Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Arra ügyelj, hogy sose elől legyen a felemás gumi! (kisebb-nagyobb kombináció) Az a váltóban gondot okozhat hosszabb távon... Ilyenkor inkább tedd előre az egyik jó hátsót, és akkor gond nem lehet. :P

Nekem is volt már így (a Fábiánál... ausztriából haza... hátul egy 13-14 kombó, mert szálszakadt lett az egyik).

Nahh ezt én se tudtam, legalább okosodok. Ez akkor is vonatkozik rá ha pl most 185/60/14 és a pótkerekem meg 175/70/13? Elvileg ugyan olyan magas gyakorlatilag meg lehet hogy nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Nahh ezt én se tudtam, legalább okosodok. Ez akkor is vonatkozik rá ha pl most 185/60/14 és a pótkerekem meg 175/70/13? Elvileg ugyan olyan magas gyakorlatilag meg lehet hogy nem. :D

Tök váltóméret, ezzel már nem lesz baj. 2 nem egyformán kopott gumiba se hal bele, csak komoly különbség ne legyen :P

Link to comment
Megosztás:

A differenciál mű nem azért van, hogy a fordulatkülönbségeket kezelje?

Csak mert kanyarodáskor sem lesz semmi baja... :P

Tapasztalat, sajna megjártuk vele...

Bal oldalon nagyobb, jobb oldalon kisebb gumikkal kaptuk vissza a wareszt, amikor jóindulatból kölcsönadtuk egy ismerősnek, akinek szüksége volt rá... Ő meg így hozta vissza.

Cserélni kellett a féltengely belső részét, mert megette az erőltetés, valósággal szét volt hullva.

1-1 kanyarnál, azért nem fordul sokkal kevesebbet a kerék (ugyanolyan gumikkal), az meg elhanyagolható, és tudja is kezelni a differenciál.

De ha egy kerékfordulatnál pl. 10 cm-ekről beszélünk? az 1 km-re levetítve is sok, nemhogy többre.

Csak jótanács, lehet hülyeséget beszélek, csak én már megszívtam vele, és mást szeretnék megkímélni. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Én csak laikusként kérdezem, mert érdekelt a dolog.

De ha így jártatok, akkor tiszta sor! :P

Sajna mi így jártunk, és tuti, hogy emaitt. csak ezért is mertem leírni, mert saját tapasztalat.

De jó lenne tisztán látni ebben a dologban, így ha van észrevétel, akkor szívesen hallgatjuk a hozzáértőbbektől. :P

Tartósan mindenesetre nem jó a (sokban) eltérő gumi a hajtott keréken. az első gumisig megkockáztatom, hogy nem okozna komolyabb problémát. :D

Hátul teljesen mindegy (pótkerékre mondom, nem tartós használatra), max nem úgy fog tapadni az autó, és persze az is veszélyes. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajna mi így jártunk, és tuti, hogy emaitt. csak ezért is mertem leírni, mert saját tapasztalat.

De jó lenne tisztán látni ebben a dologban, így ha van észrevétel, akkor szívesen hallgatjuk a hozzáértőbbektől. :P

Tartósan mindenesetre nem jó a (sokban) eltérő gumi a hajtott keréken. az első gumisig megkockáztatom, hogy nem okozna komolyabb problémát. :P

Hátul teljesen mindegy (pótkerékre mondom, nem tartós használatra), max nem úgy fog tapadni az autó, és persze az is veszélyes. :D

No, és mit szóljanak azok az új autósok akiknek "mankókerekük" van csak pótkerék gyanánt?!

Azzal is csak a legközelebbi szervizig ajánlott, de addig is csak max 80-al hajtani! :D

Hol van ott egyáltalán tapadás?

Link to comment
Megosztás:

No, és mit szóljanak azok az új autósok akiknek "mankókerekük" van csak pótkerék gyanánt?!

Azzal is csak a legközelebbi szervizig ajánlott, de addig is csak max 80-al hajtani! :P

Hol van ott egyáltalán tapadás?

Ebben teljesen igazad van. :P

Ilyen volt az isuzuban pótkerék gyanánt. 135/80 14. iszonyatosan vékony, én a 80-at sem biztos hogy megkockáztatnám egy ilyennel. :D

Link to comment
Megosztás:

Érdemes már lecserélni a gumikat télire vagy még lesz jó idő?

Reggel fél 7kor indulok melóba akkor 7'C-t mutatott lakott területen kívül meg 3'C-t. Ez alapján lecserélném, csak délután 3körül amikor megyek haza még simán 15'C körül van a hőmérséklet. :D

Én várok a cserével amíg nem lesz napközbe is 7-8 fok. Mondjuk a műszaki miatt nekem mindenképpen fel kell raknom a télit, és már nem biztos hogy visszacserélem utána.

Link to comment
Megosztás:

Érdemes már lecserélni a gumikat télire vagy még lesz jó idő?

Reggel fél 7kor indulok melóba akkor 7'C-t mutatott lakott területen kívül meg 3'C-t. Ez alapján lecserélném, csak délután 3körül amikor megyek haza még simán 15'C körül van a hőmérséklet. :D

Nem hiszem, hogy ilyen éles határok mentén kell eldönteni. Az öcsém például kényelmi szempontok alapján "még jó időben" -azaz melegben - cseréli a téli kereket, mert nem szeret hidegben kint dolgozni. Én pedig inkább később mint korábban. Idén meg annyira későn cserélem a kerekemet, hogy most a télit fogom új télire cserélni.... (Egész nyáron a télivel jártam, mert el akartam koptatni a kora miatt.) Az 1 éves nyári pedig a garázsban pihent.... Az úgyis gyorsabban fogy el nálam (kb. 3 év alatt).

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy ilyen éles határok mentén kell eldönteni. Az öcsém például kényelmi szempontok alapján "még jó időben" -azaz melegben - cseréli a téli kereket, mert nem szeret hidegben kint dolgozni. Én pedig inkább később mint korábban. Idén meg annyira későn cserélem a kerekemet, hogy most a télit fogom új télire cserélni.... (Egész nyáron a télivel jártam, mert el akartam koptatni a kora miatt.) Az 1 éves nyári pedig a garázsban pihent.... Az úgyis gyorsabban fogy el nálam (kb. 3 év alatt).

Én meg majd garázsban fogom cserélni, úgy hogy nem számít a hideg. Meg most legalább 10 napig nincs jogsim, így nem is lesz cserélve addig... :P

De ha cserélem, akkor fékdobok le és kap egy kis puceválást és csiszolást... :D

Link to comment
Megosztás:

Én lecseréltem tegnap biztos ami biztos alapon. Nem a délutáni 15 fokkal (bár sztem nem sokáig lesz ) van a gond, hanem reggel simán csak pár fok van, az aszfalt meg még hidegebb, és ilyenkor nagyon jól jön. Olyan baromi melegek meg ugyse lesznek, hogy a köv időben nagyon lekopjanak a gumik. NEkem mentett már a korábban felrakott téligumi.

Link to comment
Megosztás:

Én meg majd garázsban fogom cserélni, úgy hogy nem számít a hideg. Meg most legalább 10 napig nincs jogsim, így nem is lesz cserélve addig... :P

De ha cserélem, akkor fékdobok le és kap egy kis puceválást és csiszolást... :D

Nekem is van garázsom, de engem se a hidegbe való csere érdekel, hanem hogy reggelente -3fokba megyek. Miért nincs jogsid? :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van garázsom, de engem se a hidegbe való csere érdekel, hanem hogy reggelente -3fokba megyek. Miért nincs jogsid? :P

Mert balf_sz a júzer... :D

Úgy emlékeztem, hogy október végén jár le a jogsim, de szeptember vége volt... :P

Most csináltatás alatt van... :D

Mondjuk annyira nem hat meg, mert mostanság szinte csak hétvégenként járok vele...

Link to comment
Megosztás:

Mert balf_sz a júzer... :D

Úgy emlékeztem, hogy október végén jár le a jogsim, de szeptember vége volt... :D

Most csináltatás alatt van... :P

Mondjuk annyira nem hat meg, mert mostanság szinte csak hétvégenként járok vele...

Ne is izgasson! A vezetéshez, nem jogsi kell, hanem benzin/gázolaj, meg tudás!! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Heló,

kinek mi a véleménye erről;

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1489773419

magamnak akarom, szóval nem lecsapni :D Csak véleményt, osztókör, felniközép citroen Berling-ról valaki?

Az ET szám alapján kb 3 centivel lesz kijjebb a kerék középvonala a gyárinál... ami szerintem sok...ráadásul 0,5 collal szélesebb is a felni, ami miatt majdnem 4 centivel lesz a gyárinál kijjebb a kerék külső széle...szerintem be fog verni... de ezt a próba tudja a legjobban megmutatni.

Az osztókör mérete és a közép furat mérete is fontos lenne.

A gyári Astra 4x100-as osztókör és a közepe 56,5 mm...

Link to comment
Megosztás:

Az ET szám alapján kb 3 centivel lesz kijjebb a kerék középvonala a gyárinál... ami szerintem sok...ráadásul 0,5 collal szélesebb is a felni, ami miatt majdnem 4 centivel lesz a gyárinál kijjebb a kerék külső széle...szerintem be fog verni... de ezt a próba tudja a legjobban megmutatni.

Az osztókör mérete és a közép furat mérete is fontos lenne.

A gyári Astra 4x100-as osztókör és a közepe 56,5 mm...

Osztókört és furatot én sem tudom. Az et hogy 15X26 nem mond nekem sokat, az hogy 5,5j vagy 6 az nem sokat változtat azt gondolom laikusként.

Szóval ha van aki jobban érti a kerekeket az legyen kedves megosztani tudását :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.