Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

nem féltem, el kell bírnia (rajta vót, hogy 6-ig jó)

csak a méret ugye 205/40R17 vót, először egy 7,5, majd egy 8-as felnin

ott meg ugye a peremvédő az erősen a felni peremének a belső része felé közelít, tehát ki gumi-rugózásnál is a felni ér a betonhoz, ami meg nem jó :?

így viszont a gumi nem rugózott 8)

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Erről az a jelenet jut eszembe, amikor Sanyi az Üvegtigris mellett ülve néz a levegőbe, és Lali nem igazán tudja visszazökkenteni... :lol:

No kb. olyan értelmes dolgot szóltál hozzá, mint amikor szegény Sanyi nagy erőlködés árán végülis visszazökkent... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Fórumozók!

Restellem, hogy nem írtam még magamról, se az autómról (Astra Caravan X17DTL 1997.). Volt egy néhány szívásom, de azt is látom marad is még egy néhány havi fizetésre való. Nézzétek el nekem hibáimat!

Segítségeteket kérem, ami a saját tapasztalataitokra építve válaszoljatok meg, légyszi!

Milyen papucsokat tegyek a gép alá? 185/60 R14 a méret ami izgatja a fantáziám. Kétszer átolvastam a gumiszakkör minden hozzászólását. Hirtelen nagy megvilágosodások, majd borúfelhők - ez jellemezte eddigi olvasmány élményeimet.

Emlékeim: Falken, Dunlop, Good Year...

Tudod: ne egye meg 20-25ezer km (tudom kátyu,padka), ne legyentúl zajos. A gyári adatlapok szerint ma már mind remekül fut a vizen, üzamanyagot takarít meg...

Nagyban fogok támaszkodni tapasztalataitokra,véleményetekre.Továbbá sűrűn olvasom a startgumi.hu árlistáját. Remélem korrekt tásaság.

Köszönök minden billentyű leütést a témában!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Fórumozók!

 Restellem, hogy nem írtam még magamról, se az autómról (Astra Caravan X17DTL 1997.). Volt egy néhány szívásom, de azt is látom marad is még egy néhány havi fizetésre való. Nézzétek el nekem hibáimat!

 Segítségeteket kérem, ami a saját tapasztalataitokra építve válaszoljatok meg, légyszi!

 Milyen papucsokat tegyek a gép alá? 185/60 R14 a méret ami izgatja a fantáziám. Kétszer átolvastam a gumiszakkör minden hozzászólását. Hirtelen nagy megvilágosodások, majd borúfelhők - ez jellemezte eddigi olvasmány élményeimet.

 Emlékeim: Falken, Dunlop, Good Year...  

 Tudod: ne egye meg 20-25ezer km (tudom kátyu,padka), ne legyentúl zajos. A gyári adatlapok szerint ma már mind remekül fut a vizen, üzamanyagot takarít meg...

 Nagyban fogok támaszkodni tapasztalataitokra,véleményetekre.Továbbá sűrűn olvasom a startgumi.hu árlistáját. Remélem korrekt tásaság.

Köszönök minden billentyű leütést a témában!!

Nekem Nokian van... (NRT 2). Ár, /érték arányban szerintem nagyon jó. Miután megvettem kipróbáltam, szárazon is meg vizen is jóval jobban fogott mint az azelötti kopott Michelin. Nekem bejött...

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, hogy abban a méretben, amit te szeretnél milyen, de nekem a nagyobb méretben nagyon bejött a Barum Bravuris.

Nem mondom, hogy nehezen kopik, nekem másfél éve van pent, nem nyalatom, nem pörgetem a kereket, és azért a terpesztésnél látszik az igénybevétel (bár szűk 30 ezret mentem vele), de még jócskán bírja, szárazon is türhetően tapad (bár ez vezetési stílus függő ugye), vizen nagyon bejön. Centírozni kicsit jehezebb mint a többit, de ez úgyis a gumis dolga, az ára pedig megfizethető.

Nah... részemről ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.