűrő O gyűrű-s tömítése ment tönkre(kiszárad).

nekem is a gyűrű ment szét.

ha szembe állsz a kocsival akkor a jobb oldalon a a hűtő jobb szélénél ahol van egy műanyag valami.

de célszerű elvinni klímáshoz.

és ne elégedj meg egy egyszerű töltéssel!!!

ha valahol elment, akkor elöbb utöbb megint elmegy, ha nincs orvosolva a hiba!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Az a kérdésem, hogy 2005-ös Astra Classic 2-be milyen klímákat szerelnek?

Elöl van elvileg a kondenzátor, és előtte kellene lennie kondenzátor ventilátornak.

 

Az baj, ha a ventilátor nem működik? Esetleg van olyan klíma, amibe nem elöl van a ventilátor, vagy nincs is? (azaz ventilátor nélküli létezik?)

 

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Az a kérdésem, hogy 2005-ös Astra Classic 2-be milyen klímákat szerelnek?

Elöl van elvileg a kondenzátor, és előtte kellene lennie kondenzátor ventilátornak.

 

Az baj, ha a ventilátor nem működik? Esetleg van olyan klíma, amibe nem elöl van a ventilátor, vagy nincs is? (azaz ventilátor nélküli létezik?)

 

Köszönöm.

 

Nekem egy ventis a gép.

Link to comment
Megosztás:

Mármint hogyan egy ventis? Van egy ventilátor a hűtőn és egy ventilátor a klíma kondenzátoron? (tehát van 2 db venti)

Vagy elöl eleve csak 1 venti van, a klíma kondenzátor és a vízhűtő között?

 

 

Cakk pakk 1 db venti van benne. Klíma ventinek csak a helye h kb hol kéne lennie.

Link to comment
Megosztás:

Cakk pakk 1 db venti van benne. Klíma ventinek csak a helye h kb hol kéne lennie.

 

Értem, köszönöm. Nekem is így van. Ez lehet gyárilag ilyen?

A klíma működik a kocsiban, viszont nem szeretném, ha tönkre menne.

 

Így inkább kerítek rá egy ventit, ha eredetileg volt rajta, nehogy tönkremenjen. (hátha valamikor cserélték és nem tették vissza, mert rossz volt és nem foglalkoztak vele)

Link to comment
Megosztás:

Értem, köszönöm. Nekem is így van. Ez lehet gyárilag ilyen?

A klíma működik a kocsiban, viszont nem szeretném, ha tönkre menne.

Így inkább kerítek rá egy ventit, ha eredetileg volt rajta, nehogy tönkremenjen. (hátha valamikor cserélték és nem tették vissza, mert rossz volt és nem foglalkoztak vele)

Evjarat fuggo. 2002 utani benzineseken 1 venti van. Es az ecu vezerli a klimat. A hutes modulosoknal 2 venti van. Ha megy a hutoventid elso fokozata kar vele foglalkozni. Ha nem megy azt kell megszerelni.

Link to comment
Megosztás:

Értem, köszönöm. Nekem is így van. Ez lehet gyárilag ilyen?

A klíma működik a kocsiban, viszont nem szeretném, ha tönkre menne.

 

Így inkább kerítek rá egy ventit, ha eredetileg volt rajta, nehogy tönkremenjen. (hátha valamikor cserélték és nem tették vissza, mert rossz volt és nem foglalkoztak vele)

 

Nálam tuti gyárilag ilyen. Klímáson javasolta a 2 ventit de számomra nehéz lenne a bekötése. Ha bekapcsolom a klímát indul is a venti egyes fokozata, hűt szépen, városon kívűl szinte elég az 1es fokozat, nagy melegben 35° felett kellett csak 2re kapcsolnom. Asszony mindig szólt h fázik :D

Lényeg h ne nagyfordulaton kapcsold be azaz alapjáraton így nem fog rugni és leégni a mágneskuplung, érkezés előtt 5 percel lődd ki, gáz szint meglegyen.

Link to comment
Megosztás:

Nálam tuti gyárilag ilyen. Klímáson javasolta a 2 ventit de számomra nehéz lenne a bekötése. Ha bekapcsolom a klímát indul is a venti egyes fokozata, hűt szépen, városon kívűl szinte elég az 1es fokozat, nagy melegben 35° felett kellett csak 2re kapcsolnom. Asszony mindig szólt h fázik :D

Lényeg h ne nagyfordulaton kapcsold be azaz alapjáraton így nem fog rugni és leégni a mágneskuplung, érkezés előtt 5 percel lődd ki, gáz szint meglegyen.

Csak nem keceli a klímásod?...

Link to comment
Megosztás:

Nálam tuti gyárilag ilyen. Klímáson javasolta a 2 ventit de számomra nehéz lenne a bekötése. Ha bekapcsolom a klímát indul is a venti egyes fokozata, hűt szépen, városon kívűl szinte elég az 1es fokozat, nagy melegben 35° felett kellett csak 2re kapcsolnom. Asszony mindig szólt h fázik :D

Lényeg h ne nagyfordulaton kapcsold be azaz alapjáraton így nem fog rugni és leégni a mágneskuplung, érkezés előtt 5 percel lődd ki, gáz szint meglegyen.

 

Köszönöm szépen, megnyugtattál. :)

 

Nem rég vettem az autót, így nem ismerem még. Két ismerős is idegesített ezzel. "Mekkora rés van elől.....innen hiányzik a ventilátor....biztos? Persze az enyémen ott van rajta stb...)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

11870949_10207409809224246_6865462486019â

Nyáron én is elégedetlenkedtem a klímámmal, úgy éreztem nem hűt eléggé. Most leteszteltem, hasonló módszerrel (alapjárat, klíma+belső levegő keringetés be, ventillátor 2-es fokozaton, légbefúvás iránya a középső rostélyok), és lentebb látható az eredmény. Talán mégsincs semmi baj azzal a klímával.

 

1987825-20150927-n9Pj9m.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nyáron én is elégedetlenkedtem a klímámmal, úgy éreztem nem hűt eléggé. Most leteszteltem, hasonló módszerrel (alapjárat, klíma+belső levegő keringetés be, ventillátor 2-es fokozaton, légbefúvás iránya a középső rostélyok), és lentebb látható az eredmény. Talán mégsincs semmi baj azzal a klímával.

 

király az a hús hőmérő, nekem nem jutott eszembe... :D

 

am. nekem simán 3.9-4.1 amit tud, keringetés nélkül.

bár a legnagyobb melegben mértem, viszont nem alapjáraton.

akkor ezek szerint az enyém mégsem jó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

 

Úgy alakult, hogy a kánikula végével a klímám is kimúlt. Eleinte csak gyenge volt a teljesítménye, azaz nem fújt olyan hideg levegőt, mostanra viszont egyáltalán nem is fúj semmi hideget (nagyjából 1-2 hét alatt múlt ki). Hallom a kattanást, mikor bekapcsolom, de semmi mást nem érzékelek, még az autó teljesítménye sem változik. Mi lehet a probléma?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

 

Úgy alakult, hogy a kánikula végével a klímám is kimúlt. Eleinte csak gyenge volt a teljesítménye, azaz nem fújt olyan hideg levegőt, mostanra viszont egyáltalán nem is fúj semmi hideget (nagyjából 1-2 hét alatt múlt ki). Hallom a kattanást, mikor bekapcsolom, de semmi mást nem érzékelek, még az autó teljesítménye sem változik. Mi lehet a probléma?

 

elszökött a klímagázod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.