Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok, érdeklődnék arról, hogy találkozott valaki közületek a láng alkatészáruházban árult tuning lámpával.

Nem az AngelEyes típusú hanem totál úgy néz ki mint a gyári xenon csak éppen H7 foglalatú. Szerintetek milyen minősége lehet?

Lámpa fényerő, beázik vagy nem passzol a helyére stb.

http://webshop.langauto.hu/List.aspx?G&amp...x?IGCB|11|3|2|2

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, érdeklődnék arról, hogy találkozott valaki közületek a láng alkatészáruházban árult tuning lámpával.

Nem az AngelEyes típusú hanem totál úgy néz ki mint a gyári xenon csak éppen H7 foglalatú. Szerintetek milyen minősége lehet?

Lámpa fényerő, beázik vagy nem passzol a helyére stb.

http://webshop.langauto.hu/List.aspx?G&amp...x?IGCB|11|3|2|2

Szia,

én angol fórumokon látom, hogy arrafelé nagyon kedvelik ezt a fajta DEPO lámpát(sharkeye-nak hívják arrafelé). Nem láttam még rá panaszt. Viszont nekem egy valami nem tetszik benne, hogy amiket láttam képeket azon látszik, hogy a különböző engedély kódok meg egyéb szövegek azok az üvegen, a búrán vannak és szerintem tök hülyén néz ki, mert rettentően látszik, de ez ugye ízlés kérdése...

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek xenon a kocsiban az lenne a kérdésrm, hogy hallottam olyat, hogy minden márkával passzol, de G astránál kell kicsit alakítani a foglalaton. Így van?? meg a fedélzeti ki fogja írni hogy kiégett egy izzó??

Vegyél 1 projektoros lámpát és akkor nem kell hebrákolni, bár akkor nem lesz autómata magasság állításod..hacsak át nem teszed a motort bele..

Link to comment
Megosztás:

Vegyél 1 projektoros lámpát és akkor nem kell hebrákolni, bár akkor nem lesz autómata magasság állításod..hacsak át nem teszed a motort bele..

Már ha át lehet tenni..... Nekem sajnos a Sonar-ba nem lehetett..... Én is javasolnám a projektoros lámpát. Xenonnal szerelve kevésbé vakítja a szembejövőket mint a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Valaki elmondaná pontosan mi is az a projektoros lámpa? A xenon és annak utólagos beszereléséből már profi vagyok itt a fórumozók jóvoltából(kösz mindenkinek!) de ezt csak mindíg emlegetitek én meg sztem nem láttam még élőben ilyet.

Origón van egy cikk a világítástechnikáról, de most az Istennek sem találom meg. Amúgy meg Google a barátod. <_<

Link to comment
Megosztás:

Valaki elmondaná pontosan mi is az a projektoros lámpa? A xenon és annak utólagos beszereléséből már profi vagyok itt a fórumozók jóvoltából(kösz mindenkinek!) de ezt csak mindíg emlegetitek én meg sztem nem láttam még élőben ilyet.

A fényforrás (izzó) fényét nem/nem csak/nem elsödlegesen a mögötte elhelyezett tükör tereli a megfelelő irányba, hanem az előtte elhelyezett spec. vetítőlencse (is) alakítja ki, vetíti az útra a fénycsóvát. Ez a világítási mód a hagyományosnál jobb, összeszedettebb, koncentrált fényt eredményez, mivel kevesebb fény vész el a szóródás álltal. Projector (ang.) = vetítő

Kb. ennyi volna a lényege nagyonnagy vonalakban <_< .

Link to comment
Megosztás:

Kifejtenéd kicsit bővebben.

A Srác vmi vezetéket kötött vagy forrasztott át,hogy melyiket nem tudom,mert pont arról lemaradtam,de rá fogok kérdezni.Egyébként az ablakot csak fel tudja húzni záráskor,a nyitásnál történő lehuzást nem tudja,mint az újabbakon.De már ez is haladás.2000 pénzbe került zsebbe.

Link to comment
Megosztás:

A Srác vmi vezetéket kötött vagy forrasztott át,hogy melyiket nem tudom,mert pont arról lemaradtam,de rá fogok kérdezni.Egyébként az ablakot csak fel tudja húzni záráskor,a nyitásnál történő lehuzást nem tudja,mint az újabbakon.De már ez is haladás.2000 pénzbe került zsebbe.

Az nagyon jó ár érte! El árulod hol csinálták? Azonnal be jelentkezek <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.